Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ Ješted - Ještěd

Disciplína Obří slalom Codex 7115
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.02.2017 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 29.21 Aplikovaná penalizace 39.21
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 61 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 51.81 52.85 1:44.66 39.21
2. 7 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 52.08 54.28 1:46.36 55.13
3. 53 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 53.97 54.88 1:48.85 78.44
4. 2 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 54.29 54.73 1:49.02 80.04
5. 3 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 55.42 54.09 1:49.51 84.62
6. 54 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE H 54.46 55.23 1:49.69 86.31
7. 5 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 54.05 55.68 1:49.73 86.68
8. 4 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 55.47 54.32 1:49.79 87.25
9. 15 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 54.53 55.63 1:50.16 90.71
10. 11 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 54.32 55.89 1:50.21 91.18
11. 51 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L 54.57 55.96 1:50.53 94.17
12. 13 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 55.84 55.89 1:51.73 105.41
13. 64 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U 56.49 57.74 1:54.23 128.82
14. 9 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 56.10 58.14 1:54.24 128.91
15. 12 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 56.12 58.36 1:54.48 131.16
16. 70 995943 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 57.24 59.84 1:57.08 155.51
17. 8 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 57.85 1:00.34 1:58.19 165.90
18. 17 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 57.84 1:00.60 1:58.44 168.24
19. 69 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 58.12 1:01.21 1:59.33 176.57
20. 16 555508 DVOŘÁČKOVÁ Adéla 2003 CZE K 59.60 1:01.38 2:00.98 192.02
21. 68 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:00.01 1:01.76 2:01.77 199.42
22. 21 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 59.77 1:02.40 2:02.17 203.17
23. 73 885872 MODROKOVÁ Michaela 2002 CZE K 1:00.23 1:03.89 2:04.12 221.43
24. 25 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 1:01.73 1:02.44 2:04.17 221.89
25. 24 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 1:01.90 1:03.19 2:05.09 230.51
26. 27 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S 1:00.05 1:05.09 2:05.14 230.98
27. 19 555512 DVOŘÁČKOVÁ Beata 2003 CZE K 1:01.92 1:03.38 2:05.30 232.48
28. 66 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U 1:02.00 1:05.28 2:07.28 251.02
29. 28 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 1:02.61 1:05.67 2:08.28 260.38
30. 72 885443 TURČINOVÁ Anna 2002 CZE K 1:03.78 1:05.04 2:08.82 265.44
31. 26 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 1:05.14 1:07.03 2:12.17 296.80
32. 74 886103 LIPAVSKÁ Klára 2002 CZE K 1:09.57 1:07.51 2:17.08 342.78
33. 20 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 57.98 1:30.17 2:28.15 446.44
Nedokočily 1. kolo  
  58 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H    
  67 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S    
Nedokočily 2. kolo  
  60 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L    
  65 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L    
  29 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A    
  14 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  57 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S    
  55 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H    
  59 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H    
  1 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H    
  62 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H    
  52 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H    
  10 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S    
  23 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L    
  6 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L    
  56 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S    
  63 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S    
  22 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A    
  71 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  18 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz