Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár České pošty RKZ 1 - Říčky v Orlických horách

Disciplína Superobří slalom Codex 7040
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 25.01.2017 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 10.70 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 52 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 56.54 - 56.54 10.00 100
2. 54 885554 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 56.59 - 56.59 10.96 80
3. 56 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 57.33 - 57.33 25.09 60
4. 53 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 58.53 - 58.53 48.01 50
5. 61 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 58.66 - 58.66 50.50 45
6. 58 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 58.71 - 58.71 51.45 40
7. 89 886066 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A 58.80 - 58.80 53.17 36
8. 65 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 59.10 - 59.10 58.90 32
9. 73 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 59.13 - 59.13 59.47 29
10. 63 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 59.32 - 59.32 63.10 26
11. 16 - SCHIPPERS Nina 2003 NED 59.49 - 59.49 66.35
12. 1 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 59.64 - 59.64 69.21 100
13. 3 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 59.77 - 59.77 71.70 80
14. 62 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 59.81 - 59.81 72.46 24
15. 51 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 59.98 - 59.98 75.71 22
16. 75 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 1:00.01 - 1:00.01 76.28 20
17. 78 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 1:00.09 - 1:00.09 77.81 18
18. 64 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 1:00.25 - 1:00.25 80.87 16
19. 72 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 1:00.34 - 1:00.34 82.59 15
20. 10 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 1:00.35 - 1:00.35 82.78 60
21. 74 285804 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z 1:00.36 - 1:00.36 82.97 14
22. 60 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 1:00.41 - 1:00.41 83.92 13
23. 59 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 1:00.60 - 1:00.60 87.55 12
24. 57 285509 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:00.69 - 1:00.69 89.27 11
25. 27 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 1:00.71 - 1:00.71 89.65 50
26. 55 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE H 1:00.85 - 1:00.85 92.33 10
27. 71 885323 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U 1:00.88 - 1:00.88 92.90 9
28. 9 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 1:00.99 - 1:00.99 95.00 45
29. 2 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 1:01.03 - 1:01.03 95.77 40
30. 13 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 1:01.05 - 1:01.05 96.15 36
31. 81 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 1:01.23 - 1:01.23 99.59 8
32. 70 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 1:01.24 - 1:01.24 99.78 7
33. 87 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H 1:01.30 - 1:01.30 100.92 6
34. 86 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 1:01.34 - 1:01.34 101.69 5
35. 18 885124 ZÍKOVÁ Eliška 2004 CZE P 1:01.36 - 1:01.36 102.07 32
36. 79 210107 BUROVÁ Kateřina 2002 CZE T 1:01.41 - 1:01.41 103.02 4
37. 7 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 1:01.46 - 1:01.46 103.98 29
38. 12 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 1:01.56 - 1:01.56 105.89 26
39. 37 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 1:01.61 - 1:01.61 106.84 24
40. 67 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 1:01.76 - 1:01.76 109.71 3
41. 68 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 1:01.84 - 1:01.84 111.24 2
42. 82 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 1:01.87 - 1:01.87 111.81 1
43. 5 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 1:01.98 - 1:01.98 113.91 22
44. 76 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 1:02.00 - 1:02.00 114.29
45. 19 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 1:02.05 - 1:02.05 115.25 20
46. 8 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 1:02.09 - 1:02.09 116.01 18
47. 6 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 1:02.23 - 1:02.23 118.69 16
48. 4 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 1:02.55 - 1:02.55 124.80 15
49. 83 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 1:02.59 - 1:02.59 125.56
50. 14 885183 SVĚTLÍKOVÁ Lucie 2003 CZE Z 1:02.60 - 1:02.60 125.76 14
51. 17 - DUSSEAU Ella 2004 NED 1:02.73 - 1:02.73 128.24
52. 36 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 1:02.77 - 1:02.77 129.00 13
53. 28 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 1:02.93 - 1:02.93 132.06 12
54. 40 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 1:02.98 - 1:02.98 133.01 11
55. 84 885083 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 1:03.01 - 1:03.01 133.59
56. 38 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 1:03.13 - 1:03.13 135.88 10
57. 24 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 1:03.51 - 1:03.51 143.14 9
58. 77 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 1:03.64 - 1:03.64 145.62
59. 31 - DE BEST Sanne 2004 NED 1:04.16 - 1:04.16 155.55
60. 25 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 1:04.18 - 1:04.18 155.94 8
61. 20 885199 JOANNIDU Niki 2004 CZE T 1:04.40 - 1:04.40 160.14 7
62. 35 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L 1:04.66 - 1:04.66 165.10 6
63. 22 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P 1:04.73 - 1:04.73 166.44 5
64. 21 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 1:04.79 - 1:04.79 167.59 4
65. 34 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 1:04.90 - 1:04.90 169.69 3
66. 23 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 1:05.66 - 1:05.66 184.21 2
67. 11 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 1:05.82 - 1:05.82 187.26 1
68. 26 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B 1:06.38 - 1:06.38 197.96
69. 33 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:07.14 - 1:07.14 212.48
70. 39 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 1:07.89 - 1:07.89 226.80
71. 30 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 1:08.20 - 1:08.20 232.72
Nedokočily 1. kolo    
  15 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z      
Nestartovaly v 1. kole    
  29 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E      
  88 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A      
  41 - FLEUABAAY Yasmine 2004 NED      
  66 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M      
  80 215011 KUMBÁROVÁ Anna 2001 CZE Z      
  32 - SCHELTEMA Melissa 2003 NED      
  85 885080 VESELÁ Alena 2002 CZE M      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler