Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Moravy žáků - Karlov - areál Klobouk

Disciplína Slalom Codex 2281
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 25.02.2017 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 43.94 Aplikovaná penalizace 53.94
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 95 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 39.22 40.60 1:19.82 53.94
2. 93 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 41.04 41.76 1:22.80 80.82
3. 86 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J 42.27 42.84 1:25.11 101.66
4. 58 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 41.67 43.89 1:25.56 105.72
5. 61 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 42.88 44.58 1:27.46 122.86
6. 91 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 42.82 44.77 1:27.59 124.03
7. 81 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 43.01 44.90 1:27.91 126.91
8. 82 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 43.65 44.69 1:28.34 130.79
9. 84 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 43.90 44.79 1:28.69 133.95
10. 62 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 44.47 45.30 1:29.77 143.69
11. 53 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 45.45 47.45 1:32.90 171.93
12. 54 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 46.24 47.18 1:33.42 176.62
13. 88 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 46.63 47.47 1:34.10 182.75
14. 60 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 46.73 48.07 1:34.80 189.06
15. 87 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 47.81 48.43 1:36.24 202.05
16. 56 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 47.06 49.57 1:36.63 205.57
17. 96 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 48.83 49.12 1:37.95 217.48
18. 64 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 48.07 50.10 1:38.17 219.46
19. 51 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 49.16 52.56 1:41.72 251.48
20. 57 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 52.85 52.14 1:44.99 280.98
21. 92 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M 59.05 46.24 1:45.29 283.69
22. 67 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T 54.98 55.83 1:50.81 333.48
23. 69 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 55.58 55.35 1:50.93 334.56
24. 68 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 59.95 51.78 1:51.73 341.78
25. 71 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 1:00.04 53.81 1:53.85 360.90
Nedokočili 1. kolo  
  59 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  85 770095 DANOS Marian 2002 CZE T    
  55 770800 JANEK Adam 2003 CZE A    
  66 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M    
  90 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  83 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E    
Nestartovali v 1. kole  
  63 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  94 770119 JEŽEK Ondřej 2001 CZE M    
  70 770210 MUZIKÁŘ David 2003 CZE B    
  65 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  52 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M    
  89 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz