Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ Ješted - Ještěd

Disciplína Slalom Codex 2113
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 12.02.2017 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 44.85 Aplikovaná penalizace 54.85
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 165 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 34.48 33.13 1:07.61 54.85
2. 152 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 34.96 32.70 1:07.66 55.38
3. 151 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 34.85 33.20 1:08.05 59.54
4. 153 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 35.16 33.30 1:08.46 63.90
5. 114 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 35.04 33.43 1:08.47 64.01
6. 161 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 35.04 33.53 1:08.57 65.07
7. 156 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 35.24 34.41 1:09.65 76.57
8. 159 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 36.40 35.04 1:11.44 95.64
9. 158 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 36.86 35.62 1:12.48 106.71
10. 112 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 36.47 36.79 1:13.26 115.02
11. 172 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U 37.42 35.94 1:13.36 116.08
12. 166 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L 38.52 36.04 1:14.56 128.86
13. 111 770859 HROUDA František 2004 CZE H 38.64 37.46 1:16.10 145.26
14. 115 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 38.64 37.79 1:16.43 148.78
15. 109 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 39.44 37.02 1:16.46 149.10
16. 110 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 39.05 37.49 1:16.54 149.95
17. 170 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 38.71 38.15 1:16.86 153.36
18. 171 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 39.60 38.00 1:17.60 161.24
19. 113 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K 39.24 38.76 1:18.00 165.50
20. 174 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 40.53 38.88 1:19.41 180.51
21. 108 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L 40.44 40.55 1:20.99 197.34
22. 116 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 41.14 40.04 1:21.18 199.36
23. 119 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 41.47 40.63 1:22.10 209.16
24. 175 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 41.65 41.23 1:22.88 217.46
25. 105 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 41.31 42.26 1:23.57 224.81
26. 134 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 43.10 40.83 1:23.93 228.65
27. 128 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 42.66 41.45 1:24.11 230.56
28. 122 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 42.81 41.99 1:24.80 237.91
29. 121 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 42.75 42.13 1:24.88 238.76
30. 118 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 41.71 43.30 1:25.01 240.15
31. 124 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 43.43 43.60 1:27.03 261.66
32. 120 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 43.06 44.68 1:27.74 269.22
33. 132 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 45.27 43.33 1:28.60 278.38
34. 102 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 48.86 40.41 1:29.27 285.51
35. 136 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 45.35 44.18 1:29.53 288.28
36. 141 770755 JOHANN Oliver 2004 CZE L 45.54 46.39 1:31.93 313.84
37. 131 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 46.55 47.47 1:34.02 336.10
38. 178 770560 KŘIKLAVA Jakub 2001 CZE K 45.30 48.99 1:34.29 338.97
39. 140 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 49.36 46.74 1:36.10 358.25
40. 138 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 48.40 48.81 1:37.21 370.07
41. 135 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 49.59 48.05 1:37.64 374.65
42. 180 772200 TITLBACH Vojtěch 2001 CZE U 56.86 41.65 1:38.51 383.91
43. 139 770564 TURČIN Jan 2004 CZE K 51.83 50.54 1:42.37 425.02
44. 126 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 1:01.37 41.21 1:42.58 427.26
45. 133 770561 JIRKOVSKÝ Filip 2003 CZE K 1:12.76 1:19.81 2:32.57 959.62
Nedokočili 1. kolo  
  127 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  103 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  129 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K    
  168 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S    
  173 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    
  169 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L    
  101 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  157 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  137 770562 DLABAČ Marek 2003 CZE K    
  163 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L    
  130 770037 HANYK roman 2004 CZE L    
  106 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  162 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  160 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S    
  167 110726 DRHA Adam 2001 CZE H    
  123 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H    
  177 310434 LOJKA Jan 2002 CZE A    
  125 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L    
  179 772144 PACZOS Jacek 2002 CZE L    
  176 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L    
  104 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S    
  164 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S    
  107 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  117 700104 DUDÁK Matěj 2003 CZE C    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler