Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Moravy žáků - Karlov - areál Klobouk

Disciplína Obří slalom Codex 2283
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 26.02.2017 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 29.89 Aplikovaná penalizace 39.89
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 89 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 37.06 39.50 1:16.56 39.89
2. 53 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 37.43 40.13 1:17.56 52.69
3. 58 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 37.35 40.35 1:17.70 54.48
4. 94 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 37.99 40.72 1:18.71 67.41
5. 92 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 38.99 40.51 1:19.50 77.52
6. 64 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 37.99 42.37 1:20.36 88.53
7. 56 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 39.23 41.34 1:20.57 91.22
8. 82 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 38.99 41.85 1:20.84 94.68
9. 84 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 39.55 41.95 1:21.50 103.12
10. 90 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 39.81 41.75 1:21.56 103.89
11. 85 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 39.44 42.57 1:22.01 109.65
12. 86 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M 40.02 42.54 1:22.56 116.69
13. 54 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 40.29 42.90 1:23.19 124.76
14. 55 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 40.40 43.63 1:24.03 135.51
15. 88 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 41.17 43.18 1:24.35 139.61
16. 60 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 41.12 43.51 1:24.63 143.19
17. 65 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 40.98 43.86 1:24.84 145.88
18. 57 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 41.23 43.65 1:24.88 146.39
19. 51 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 40.81 44.36 1:25.17 150.10
20. 76 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 41.32 43.92 1:25.24 151.00
21. 62 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 41.24 44.17 1:25.41 153.17
22. 81 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 40.54 45.08 1:25.62 155.86
23. 83 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 41.07 44.96 1:26.03 161.11
24. 59 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 41.76 44.75 1:26.51 167.25
25. 63 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 42.17 44.48 1:26.65 169.05
26. 73 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 42.25 44.89 1:27.14 175.32
27. 87 770119 JEŽEK Ondřej 2001 CZE M 42.43 44.89 1:27.32 177.62
28. 67 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 41.79 45.75 1:27.54 180.44
29. 74 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 42.66 45.44 1:28.10 187.61
30. 52 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 42.28 46.05 1:28.33 190.55
31. 68 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T 43.64 47.20 1:30.84 222.68
32. 75 772009 VÁŇA Zdeňěk 2003 CZE Z 45.91 50.22 1:36.13 290.39
Nedokočili 1. kolo  
  72 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M    
Nedokočili 2. kolo  
  61 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z    
  69 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B    
  91 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    
  93 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J    
Nestartovali v 1. kole  
  71 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    
  77 770120 JEŽEK Filip 2004 CZE M    
  66 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  70 770210 MUZIKÁŘ David 2003 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz