Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár České pošty RKZ 1 - Říčky v Orlických horách

Disciplína Superobří slalom Codex 2044
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 24.01.2017 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 6.90 Aplikovaná penalizace 6.90
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 163 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 55.79 - 55.79 6.90 100
2. 154 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 56.07 - 56.07 12.32 80
3. 159 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 56.55 - 56.55 21.61 60
4. 161 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 56.74 - 56.74 25.29 50
5. 155 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 56.79 - 56.79 26.26 45
6. 152 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 57.20 - 57.20 34.20 40
7. 156 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 57.27 - 57.27 35.55 36
8. 109 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 57.33 - 57.33 36.71 100
9. 184 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 57.38 - 57.38 37.68 32
10. 160 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 57.44 - 57.44 38.84 29
11. 172 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T 57.45 - 57.45 39.03 26
12. 158 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 57.70 - 57.70 43.87 24
13. 115 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 57.71 - 57.71 44.07 80
14. 169 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 57.86 - 57.86 46.97 22
15. 153 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 57.89 - 57.89 47.55 20
16. 178 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 58.10 - 58.10 51.62 18
17. 162 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 58.44 - 58.44 58.20 16
18. 166 - TOM MONTENSIUS 2001 NED 58.45 - 58.45 58.39
19. 164 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 58.50 - 58.50 59.36 15
19. 151 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 58.50 - 58.50 59.36 15
21. 102 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 58.52 - 58.52 59.75 60
22. 170 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 58.83 - 58.83 65.75 13
23. 189 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 58.91 - 58.91 67.30 12
23. 181 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 58.91 - 58.91 67.30 12
25. 179 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 59.03 - 59.03 69.62 10
26. 175 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 59.11 - 59.11 71.17 9
27. 174 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 59.27 - 59.27 74.27 8
28. 173 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 59.34 - 59.34 75.62 7
29. 176 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 59.41 - 59.41 76.98 6
30. 105 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 59.48 - 59.48 78.33 50
31. 108 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 59.55 - 59.55 79.69 45
32. 114 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 59.65 - 59.65 81.62 40
33. 107 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 59.76 - 59.76 83.75 36
34. 168 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 59.80 - 59.80 84.53 5
35. 186 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 59.83 - 59.83 85.11 4
36. 157 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 59.89 - 59.89 86.27 3
37. 183 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 1:00.01 - 1:00.01 88.59 2
38. 110 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 1:00.16 - 1:00.16 91.50 32
39. 182 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 1:00.30 - 1:00.30 94.21 1
40. 185 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 1:00.39 - 1:00.39 95.95
40. 180 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 1:00.39 - 1:00.39 95.95
42. 121 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 1:00.47 - 1:00.47 97.50 29
43. 106 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 1:00.67 - 1:00.67 101.37 26
44. 177 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 1:01.09 - 1:01.09 109.50
44. 111 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 1:01.09 - 1:01.09 109.50 24
46. 171 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 1:01.11 - 1:01.11 109.89
46. 130 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:01.11 - 1:01.11 109.89 22
48. 101 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 1:01.12 - 1:01.12 110.08 20
49. 113 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 1:01.76 - 1:01.76 122.47 18
50. 104 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 1:02.18 - 1:02.18 130.60 16
51. 131 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 1:02.21 - 1:02.21 131.18 15
52. 136 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 1:02.26 - 1:02.26 132.15 14
53. 139 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 1:02.42 - 1:02.42 135.25 13
54. 187 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 1:02.58 - 1:02.58 138.34
55. 188 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 1:02.60 - 1:02.60 138.73
56. 112 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 1:02.65 - 1:02.65 139.70 12
57. 118 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 1:02.69 - 1:02.69 140.47 11
58. 133 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 1:02.78 - 1:02.78 142.21 10
59. 116 - NANIJN VAN MANUIK 2004 NED 1:02.82 - 1:02.82 142.99
60. 135 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 1:03.31 - 1:03.31 152.47 9
61. 125 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 1:03.53 - 1:03.53 156.73 8
62. 103 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 1:03.72 - 1:03.72 160.41 7
63. 119 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 1:03.78 - 1:03.78 161.57 6
64. 132 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 1:04.02 - 1:04.02 166.22 5
65. 123 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:04.17 - 1:04.17 169.12 4
66. 126 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 1:04.51 - 1:04.51 175.70 3
67. 120 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 1:04.78 - 1:04.78 180.93 2
68. 124 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 1:05.48 - 1:05.48 194.48 1
69. 137 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 1:05.49 - 1:05.49 194.68
70. 122 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 1:05.52 - 1:05.52 195.26
71. 129 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 1:05.58 - 1:05.58 196.42
72. 127 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 1:06.18 - 1:06.18 208.03
Nedokočili 1. kolo    
  138 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S      
Nestartovali v 1. kole    
  134 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H      
  167 - LUKA DEN BODE 2001 NED      
  117 - MILAN KNUFT VAN ERMEL 2004 NED      
  165 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B      
  191 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J      
  190 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler