Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ STOH - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 7167
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 20.12.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 25.59 Aplikovaná penalizace 35.59
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 59 886066 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A 35.37 35.87 1:11.24 35.59
2. 41 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 37.08 36.54 1:13.62 68.33
3. 9 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 36.56 37.33 1:13.89 72.04
4. 18 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 37.25 36.84 1:14.09 74.80
5. 45 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 37.83 37.04 1:14.87 85.53
6. 46 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 37.06 38.21 1:15.27 91.03
7. 24 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 38.13 37.47 1:15.60 95.57
8. 33 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE H 37.59 38.49 1:16.08 102.17
9. 15 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 37.91 38.28 1:16.19 103.68
10. 16 886065 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A 38.60 37.77 1:16.37 106.16
11. 12 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 38.57 38.02 1:16.59 109.19
12. 1 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 38.19 38.78 1:16.97 114.41
13. 47 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L 38.55 38.73 1:17.28 118.68
14. 36 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 38.92 38.55 1:17.47 121.29
15. 53 885323 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U 38.46 39.15 1:17.61 123.22
16. 40 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 39.78 39.73 1:19.51 149.35
17. 13 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 39.29 40.30 1:19.59 150.46
18. 19 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 39.93 39.69 1:19.62 150.87
19. 35 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 39.96 39.84 1:19.80 153.34
20. 38 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 39.39 40.54 1:19.93 155.13
21. 29 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 39.83 40.18 1:20.01 156.23
22. 2 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 39.53 40.56 1:20.09 157.33
23. 30 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P 39.68 40.57 1:20.25 159.53
24. 7 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 39.60 41.06 1:20.66 165.17
25. 48 885499 RICHTEROVÁ Sophie Lea 2001 CZE A 40.32 40.51 1:20.83 167.51
26. 44 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H 40.52 40.56 1:21.08 170.95
27. 11 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 40.34 41.69 1:22.03 184.02
28. 17 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 41.10 41.34 1:22.44 189.66
29. 21 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 40.98 41.80 1:22.78 194.34
30. 25 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 41.54 42.06 1:23.60 205.62
31. 31 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 42.21 42.68 1:24.89 223.36
32. 4 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE A 42.48 44.89 1:27.37 257.48
33. 57 755103 HENDRYCHOVÁ Sylvie 2002 CZE C 44.35 43.18 1:27.53 259.68
34. 56 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 44.03 44.03 1:28.06 266.97
35. 58 886083 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 44.31 44.10 1:28.41 271.79
36. 55 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 44.42 44.44 1:28.86 277.98
37. 28 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 45.18 44.20 1:29.38 285.13
Nedokočily 1. kolo  
  51 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L    
  52 885306 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A    
  39 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
  42 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A    
  3 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A    
  6 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L    
  26 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  8 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A    
  34 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H    
  5 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  50 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  54 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz