Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI Cup - Rokytnice nad Jiz.

Disciplína Obří slalom Codex 3355
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 25.02.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 229 - KACZMAREK Igor 0 POL 37.75 - 37.75
2. 199 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 37.79 - 37.79 50
3. 198 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U 38.68 - 38.68 45
4. 200 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 38.75 - 38.75 40
5. 237 - CICH Aleksander 2006 POL 39.57 - 39.57
6. 208 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 39.85 - 39.85 36
7. 206 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 39.91 - 39.91 33
8. 230 - KORALEWSKI Kamil 2006 POL 40.10 - 40.10
9. 218 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 40.38 - 40.38 30
10. 222 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 41.22 - 41.22 28
11. 202 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 41.24 - 41.24 26
12. 213 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE A 41.35 - 41.35 24
13. 204 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 41.52 - 41.52 22
14. 227 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 41.87 - 41.87 20
15. 196 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 42.00 - 42.00 19
16. 207 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 42.03 - 42.03 18
17. 201 772112 VALENTA Lukáš 2005 CZE S 42.66 - 42.66 17
18. 236 - ZOLEDOWSKI Milosz 2006 POL 42.90 - 42.90
19. 205 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 42.91 - 42.91 16
20. 212 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L 43.03 - 43.03 15
21. 231 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L 43.49 - 43.49 14
22. 221 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 43.56 - 43.56 13
23. 195 770932 KUKENĚ Dominik 2006 CZE L 43.61 - 43.61 12
24. 219 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 43.97 - 43.97 11
24. 215 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S 43.97 - 43.97 11
26. 214 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE E 44.37 - 44.37 9
27. 220 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 44.75 - 44.75 8
28. 248 - MAX Denis 2006 POL 45.89 - 45.89
29. 233 772434 KUKLA Albert 2005 CZE A 46.41 - 46.41 7
30. 239 770753 KRAUS Lukáš 2006 CZE L 47.07 - 47.07 6
31. 240 770297 MEDLÍK Jiří 2005 CZE H 47.09 - 47.09 5
32. 211 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A 47.25 - 47.25 4
33. 223 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 48.74 - 48.74 3
34. 225 772332 ŠIMŮNEK Viktor 2005 CZE A 48.97 - 48.97 2
35. 245 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 49.17 - 49.17 1
36. 228 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L 50.02 - 50.02
37. 246 - WALCZUK Kuba 2005 POL 50.78 - 50.78
38. 238 - LIPCZNSKI Mateusz 2006 POL 54.50 - 54.50
39. 243 - SEWERYN Igor 2005 POL 1:20.04 - 1:20.04
Nedokočili 1. kolo  
  197 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L    
  217 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  242 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B    
  210 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H    
  224 772024 HETH Filip 2005 CZE A    
  232 420040 HRUŠKA Albert 2005 CZE L    
  209 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L    
  235 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B    
  244 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B    
  203 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S    
  241 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B    
  234 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B    
  216 770549 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L    
  226 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler