Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

IV. RKZ - Český pohár - Head cup - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 2016
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 06.02.2011 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 0.58 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 59 310424 SKOŘEPA Jan 96 CZE A 50.55 54.79 1:45.34 1.00 100
2. 51 420017 KUČERA Jan 96 CZE L 50.32 55.36 1:45.68 3.84 80
3. 55 320711 FOREJTEK Filip 97 CZE H 50.72 55.39 1:46.11 7.43 60
4. 53 300766 NUTIL Tomáš 96 CZE H 51.00 55.78 1:46.78 13.03 50
5. 64 300765 PREININGER Kryštof 96 CZE H 51.56 55.27 1:46.83 13.45 45
6. 56 400403 KRÁL Petr 96 CZE L 51.42 55.68 1:47.10 15.70 40
7. 60 320706 ČERVINKA Adam 97 CZE H 52.23 56.06 1:48.29 25.64 36
8. 62 900304 ŠIMBOVSKÝ Vojtěch 96 CZE E 52.41 56.16 1:48.57 27.98 32
9. 54 200709 PRŮDEK Matej 97 CZE T 52.96 55.87 1:48.83 30.16 29
10. 58 500602 STRAKA Jan 97 CZE U 52.93 56.45 1:49.38 34.75 26
11. 72 200400 HOUSER Radek 96 CZE T 53.32 56.67 1:49.99 39.85 24
12. 65 280508 MIKESKA Martin 96 CZE Z 52.70 57.73 1:50.43 43.52 22
13. 63 420019 BENC Patrik 97 CZE L 54.00 56.52 1:50.52 44.27 20
14. 52 600406 HAVLINA Dominik 96 CZE L 53.55 57.06 1:50.61 45.03 18
15. 69 290102 KADLA JIří 97 CZE Z 53.53 57.17 1:50.70 45.78 16
16. 76 270601 RAJCH Hynek 97 CZE T 54.62 58.03 1:52.65 62.07 15
17. 68 280506 PIVOŇKA Lubomír 96 CZE Z 54.51 58.51 1:53.02 65.16 14
18. 67 280505 PITUCHA Jiří 96 CZE Z 54.56 58.79 1:53.35 67.91 13
19. 70 220350 PLINTA Jakub 96 CZE Z 54.64 59.06 1:53.70 70.84 12
20. 57 230711 ŠILHAN Jiří 96 CZE B 55.64 58.24 1:53.88 72.34 11
21. 77 110609 STRAUB Jakub 97 CZE A 55.56 58.58 1:54.14 74.51 10
22. 74 320707 DADEJÍK Marek 97 CZE H 55.31 58.86 1:54.17 74.76 9
23. 81 320714 BRÝDL David 97 CZE H 56.26 58.87 1:55.13 82.78 8
24. 75 210205 MARTYNEK Adam 96 CZE T 56.44 59.17 1:55.61 86.79 7
25. 85 280604 KALUS Michal 96 CZE Z 55.98 1:00.14 1:56.12 91.06 6
26. 83 240600 SURKOŠ Matěj 97 CZE B 57.26 59.32 1:56.58 94.90 5
27. 87 280601 KADĚRKA Josef 96 CZE Z 58.98 59.39 1:58.37 109.85 4
28. 86 110708 PTÁČEK Vincenc 97 CZE A 58.06 1:00.82 1:58.88 114.11 3
29. 82 110707 SVATOŠ Ondřej 97 CZE A 58.23 1:00.85 1:59.08 115.78 2
30. 79 310423 CHARVÁT Jan 96 CZE H 1:00.27 59.74 2:00.01 123.55 1
31. 78 230714 HRDLIČKA Šimon 97 CZE B 56.14 1:04.53 2:00.67 129.07
32. 88 230717 ROTH Michael 97 CZE B 58.47 1:02.93 2:01.40 135.16
33. 89 310425 MESSNER Jan 97 CZE H 58.96 1:02.84 2:01.80 138.51
34. 92 200401 LUKEŠ Martin 96 CZE T 1:02.98 1:06.58 2:09.56 203.33
35. 90 220358 REC Mikoláš 97 CZE T 1:04.48 1:06.49 2:10.97 215.11
Nedokočili 1. kolo    
  66 550502 HAVEL Jan 96 CZE K      
  71 250200 SPÁČIL Petr 97 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  73 230713 SEDLÁČEK Teodor 97 CZE B      
  84 900306 ŠKORPIL Jiří 97 CZE E      
  91 750900 VORÁČEK Jiří 97 CZE C      
Nestartovali v 1. kole    
  61 230200 JANÍK Dominik 96 CZE B      
  80 280300 POSPÍŠIL Jakub 96 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler