Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI CUP - Studenov - Rokytnice n/J

Disciplína Obří slalom Codex 2272
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 11.02.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 3 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 35.91 - 35.91 50
2. 12 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 36.12 - 36.12 45
3. 17 - SZCZAP Mateusz 2005 CZE 37.79 - 37.79
4. 1 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U 37.82 - 37.82 40
5. 40 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 38.02 - 38.02 36
6. 37 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A 38.07 - 38.07 33
7. 54 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 38.32 - 38.32 30
8. 34 - CICH Aleksander 2006 CZE 38.63 - 38.63
9. 14 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 38.65 - 38.65 28
10. 33 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 38.71 - 38.71 26
11. 11 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 38.76 - 38.76 24
12. 44 - KORALEWSKI Kamil 2006 CZE 38.80 - 38.80
13. 10 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 38.85 - 38.85 22
14. 56 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 38.88 - 38.88 20
15. 8 770932 KUKENĚ Dominik 2006 CZE L 38.99 - 38.99 19
16. 42 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L 39.13 - 39.13 18
17. 15 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 39.33 - 39.33 17
18. 2 772112 VALENTA Lukáš 2005 CZE S 39.57 - 39.57 16
19. 46 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE A 40.18 - 40.18 15
20. 22 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 40.35 - 40.35 14
21. 29 770730 DĚTINSKÝ Marek 2006 CZE L 40.47 - 40.47 13
22. 58 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 40.55 - 40.55 12
23. 13 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 40.70 - 40.70 11
24. 52 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 40.90 - 40.90 10
25. 5 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 40.94 - 40.94 9
26. 32 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 40.99 - 40.99 8
27. 35 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 41.04 - 41.04 7
28. 4 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 41.28 - 41.28 6
29. 28 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 41.35 - 41.35 5
30. 50 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L 41.49 - 41.49 4
31. 21 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S 41.85 - 41.85 3
32. 59 770406 TREJBAL Tomáš 2006 CZE L 42.00 - 42.00 2
33. 24 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 42.12 - 42.12 1
34. 66 - NEIDL Matyáš 2006 CZE 42.17 - 42.17
35. 65 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H 42.24 - 42.24
36. 39 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 42.86 - 42.86
37. 7 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 42.90 - 42.90
38. 18 - WELTER Luca 2006 CZE 42.97 - 42.97
39. 57 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE E 43.02 - 43.02
40. 63 770753 KRAUS Lukáš 2006 CZE L 43.22 - 43.22
41. 49 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 43.28 - 43.28
42. 47 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 43.41 - 43.41
43. 27 770549 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L 43.48 - 43.48
44. 23 - ZOLEDOWSKI Milosz 2006 CZE 43.63 - 43.63
45. 26 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 43.92 - 43.92
46. 64 772114 ROUSEK Lukáš 2006 CZE E 44.11 - 44.11
47. 53 772332 ŠIMŮNEK Viktor 2005 CZE A 44.54 - 44.54
48. 30 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 44.59 - 44.59
49. 38 - LIPCZYNSKI Mateusz 2006 CZE 45.29 - 45.29
50. 62 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 45.63 - 45.63
51. 48 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L 45.78 - 45.78
52. 36 770550 WAGENKNECHT Jan 2005 CZE L 46.51 - 46.51
53. 67 - VACHUTA Adam 2006 CZE 51.15 - 51.15
54. 31 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 51.97 - 51.97
Nedokočili 1. kolo  
  45 770731 BAJER Adam 2006 CZE L    
  16 - KACZMAREK Igor 2005 CZE    
  19 770297 MEDLÍK Jiří 2005 CZE H    
  25 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S    
Nestartovali v 1. kole  
  51 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE E    
  20 772127 ČTVRTEČKA Ondřej 2005 CZE E    
  9 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L    
  61 420040 HRUŠKA Albert 2005 CZE L    
  41 - KALWA Adam 2006 CZE    
  6 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S    
  60 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L    
  43 772238 PIČMAN David 2006 CZE S    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  55 - KUČÍREK Ondřej 2006 CZE    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler