Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

STOECKLI CUP 2017 - Černý Důl

Disciplína Slalom Codex 7028
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 28.01.2017 Technický delegát Olga Křížová
Vypočtená penalizace 39.49 Aplikovaná penalizace 49.49
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 66 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 42.19 43.15 1:25.34 49.49
2. 69 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 43.21 43.34 1:26.55 59.70
3. 76 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 43.19 43.54 1:26.73 61.22
4. 79 885080 VESELÁ Alena 2002 CZE M 43.73 43.27 1:27.00 63.50
5. 65 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 43.94 43.98 1:27.92 71.26
6. 9 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 44.32 44.11 1:28.43 75.56
7. 6 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 44.76 44.59 1:29.35 83.32
8. 82 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE A 44.92 44.71 1:29.63 85.68
9. 64 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 45.14 44.51 1:29.65 85.85
10. 70 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE H 45.22 44.80 1:30.02 88.97
11. 4 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 44.85 45.94 1:30.79 95.47
12. 8 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 45.13 46.14 1:31.27 99.52
13. 87 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 46.29 45.25 1:31.54 101.80
14. 3 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 46.20 45.55 1:31.75 103.57
15. 11 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 46.49 45.49 1:31.98 105.51
16. 97 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L 46.18 46.31 1:32.49 109.81
17. 75 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 46.00 46.61 1:32.61 110.83
18. 81 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U 47.16 45.55 1:32.71 111.67
19. 89 885262 SIKOROVÁ Klára 2002 CZE J 47.25 45.51 1:32.76 112.09
20. 2 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 46.15 46.81 1:32.96 113.78
21. 13 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 47.08 46.52 1:33.60 119.18
22. 14 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 46.89 46.93 1:33.82 121.03
23. 12 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 46.83 47.03 1:33.86 121.37
24. 78 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 47.05 47.11 1:34.16 123.90
25. 16 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 47.06 47.58 1:34.64 127.95
26. 19 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 47.08 48.33 1:35.41 134.45
27. 91 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B 50.42 45.15 1:35.57 135.80
28. 23 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 48.32 47.37 1:35.69 136.81
29. 98 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 47.96 48.31 1:36.27 141.70
30. 15 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P 48.81 47.74 1:36.55 144.07
31. 101 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 48.98 47.71 1:36.69 145.25
32. 20 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 48.11 48.81 1:36.92 147.19
33. 17 265011 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 47.52 49.57 1:37.09 148.62
34. 88 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H 48.77 48.74 1:37.51 152.17
35. 18 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 48.72 49.03 1:37.75 154.19
36. 90 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H 49.01 49.00 1:38.01 156.38
37. 102 886083 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 49.57 48.47 1:38.04 156.64
38. 21 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 49.94 48.26 1:38.20 157.99
39. 34 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 48.52 49.81 1:38.33 159.08
40. 92 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 49.11 49.46 1:38.57 161.11
41. 103 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 50.29 49.06 1:39.35 167.69
42. 33 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 49.80 49.68 1:39.48 168.79
43. 80 885047 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE U 54.69 45.09 1:39.78 171.32
44. 31 555508 DVOŘÁČKOVÁ Adéla 2003 CZE K 50.15 49.77 1:39.92 172.50
45. 95 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 50.81 49.62 1:40.43 176.80
46. 100 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 51.24 50.28 1:41.52 186.00
47. 83 885499 RICHTEROVÁ Sophie Lea 2001 CZE A 51.18 50.37 1:41.55 186.25
48. 25 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L 51.66 50.02 1:41.68 187.35
49. 28 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 51.91 51.28 1:43.19 200.09
50. 105 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 51.38 52.00 1:43.38 201.69
51. 37 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 51.81 51.74 1:43.55 203.12
52. 44 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 52.68 51.60 1:44.28 209.28
53. 55 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 51.64 52.74 1:44.38 210.13
54. 22 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 52.96 51.98 1:44.94 214.85
55. 30 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 53.64 51.32 1:44.96 215.02
56. 38 885597 KOMÁRKOVÁ Nina 2003 CZE B 53.86 51.72 1:45.58 220.25
57. 42 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 54.05 52.38 1:46.43 227.42
58. 32 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 53.53 53.31 1:46.84 230.88
59. 46 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 54.40 52.75 1:47.15 233.50
60. 59 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE A 53.48 53.89 1:47.37 235.35
61. 27 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 54.50 53.45 1:47.95 240.25
62. 111 885488 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 53.37 54.64 1:48.01 240.75
63. 93 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 53.99 54.08 1:48.07 241.26
64. 56 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 51.84 56.48 1:48.32 243.37
65. 45 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H 54.11 54.26 1:48.37 243.79
66. 109 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U 55.18 54.03 1:49.21 250.88
67. 41 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 56.15 53.41 1:49.56 253.83
68. 112 886103 LIPAVSKÁ Klára 2002 CZE K 54.47 55.47 1:49.94 257.04
69. 107 885949 SLAVÍKOVÁ Anna 2001 CZE H 54.77 55.27 1:50.04 257.88
70. 43 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 56.91 58.36 1:55.27 302.00
71. 47 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 58.66 58.12 1:56.78 314.74
72. 51 885338 ŠIMONKOVÁ Terezie 2004 CZE K 1:01.06 55.83 1:56.89 315.67
73. 52 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 1:03.53 54.13 1:57.66 322.17
74. 58 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 1:00.55 1:00.58 2:01.13 351.44
75. 114 885872 MODROKOVÁ Michaela 2002 CZE K 1:06.94 59.91 2:06.85 399.70
Nedokočily 1. kolo  
  39 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U    
  26 885160 ČERNOHORSKÁ Barbora 2003 CZE S    
  62 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H    
  72 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H    
  53 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H    
  108 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J    
  63 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L    
  99 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H    
  54 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H    
  24 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L    
  104 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A    
  61 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A    
  7 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A    
  57 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A    
  68 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z    
Nedokočily 2. kolo  
  29 555512 DVOŘÁČKOVÁ Beata 2003 CZE K    
  94 885941 HOFMEISTEROVÁ Anna 2001 CZE A    
  10 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A    
  1 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  84 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H    
  96 885306 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A    
  40 325720 PACÁKOVÁ Simona 2004 CZE H    
  113 885871 UHLÍŘOVÁ Eva 2001 CZE U    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  50 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B    
  49 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  110 885193 HAMANNOVÁ Anna 2001 CZE A    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz