Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2001
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 18.12.2017 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 31.89 Aplikovaná penalizace 36.89
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 98 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 47.27 44.90 1:32.17 68.05
2. 96 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 47.86 44.62 1:32.48 71.45
3. 153 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 48.49 45.09 1:33.58 83.51
4. 101 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 50.67 43.42 1:34.09 89.11
5. 119 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 48.97 45.36 1:34.33 91.74
6. 126 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 48.77 45.73 1:34.50 93.61
7. 106 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 49.16 45.48 1:34.64 95.14
8. 147 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 49.96 44.90 1:34.86 97.56
9. 149 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 49.72 45.32 1:35.04 99.53
10. 129 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 49.65 45.66 1:35.31 102.49
11. 99 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 49.82 45.71 1:35.53 104.91
12. 105 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 50.16 45.77 1:35.93 109.30
13. 132 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 49.20 47.26 1:36.46 115.11
14. 131 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 50.36 46.59 1:36.95 120.49
15. 124 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 50.48 47.19 1:37.67 128.38
16. 159 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 50.81 47.02 1:37.83 130.14
17. 123 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 49.85 48.15 1:38.00 132.00
17. 103 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 50.62 47.38 1:38.00 132.00
19. 157 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 51.36 46.98 1:38.34 135.73
20. 95 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 50.47 48.79 1:39.26 145.83
21. 114 770664 JOZL David 2005 CZE J 51.92 48.73 1:40.65 161.08
22. 94 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 51.68 49.09 1:40.77 162.39
23. 122 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 52.01 49.04 1:41.05 165.46
24. 148 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 52.69 48.42 1:41.11 166.12
25. 104 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 51.74 49.38 1:41.12 166.23
26. 109 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 51.66 50.00 1:41.66 172.16
27. 135 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 52.55 49.16 1:41.71 172.71
28. 150 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 52.87 49.83 1:42.70 183.57
29. 127 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 53.59 49.53 1:43.12 188.17
30. 154 770558 PAPULA Jan 2005 CZE M 54.36 49.89 1:44.25 200.57
31. 151 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C 53.39 51.20 1:44.59 204.30
32. 111 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 53.44 51.35 1:44.79 206.49
33. 117 770381 LOOS Jan 2005 CZE C 54.26 50.65 1:44.91 207.81
34. 161 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 54.55 51.54 1:46.09 220.76
35. 121 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 54.33 52.08 1:46.41 224.27
36. 156 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 54.68 52.14 1:46.82 228.77
37. 152 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 54.76 52.61 1:47.37 234.80
38. 143 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 55.47 51.98 1:47.45 235.68
39. 116 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 54.83 53.13 1:47.96 241.27
40. 248 770721 ŠEBEK Martin 2005 CZE Z 55.89 53.61 1:49.50 258.17
41. 133 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M 57.72 54.15 1:51.87 284.17
42. 136 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 57.65 54.68 1:52.33 289.21
43. 141 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 58.00 55.46 1:53.46 301.61
44. 140 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 58.90 55.20 1:54.10 308.63
Nedokočili 1. kolo  
  145 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  107 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E    
  113 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L    
  160 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A    
  102 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E    
  115 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L    
  108 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B    
  137 772336 JŮZA Jan 2005 CZE B    
  142 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M    
  100 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B    
  144 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    
  146 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A    
  128 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M    
  139 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    
  97 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B    
  138 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B    
  134 770252 SKUPIEŃ Dariusz 2005 CZE T    
  130 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L    
  110 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M    
  158 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B    
  120 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z    
Nedokočili 2. kolo  
  125 770686 VÁVRA Matěj 2005 CZE J    
Nestartovali v 1. kole  
  112 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  118 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler