Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Moravy žáků - Karlov - areál Klobouk

Disciplína Obří slalom Codex 7275
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 26.02.2017 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 25.59 Aplikovaná penalizace 35.59
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 45 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 37.62 40.40 1:18.02 35.59
2. 44 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 38.30 40.87 1:19.17 50.04
3. 32 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 38.34 41.10 1:19.44 53.43
4. 9 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 39.03 41.49 1:20.52 66.99
5. 14 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 39.31 41.48 1:20.79 70.38
6. 8 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 39.29 41.62 1:20.91 71.89
7. 11 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 38.91 42.09 1:21.00 73.02
8. 41 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 39.41 41.72 1:21.13 74.65
9. 2 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 39.26 42.12 1:21.38 77.79
10. 42 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 39.20 42.36 1:21.56 80.06
11. 36 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 39.34 42.45 1:21.79 82.94
12. 40 885080 VESELÁ Alena 2002 CZE M 39.68 42.55 1:22.23 88.47
13. 1 885183 SVĚTLÍKOVÁ Lucie 2003 CZE Z 39.80 42.71 1:22.51 91.99
14. 38 215011 KUMBÁROVÁ Anna 2001 CZE Z 39.91 42.80 1:22.71 94.50
15. 31 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 39.86 42.92 1:22.78 95.38
16. 15 885199 JOANNIDU Niki 2004 CZE T 40.33 42.60 1:22.93 97.26
17. 33 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 40.12 42.93 1:23.05 98.77
18. 46 885273 ČERNOŠKOVÁ Karolína 2001 CZE B 40.65 43.39 1:24.04 111.21
19. 37 885157 STUCHLOVÁ Veronika 2002 CZE M 40.84 43.58 1:24.42 115.98
20. 19 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 40.93 43.94 1:24.87 121.63
21. 12 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 40.77 44.42 1:25.19 125.65
22. 21 885321 ZRŮBKOVÁ Jana 2004 CZE Z 41.53 44.12 1:25.65 131.43
23. 5 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 41.59 44.46 1:26.05 136.45
24. 27 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 41.21 45.13 1:26.34 140.10
25. 43 995943 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 41.62 45.42 1:27.04 148.89
26. 3 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 41.38 45.89 1:27.27 151.78
27. 16 225313 HALAKUCOVÁ Anna 2003 CZE T 42.50 45.27 1:27.77 158.06
28. 7 265011 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 42.44 45.42 1:27.86 159.19
29. 4 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 40.76 47.43 1:28.19 163.33
30. 18 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 42.67 45.84 1:28.51 167.35
31. 17 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 42.65 46.05 1:28.70 169.74
32. 6 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 42.18 46.74 1:28.92 172.50
33. 39 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 43.05 45.96 1:29.01 173.63
34. 48 885488 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 42.66 46.81 1:29.47 179.41
35. 13 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 42.79 46.77 1:29.56 180.54
36. 24 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 43.92 47.40 1:31.32 202.65
37. 10 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 43.78 47.88 1:31.66 206.92
38. 47 885690 BÍLÁ Martina 2002 CZE B 43.94 49.29 1:33.23 226.64
39. 23 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 45.28 48.55 1:33.83 234.18
39. 22 885909 HLAVÁČOVÁ Judita 2004 CZE Z 44.87 48.96 1:33.83 234.18
41. 20 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 47.08 49.74 1:36.82 271.73
42. 26 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 48.39 52.72 1:41.11 325.62
Nedokočily 2. kolo  
  34 285509 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z    
Nestartovaly v 1. kole  
  35 275603 PROCHÁZKOVÁ Marcela 2001 CZE Z    
  25 885423 SZOTKOWSKA Agnieszka 2003 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz