Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

STOECKLI CUP 2017 - Černý Důl

Disciplína Slalom Codex 2027
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 29.01.2017 Technický delegát Olga Křížová
Vypočtená penalizace 23.28 Aplikovaná penalizace 33.28
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 209 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 37.87 39.82 1:17.69 33.28
2. 168 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 39.51 40.33 1:19.84 53.21
3. 183 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 40.07 41.44 1:21.51 68.68
4. 171 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 40.03 42.24 1:22.27 75.73
5. 119 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 41.35 42.04 1:23.39 86.11
6. 182 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 41.27 42.35 1:23.62 88.24
7. 185 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 42.34 42.58 1:24.92 100.28
8. 179 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 42.65 44.02 1:26.67 116.50
9. 118 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 42.70 44.70 1:27.40 123.27
10. 181 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 39.63 47.88 1:27.51 124.29
11. 176 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 43.11 44.62 1:27.73 126.33
12. 208 770485 FIALA Dan 2002 CZE J 43.63 46.34 1:29.97 147.09
13. 193 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 44.82 45.20 1:30.02 147.55
14. 190 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 44.34 46.09 1:30.43 151.35
15. 191 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L 44.67 45.99 1:30.66 153.48
16. 134 770859 HROUDA František 2004 CZE H 45.23 46.30 1:31.53 161.54
17. 127 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 45.37 46.52 1:31.89 164.88
18. 117 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 44.67 47.37 1:32.04 166.27
19. 128 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 45.43 47.27 1:32.70 172.39
20. 198 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 46.28 47.07 1:33.35 178.41
21. 189 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 46.08 47.40 1:33.48 179.62
22. 115 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 46.03 47.58 1:33.61 180.82
23. 200 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 46.60 47.97 1:34.57 189.72
24. 126 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 46.65 48.02 1:34.67 190.64
25. 192 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 45.97 48.91 1:34.88 192.59
26. 153 770073 ORDÁŇ Petr 2003 CZE Z 46.65 48.60 1:35.25 196.02
27. 138 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 45.45 49.88 1:35.33 196.76
28. 130 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 46.89 49.04 1:35.93 202.32
29. 165 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L 47.43 49.40 1:36.83 210.66
30. 120 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 47.53 49.62 1:37.15 213.63
31. 150 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE A 48.56 49.48 1:38.04 221.88
32. 136 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 48.30 51.00 1:39.30 233.55
33. 116 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 49.34 50.10 1:39.44 234.85
34. 132 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 48.11 51.37 1:39.48 235.22
35. 123 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 52.17 47.59 1:39.76 237.82
36. 140 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 48.58 51.77 1:40.35 243.28
37. 196 770119 JEŽEK Ondřej 2001 CZE M 51.04 49.70 1:40.74 246.90
38. 144 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 48.42 52.42 1:40.84 247.82
39. 139 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 49.46 51.43 1:40.89 248.29
40. 152 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 50.22 51.21 1:41.43 253.29
41. 199 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 49.72 52.33 1:42.05 259.04
42. 156 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 50.17 52.19 1:42.36 261.91
43. 203 310434 LOJKA Jan 2002 CZE A 50.52 52.18 1:42.70 265.06
44. 155 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 48.87 54.98 1:43.85 275.72
45. 137 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 50.68 53.36 1:44.04 277.48
46. 122 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 44.30 1:00.83 1:45.13 287.58
47. 145 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 50.50 55.35 1:45.85 294.26
48. 112 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 56.45 49.67 1:46.12 296.76
49. 154 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 50.28 55.85 1:46.13 296.85
50. 151 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 51.96 55.07 1:47.03 305.19
51. 166 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 53.44 53.85 1:47.29 307.60
52. 160 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 53.89 55.07 1:48.96 323.08
53. 161 770037 HANYK roman 2004 CZE L 54.67 56.13 1:50.80 340.13
54. 202 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A 49.58 1:01.42 1:51.00 341.98
55. 131 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 48.79 1:02.23 1:51.02 342.17
56. 164 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 53.48 57.92 1:51.40 345.69
57. 143 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 51.59 1:00.73 1:52.32 354.22
58. 159 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A 56.02 58.18 1:54.20 371.64
59. 147 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 55.08 1:00.40 1:55.48 383.50
60. 169 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 50.69 1:08.48 1:59.17 417.70
61. 146 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K 57.97 1:04.05 2:02.02 444.11
Nedokočili 1. kolo  
  113 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  194 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H    
  207 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L    
  197 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A    
  174 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  142 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  188 110726 DRHA Adam 2001 CZE H    
  187 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H    
  111 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L    
  177 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L    
  148 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A    
  201 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H    
  175 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H    
  129 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K    
  135 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H    
  206 772200 TITLBACH Vojtěch 2001 CZE U    
Nestartovali v 1. kole  
  204 770733 BAJER Jan 2001 CZE L    
  178 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S    
  157 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L    
  167 770644 KRATOCHVÍL Filip 2004 CZE M    
  141 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L    
  195 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    
  205 770868 SYROVÝ Jakub 2002 CZE L    
  114 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S    
  162 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  133 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    
  121 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler