Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

STOECKLI CUP 2017 - Černý Důl

Disciplína Slalom Codex 2030
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 28.01.2017 Technický delegát Olga Křížová
Vypočtená penalizace 37.59 Aplikovaná penalizace 47.59
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 200 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 43.98 40.92 1:24.90 47.59
2. 191 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 46.07 40.34 1:26.41 60.40
3. 197 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 45.17 41.50 1:26.67 62.60
4. 199 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 45.95 42.49 1:28.44 77.61
5. 195 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 46.93 41.93 1:28.86 81.17
6. 213 110726 DRHA Adam 2001 CZE H 46.46 44.58 1:31.04 99.66
7. 121 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 46.84 44.55 1:31.39 102.63
8. 124 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 47.16 44.47 1:31.63 104.66
9. 123 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 47.84 45.65 1:33.49 120.44
10. 209 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 48.53 45.09 1:33.62 121.54
11. 208 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 48.28 45.92 1:34.20 126.46
12. 221 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H 49.30 45.85 1:35.15 134.52
13. 211 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 50.09 45.28 1:35.37 136.38
14. 128 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 50.07 46.62 1:36.69 147.58
15. 216 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L 48.83 48.53 1:37.36 153.26
16. 147 770859 HROUDA František 2004 CZE H 51.82 45.99 1:37.81 157.07
17. 215 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 49.11 49.24 1:38.35 161.65
18. 126 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 49.91 48.68 1:38.59 163.69
19. 214 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 50.66 48.12 1:38.78 165.30
20. 135 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 51.25 47.68 1:38.93 166.57
21. 220 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 50.51 48.91 1:39.42 170.73
22. 217 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 51.69 48.68 1:40.37 178.78
23. 223 770119 JEŽEK Ondřej 2001 CZE M 51.73 48.93 1:40.66 181.24
24. 169 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L 51.97 49.32 1:41.29 186.59
25. 175 770073 ORDÁŇ Petr 2003 CZE Z 52.92 50.14 1:43.06 201.60
26. 152 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 52.51 50.59 1:43.10 201.94
27. 145 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 53.47 50.39 1:43.86 208.38
28. 230 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H 53.99 50.39 1:44.38 212.79
28. 137 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 53.99 50.39 1:44.38 212.79
30. 153 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 53.64 51.90 1:45.54 222.63
31. 229 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 54.84 50.72 1:45.56 222.80
32. 228 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 54.76 52.58 1:47.34 237.89
33. 236 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L 55.66 51.76 1:47.42 238.57
34. 148 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 56.36 52.94 1:49.30 254.52
35. 150 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 55.82 54.00 1:49.82 258.93
36. 182 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 58.09 52.55 1:50.64 265.88
37. 143 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 1:01.77 49.06 1:50.83 267.49
38. 159 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 57.10 54.20 1:51.30 271.48
39. 144 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 56.10 55.73 1:51.83 275.97
40. 180 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 58.13 56.12 1:54.25 296.49
41. 133 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 1:04.87 50.48 1:55.35 305.82
42. 165 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 59.76 56.20 1:55.96 311.00
43. 172 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 59.29 57.98 1:57.27 322.11
44. 167 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 1:01.85 55.53 1:57.38 323.04
45. 181 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 1:00.34 58.29 1:58.63 333.64
46. 176 770037 HANYK roman 2004 CZE L 1:01.41 57.76 1:59.17 338.22
47. 141 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 51.20 1:08.56 1:59.76 343.22
48. 129 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 1:11.27 50.16 2:01.43 357.39
49. 142 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K 1:13.05 49.16 2:02.21 364.00
50. 178 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A 1:03.27 1:00.17 2:03.44 374.43
51. 160 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K 1:04.19 1:03.81 2:08.00 413.10
52. 171 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 1:09.55 1:03.34 2:12.89 454.57
53. 173 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 1:20.77 54.11 2:14.88 471.45
54. 168 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 1:25.54 53.21 2:18.75 504.27
55. 166 770644 KRATOCHVÍL Filip 2004 CZE M 1:18.25 1:14.62 2:32.87 624.01
Nedokočili 1. kolo  
  156 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  201 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S    
  158 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U    
  138 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L    
  162 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A    
  161 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H    
  134 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A    
  232 310434 LOJKA Jan 2002 CZE A    
  149 310303 MAREK Jan 2003 CZE H    
  155 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L    
  222 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    
  226 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A    
  192 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
  205 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L    
  130 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  235 770868 SYROVÝ Jakub 2002 CZE L    
  157 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A    
  231 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A    
  154 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
  206 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J    
  196 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  125 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A    
  202 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H    
  163 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H    
  237 772200 TITLBACH Vojtěch 2001 CZE U    
Nestartovali v 1. kole  
  210 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L    
  136 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  198 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  179 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H    
Nestartovali v 2. kole  
  164 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  233 770733 BAJER Jan 2001 CZE L    
  146 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    
  183 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A    
  227 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L    
  139 700535 MAXA Adam 2004 CZE P    
  127 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S    
  207 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K    
  174 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  140 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler