Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ STOH - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2165
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 17.12.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 21.38 Aplikovaná penalizace 31.38
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 141 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 35.80 34.81 1:10.61 31.38
2. 148 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 35.93 34.92 1:10.85 34.71
3. 136 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 35.69 35.60 1:11.29 40.82
4. 110 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 36.12 35.81 1:11.93 49.70
5. 147 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 37.09 36.18 1:13.27 68.30
6. 142 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 37.68 36.79 1:14.47 84.95
7. 132 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 37.48 37.25 1:14.73 88.56
8. 152 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 38.50 36.26 1:14.76 88.98
9. 140 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 37.51 37.46 1:14.97 91.89
10. 105 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 37.50 37.72 1:15.22 95.36
11. 149 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 37.99 37.63 1:15.62 100.91
12. 112 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 38.01 38.14 1:16.15 108.27
13. 150 110726 DRHA Adam 2001 CZE H 38.46 37.82 1:16.28 110.07
14. 155 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 38.61 37.85 1:16.46 112.57
15. 113 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 38.24 39.01 1:17.25 123.54
16. 133 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 39.13 38.40 1:17.53 127.42
17. 161 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 38.92 39.33 1:18.25 137.42
18. 100 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 39.57 39.12 1:18.69 143.52
19. 130 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 39.39 39.83 1:19.22 150.88
20. 101 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 39.48 40.17 1:19.65 156.85
21. 120 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 40.26 40.10 1:20.36 166.70
22. 106 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 41.69 42.02 1:23.71 213.20
23. 137 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE A 42.33 42.48 1:24.81 228.46
24. 108 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 42.36 43.06 1:25.42 236.93
25. 109 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 42.22 43.21 1:25.43 237.07
26. 135 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 42.01 43.68 1:25.69 240.68
27. 125 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 43.67 43.41 1:27.08 259.97
28. 126 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 43.62 43.63 1:27.25 262.33
29. 156 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 44.45 44.45 1:28.90 285.23
30. 107 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 45.02 44.85 1:29.87 298.69
31. 128 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 45.76 44.87 1:30.63 309.24
32. 119 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 46.14 46.61 1:32.75 338.66
33. 124 770859 HROUDA František 2004 CZE H 46.02 47.17 1:33.19 344.77
34. 121 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 46.90 47.44 1:34.34 360.73
35. 122 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 45.90 48.81 1:34.71 365.87
36. 129 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 48.51 47.15 1:35.66 379.05
37. 162 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 48.63 47.17 1:35.80 380.99
38. 134 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 55.62 40.63 1:36.25 387.24
39. 117 770736 HUSINECKÝ Tadeáš 2003 CZE C 50.61 53.41 1:44.02 495.08
Nedokočili 1. kolo  
  158 770733 BAJER Jan 2001 CZE L    
  104 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A    
  159 770737 KUTHAN Radek 2001 CZE C    
  157 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    
  153 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L    
  118 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Nedokočili 2. kolo  
  114 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H    
  138 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  131 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H    
  111 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
  145 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S    
Nestartovali v 1. kole  
  139 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  103 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  127 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A    
  116 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler