Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár České pošty RKZ 1 - Říčky v Orlických horách

Disciplína Obří slalom Codex 2046
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 23.01.2017 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 6.51 Aplikovaná penalizace 6.51
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 162 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 49.62 46.44 1:36.06 6.51 100
2. 153 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 49.68 47.21 1:36.89 14.98 80
3. 163 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 49.88 47.11 1:36.99 16.00 60
4. 152 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T 49.59 48.40 1:37.99 26.20 50
5. 151 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 49.88 48.27 1:38.15 27.83 45
6. 159 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 50.91 47.51 1:38.42 30.59 40
7. 105 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 50.40 48.06 1:38.46 30.99 100
8. 156 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 50.81 47.74 1:38.55 31.91 36
9. 164 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 50.52 48.11 1:38.63 32.73 32
10. 160 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 50.32 48.32 1:38.64 32.83 29
11. 157 750101 ČECH Petr 2001 CZE C 50.92 48.06 1:38.98 36.30 26
12. 172 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 51.15 47.96 1:39.11 37.63 24
13. 174 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 50.87 48.29 1:39.16 38.14 22
14. 154 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 50.76 48.64 1:39.40 40.58 20
15. 158 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 50.95 48.51 1:39.46 41.20 18
16. 169 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 50.67 48.99 1:39.66 43.24 16
16. 108 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 50.64 49.02 1:39.66 43.24 80
18. 102 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 51.26 48.51 1:39.77 44.36 60
19. 155 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 51.27 48.72 1:39.99 46.60 15
20. 170 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 51.20 48.84 1:40.04 47.11 14
21. 109 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 50.54 49.52 1:40.06 47.32 50
22. 165 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 51.73 48.62 1:40.35 50.28 13
23. 166 - TOM MONTENSIUS 2001 NED 51.44 49.29 1:40.73 54.15
24. 168 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 51.57 49.17 1:40.74 54.26 12
25. 107 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 51.75 49.44 1:41.19 58.85 45
26. 114 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 51.17 50.16 1:41.33 60.27 40
27. 118 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 51.63 49.81 1:41.44 61.40 36
28. 175 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 52.36 49.57 1:41.93 66.40 11
29. 177 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 52.06 50.14 1:42.20 69.15 10
30. 106 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 52.32 50.28 1:42.60 73.23 32
31. 180 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 52.66 49.95 1:42.61 73.33 9
32. 182 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 52.24 50.67 1:42.91 76.39 8
33. 167 - LUKA DEN BODE 2001 NED 52.75 50.40 1:43.15 78.84
34. 111 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 52.15 51.50 1:43.65 83.94 29
35. 104 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 52.52 51.28 1:43.80 85.47 26
36. 103 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 52.84 50.97 1:43.81 85.58 24
37. 189 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 53.04 51.06 1:44.10 88.53 7
38. 192 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 53.40 50.71 1:44.11 88.64 6
39. 183 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 53.91 50.44 1:44.35 91.08 5
40. 113 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 52.98 51.40 1:44.38 91.39 22
41. 115 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 54.12 50.27 1:44.39 91.49 20
42. 186 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 53.59 51.01 1:44.60 93.63 4
43. 191 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 54.04 50.91 1:44.95 97.21 3
44. 188 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 53.37 51.64 1:45.01 97.82 2
45. 110 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 52.85 52.39 1:45.24 100.16 18
46. 127 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 53.66 51.67 1:45.33 101.08 16
47. 184 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 53.57 51.82 1:45.39 101.69 1
48. 173 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 53.45 51.97 1:45.42 102.00
49. 121 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 53.82 51.78 1:45.60 103.84 15
50. 120 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 53.94 52.11 1:46.05 108.43 14
51. 185 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 54.00 52.14 1:46.14 109.35
52. 128 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 54.44 51.97 1:46.41 112.10 13
53. 119 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 53.60 52.93 1:46.53 113.32 12
54. 123 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 54.77 52.38 1:47.15 119.65 11
55. 124 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 54.85 52.52 1:47.37 121.89 10
56. 190 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 55.79 52.60 1:48.39 132.30
57. 116 - NANIJN VAN MANUIK 2004 NED 54.90 53.53 1:48.43 132.71
58. 139 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 54.85 53.94 1:48.79 136.38 9
59. 138 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 55.20 53.71 1:48.91 137.61 8
60. 133 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 55.06 53.94 1:49.00 138.52 7
61. 135 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 55.46 53.92 1:49.38 142.40 6
62. 136 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 55.14 54.27 1:49.41 142.71 5
63. 117 - MILAN KNUFT VAN ERMEL 2004 NED 55.61 54.13 1:49.74 146.07
64. 132 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 54.58 55.46 1:50.04 149.13 4
65. 137 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 55.93 54.48 1:50.41 152.91 3
66. 131 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 55.87 55.00 1:50.87 157.60 2
67. 140 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 57.09 56.69 1:53.78 187.29 1
Nedokočili 1. kolo    
  141 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z      
  112 770848 FIALA Jan 2003 CZE T      
  171 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  161 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L      
  130 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z      
  176 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J      
Nedokočili 2. kolo    
  134 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M      
  126 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L      
  179 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H      
  181 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  101 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T      
  122 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T      
  129 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M      
  187 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M      
  125 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T      
Nestartovali v 2. kole    
  178 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler