Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ STOH - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 2167
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 19.12.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 22.57 Aplikovaná penalizace 32.57
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 130 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 34.40 32.81 1:07.21 32.57
2. 139 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 35.09 34.21 1:09.30 54.96
3. 127 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 36.54 33.73 1:10.27 65.35
4. 140 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 36.03 34.70 1:10.73 70.28
5. 132 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 37.14 34.94 1:12.08 84.74
6. 126 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 37.66 34.75 1:12.41 88.28
7. 143 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 38.15 34.37 1:12.52 89.45
8. 137 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 37.87 35.18 1:13.05 95.13
9. 109 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 38.85 36.27 1:15.12 117.31
10. 110 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 38.43 36.76 1:15.19 118.06
11. 111 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 39.23 37.84 1:17.07 138.20
12. 141 110726 DRHA Adam 2001 CZE H 42.09 36.91 1:19.00 158.87
13. 113 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 44.81 35.48 1:20.29 172.69
14. 123 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 40.10 40.27 1:20.37 173.55
15. 114 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 40.99 40.02 1:21.01 180.41
16. 101 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 41.91 39.51 1:21.42 184.80
17. 100 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 40.37 41.62 1:21.99 190.90
18. 120 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 41.66 40.57 1:22.23 193.47
19. 121 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 42.57 40.02 1:22.59 197.33
20. 151 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A 44.07 41.36 1:25.43 227.76
21. 145 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 44.26 41.68 1:25.94 233.22
22. 117 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 45.74 42.63 1:28.37 259.25
23. 112 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 45.90 44.79 1:30.69 284.10
24. 124 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 47.30 44.89 1:32.19 300.17
25. 122 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 48.10 45.40 1:33.50 314.21
Nedokočili 1. kolo  
  108 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L    
  104 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
Nedokočili 2. kolo  
  138 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  105 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE A    
  135 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  119 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C    
  128 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  133 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  125 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A    
  134 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  103 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler