Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI CUP - Skiareál Šachty

Disciplína Obří slalom Codex 2131
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 07.01.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 72 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 51.80 - 51.80 50
2. 65 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 53.40 - 53.40 45
3. 64 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 53.51 - 53.51 40
4. 94 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 53.80 - 53.80 36
5. 100 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 53.91 - 53.91 33
6. 73 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U 54.97 - 54.97 30
7. 89 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 55.15 - 55.15 28
8. 82 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 55.32 - 55.32 26
9. 71 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 55.38 - 55.38 24
10. 96 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 55.40 - 55.40 22
11. 113 772112 VALENTA Lukáš 2005 CZE S 55.83 - 55.83 20
11. 74 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 55.83 - 55.83 20
13. 108 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 56.16 - 56.16 18
14. 81 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 56.90 - 56.90 17
15. 85 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 56.99 - 56.99 16
16. 105 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 57.08 - 57.08 15
17. 106 770932 KUKENĚ Dominik 2006 CZE L 57.47 - 57.47 14
18. 80 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE E 57.53 - 57.53 13
19. 78 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 57.57 - 57.57 12
20. 91 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE E 58.02 - 58.02 11
21. 109 770550 WAGENKNECHT Jan 2005 CZE L 58.14 - 58.14 10
22. 104 770406 TREJBAL Tomáš 2006 CZE L 58.22 - 58.22 9
23. 114 - ANTOŠ Martin 2005 CZE 58.23 - 58.23
24. 63 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 58.38 - 58.38 8
25. 110 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L 58.64 - 58.64 7
26. 99 770730 DĚTINSKÝ Marek 2006 CZE L 58.67 - 58.67 6
27. 67 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE A 59.30 - 59.30 5
28. 88 770549 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L 59.39 - 59.39 4
29. 97 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 59.56 - 59.56 3
30. 101 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 59.66 - 59.66 2
31. 87 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H 59.69 - 59.69 1
32. 79 770625 BIERNAT Maksymilian 2005 CZE L 59.76 - 59.76
33. 111 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 1:00.05 - 1:00.05
33. 107 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 1:00.05 - 1:00.05
35. 75 772114 ROUSEK Lukáš 2006 CZE E 1:00.08 - 1:00.08
36. 70 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 1:01.14 - 1:01.14
37. 83 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 1:01.69 - 1:01.69
38. 95 770949 TASCHNER Jakub 2005 CZE L 1:02.89 - 1:02.89
39. 90 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 1:02.98 - 1:02.98
40. 86 772024 HETH Filip 2005 CZE A 1:04.19 - 1:04.19
41. 61 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 1:14.52 - 1:14.52
42. 76 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A 1:34.13 - 1:34.13
Nedokočili 1. kolo  
  77 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L    
  84 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S    
  69 772332 ŠIMŮNEK Viktor 2005 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  66 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H    
  93 772127 ČTVRTEČKA Ondřej 2005 CZE E    
  62 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L    
  103 - KALWA Adam 2006 CZE    
  112 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A    
  102 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H    
  68 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S    
  98 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  92 772345 BARTOŠ Richard 2005 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler