Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ Ješted - Ještěd

Disciplína Obří slalom Codex 2115
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.02.2017 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 21.80 Aplikovaná penalizace 31.80
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 151 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 49.47 51.33 1:40.80 31.80
2. 154 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 52.18 52.14 1:44.32 66.02
3. 108 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 54.01 53.70 1:47.71 98.98
4. 164 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 53.68 55.63 1:49.31 114.54
5. 156 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 54.32 55.72 1:50.04 121.63
6. 155 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 53.80 56.98 1:50.78 128.83
7. 114 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 56.17 57.75 1:53.92 159.36
8. 116 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 55.78 58.32 1:54.10 161.11
9. 106 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 56.32 58.19 1:54.51 165.09
10. 122 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L 55.98 58.61 1:54.59 165.87
11. 101 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K 55.05 59.71 1:54.76 167.52
12. 133 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 57.00 57.96 1:54.96 169.47
13. 168 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 56.18 59.67 1:55.85 178.12
14. 117 770859 HROUDA František 2004 CZE H 58.05 59.25 1:57.30 192.22
15. 174 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S 58.84 59.47 1:58.31 202.04
16. 169 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 59.89 58.76 1:58.65 205.34
17. 178 772200 TITLBACH Vojtěch 2001 CZE U 1:00.80 59.70 2:00.50 223.33
18. 171 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 59.12 1:02.32 2:01.44 232.47
19. 136 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 59.73 1:02.83 2:02.56 243.36
20. 125 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 1:02.45 1:02.89 2:05.34 270.38
21. 123 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 1:00.61 1:05.69 2:06.30 279.72
22. 127 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 1:01.47 1:05.37 2:06.84 284.97
23. 176 770560 KŘIKLAVA Jakub 2001 CZE K 1:02.22 1:05.99 2:08.21 298.29
24. 126 770037 HANYK roman 2004 CZE L 1:02.60 1:08.42 2:11.02 325.61
25. 120 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 1:04.44 1:06.69 2:11.13 326.68
26. 121 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 1:06.08 1:06.26 2:12.34 338.44
27. 128 770562 DLABAČ Marek 2003 CZE K 1:06.74 1:06.38 2:13.12 346.02
28. 131 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 1:04.71 1:10.44 2:15.15 365.76
29. 118 770564 TURČIN Jan 2004 CZE K 1:05.01 1:14.91 2:19.92 412.13
30. 130 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 1:09.32 1:11.54 2:20.86 421.27
31. 129 770561 JIRKOVSKÝ Filip 2003 CZE K 1:10.42 1:14.18 2:24.60 457.63
Nedokočili 1. kolo  
  159 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L    
  109 700104 DUDÁK Matěj 2003 CZE C    
  110 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  160 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  111 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H    
  172 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U    
  175 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    
  167 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L    
  132 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A    
  105 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
  166 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K    
  153 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H    
Nedokočili 2. kolo  
  103 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  112 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L    
  113 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K    
  124 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
  102 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  163 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S    
  157 110726 DRHA Adam 2001 CZE H    
  119 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L    
  162 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L    
  134 770755 JOHANN Oliver 2004 CZE L    
  173 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S    
  158 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H    
  104 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L    
  177 772144 PACZOS Jacek 2002 CZE L    
  170 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L    
  107 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S    
  161 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H    
  165 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S    
  135 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L    
  115 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  152 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler