Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ STOH - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 2166
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 18.12.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 16.67 Aplikovaná penalizace 26.67
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 132 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 37.71 40.03 1:17.74 26.67
2. 120 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 37.86 40.00 1:17.86 27.78
3. 141 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 38.64 40.31 1:18.95 37.88
4. 122 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 39.99 42.65 1:22.64 72.05
5. 134 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 41.03 42.64 1:23.67 81.59
6. 143 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 41.09 43.06 1:24.15 86.04
7. 148 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 41.57 43.40 1:24.97 93.63
8. 118 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 41.86 44.18 1:26.04 103.54
9. 101 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 43.48 46.05 1:29.53 135.86
10. 117 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 45.38 46.57 1:31.95 158.28
11. 106 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 46.20 48.29 1:34.49 181.80
12. 119 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 46.08 49.34 1:35.42 190.42
13. 155 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L 47.09 48.39 1:35.48 190.97
14. 150 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 47.64 49.47 1:37.11 206.07
15. 110 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 48.72 50.20 1:38.92 222.83
16. 128 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 48.61 50.72 1:39.33 226.63
17. 115 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 49.05 50.29 1:39.34 226.72
18. 130 770859 HROUDA František 2004 CZE H 49.95 49.89 1:39.84 231.35
19. 125 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 48.89 51.86 1:40.75 239.78
20. 152 770733 BAJER Jan 2001 CZE L 50.50 50.55 1:41.05 242.56
21. 113 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 49.83 54.05 1:43.88 268.77
22. 121 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 54.86 50.41 1:45.27 281.64
23. 127 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 52.94 53.33 1:46.27 290.90
24. 108 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 53.61 54.34 1:47.95 306.46
25. 123 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 52.35 56.00 1:48.35 310.17
26. 151 770737 KUTHAN Radek 2001 CZE C 55.43 54.52 1:49.95 324.99
27. 129 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 54.90 55.11 1:50.01 325.54
28. 112 770736 HUSINECKÝ Tadeáš 2003 CZE C 54.04 56.34 1:50.38 328.97
29. 111 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 1:01.56 52.51 1:54.07 363.15
Nedokočili 1. kolo  
  145 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S    
  107 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A    
  103 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE A    
  109 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  137 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  144 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L    
  102 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A    
  104 770800 JANEK Adam 2003 CZE A    
  105 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L    
  135 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L    
  138 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S    
  131 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H    
  124 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Nedokočili 2. kolo  
  136 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  126 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  146 110726 DRHA Adam 2001 CZE H    
  142 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H    
  153 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L    
  114 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler