Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2001
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 18.12.2017 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 31.89 Aplikovaná penalizace 36.89
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 165 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 46.79 42.54 1:29.33 36.89
2. 175 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 48.88 43.18 1:32.06 66.84
3. 98 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 47.27 44.90 1:32.17 68.05
4. 96 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 47.86 44.62 1:32.48 71.45
3. 191 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 48.49 44.82 1:33.31 80.55
6. 153 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 48.49 45.09 1:33.58 83.51
4. 186 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 48.77 45.04 1:33.81 86.04
5. 184 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 48.91 44.98 1:33.89 86.92
9. 101 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 50.67 43.42 1:34.09 89.11
6. 178 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 48.95 45.25 1:34.20 90.32
7. 167 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 48.43 45.81 1:34.24 90.76
12. 119 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 48.97 45.36 1:34.33 91.74
13. 126 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 48.77 45.73 1:34.50 93.61
8. 177 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 49.66 44.89 1:34.55 94.16
8. 173 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 49.99 44.56 1:34.55 94.16
16. 106 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 49.16 45.48 1:34.64 95.14
17. 147 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 49.96 44.90 1:34.86 97.56
18. 149 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 49.72 45.32 1:35.04 99.53
10. 196 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 49.14 46.11 1:35.25 101.84
11. 183 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 48.80 46.47 1:35.27 102.06
21. 129 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 49.65 45.66 1:35.31 102.49
22. 99 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 49.82 45.71 1:35.53 104.91
12. 187 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 49.23 46.32 1:35.55 105.13
24. 105 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 50.16 45.77 1:35.93 109.30
13. 176 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 50.59 45.43 1:36.02 110.28
14. 172 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 51.83 44.47 1:36.30 113.35
27. 132 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 49.20 47.26 1:36.46 115.11
15. 181 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 52.15 44.58 1:36.73 118.07
29. 131 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 50.36 46.59 1:36.95 120.49
16. 185 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 51.07 46.55 1:37.62 127.84
31. 124 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 50.48 47.19 1:37.67 128.38
32. 159 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 50.81 47.02 1:37.83 130.14
33. 123 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 49.85 48.15 1:38.00 132.00
33. 103 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 50.62 47.38 1:38.00 132.00
35. 157 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 51.36 46.98 1:38.34 135.73
17. 201 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 51.34 47.79 1:39.13 144.40
37. 95 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 50.47 48.79 1:39.26 145.83
18. 197 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 51.45 47.86 1:39.31 146.38
19. 194 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 52.73 46.66 1:39.39 147.25
40. 114 770664 JOZL David 2005 CZE J 51.92 48.73 1:40.65 161.08
41. 94 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 51.68 49.09 1:40.77 162.39
42. 122 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 52.01 49.04 1:41.05 165.46
43. 148 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 52.69 48.42 1:41.11 166.12
44. 104 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 51.74 49.38 1:41.12 166.23
45. 109 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 51.66 50.00 1:41.66 172.16
46. 135 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 52.55 49.16 1:41.71 172.71
47. 150 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 52.87 49.83 1:42.70 183.57
48. 127 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 53.59 49.53 1:43.12 188.17
49. 154 770558 PAPULA Jan 2005 CZE M 54.36 49.89 1:44.25 200.57
50. 151 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C 53.39 51.20 1:44.59 204.30
51. 111 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 53.44 51.35 1:44.79 206.49
52. 117 770381 LOOS Jan 2005 CZE C 54.26 50.65 1:44.91 207.81
53. 161 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 54.55 51.54 1:46.09 220.76
54. 121 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 54.33 52.08 1:46.41 224.27
55. 156 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 54.68 52.14 1:46.82 228.77
56. 152 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 54.76 52.61 1:47.37 234.80
57. 143 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 55.47 51.98 1:47.45 235.68
20. 200 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L 56.26 51.56 1:47.82 239.74
21. 203 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T 56.84 50.99 1:47.83 239.85
60. 116 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 54.83 53.13 1:47.96 241.27
61. 248 770721 ŠEBEK Martin 2005 CZE Z 55.89 53.61 1:49.50 258.17
22. 205 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 56.87 53.45 1:50.32 267.16
63. 133 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M 57.72 54.15 1:51.87 284.17
64. 136 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 57.65 54.68 1:52.33 289.21
65. 141 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 58.00 55.46 1:53.46 301.61
66. 140 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 58.90 55.20 1:54.10 308.63
Nedokočili 1. kolo  
  166 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  204 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  145 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  107 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E    
  113 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L    
  160 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A    
  102 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E    
  115 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L    
  108 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B    
  137 772336 JŮZA Jan 2005 CZE B    
  142 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M    
  171 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L    
  169 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z    
  188 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M    
  100 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B    
  195 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M    
  144 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    
  182 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B    
  146 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A    
  128 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M    
  189 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L    
  193 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A    
  139 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    
  97 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B    
  199 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B    
  138 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B    
  134 770252 SKUPIEŃ Dariusz 2005 CZE T    
  130 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L    
  170 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B    
  110 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M    
  192 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
  158 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B    
  168 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J    
  120 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z    
  164 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  179 770095 DANOS Marian 2002 CZE T    
  198 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T    
  125 770686 VÁVRA Matěj 2005 CZE J    
Nestartovali v 1. kole  
  180 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  163 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  162 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A    
  112 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A    
  174 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H    
  202 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  118 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  190 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler