Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 7001
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 18.12.2017 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 10.07 Aplikovaná penalizace 15.07
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 4 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 45.45 42.80 1:28.25 15.07
2. 7 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 45.56 43.20 1:28.76 20.73
3. 11 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE L 46.49 43.02 1:29.51 29.06
4. 65 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 47.20 42.35 1:29.55 29.51
5. 68 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 47.38 42.58 1:29.96 34.06
6. 67 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 47.62 42.39 1:30.01 34.61
7. 55 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 47.28 42.74 1:30.02 34.73
8. 5 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 46.79 43.25 1:30.04 34.95
9. 64 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 47.29 42.82 1:30.11 35.72
10. 72 886065 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A 47.91 42.89 1:30.80 43.39
11. 3 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 47.03 43.87 1:30.90 44.50
12. 12 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 47.72 43.74 1:31.46 50.72
13. 33 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 48.05 43.45 1:31.50 51.16
14. 56 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 48.02 43.56 1:31.58 52.05
15. 1 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P 47.69 44.35 1:32.04 57.16
16. 249 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 48.58 44.22 1:32.80 65.60
17. 8 885199 JOANNIDU Niki 2004 CZE T 47.99 44.82 1:32.81 65.71
18. 66 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 48.50 44.50 1:33.00 67.82
19. 62 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 48.62 44.42 1:33.04 68.26
20. 60 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 49.59 44.01 1:33.60 74.48
21. 53 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 48.62 45.00 1:33.62 74.70
22. 50 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 48.66 45.23 1:33.89 77.70
23. 35 885645 PŘÍHODOVÁ Šarlota 2005 CZE A 48.73 45.30 1:34.03 79.26
24. 77 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 49.26 45.13 1:34.39 83.25
25. 57 285804 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z 51.44 43.20 1:34.64 86.03
26. 70 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 50.36 44.34 1:34.70 86.70
27. 10 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B 49.61 45.64 1:35.25 92.80
28. 82 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 49.90 45.68 1:35.58 96.47
29. 2 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 49.37 46.48 1:35.85 99.47
30. 69 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 50.16 46.14 1:36.30 104.46
31. 87 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B 51.39 45.69 1:37.08 113.13
32. 9 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 49.93 47.22 1:37.15 113.90
33. 13 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 49.77 47.53 1:37.30 115.57
34. 30 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 50.16 47.29 1:37.45 117.23
35. 74 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 50.37 47.11 1:37.48 117.57
36. 24 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 50.78 47.38 1:38.16 125.12
37. 39 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 51.00 47.41 1:38.41 127.89
38. 93 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 50.78 47.65 1:38.43 128.12
39. 41 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 50.90 47.56 1:38.46 128.45
40. 23 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z 50.95 47.56 1:38.51 129.01
41. 83 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 51.87 46.76 1:38.63 130.34
42. 75 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 51.85 47.02 1:38.87 133.00
43. 27 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 50.52 48.61 1:39.13 135.89
44. 80 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 52.07 47.09 1:39.16 136.22
45. 42 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 51.02 48.27 1:39.29 137.67
46. 250 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE J 51.38 47.95 1:39.33 138.11
47. 32 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 51.71 47.73 1:39.44 139.33
48. 79 995943 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 52.19 47.92 1:40.11 146.77
49. 38 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 52.15 48.19 1:40.34 149.33
50. 16 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 51.56 48.80 1:40.36 149.55
51. 81 225313 HALAKUCOVÁ Anna 2003 CZE T 52.23 48.16 1:40.39 149.88
52. 76 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 52.89 47.54 1:40.43 150.33
53. 37 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T 51.85 48.65 1:40.50 151.10
54. 19 885950 KUMPRECHTOVÁ Kateřina 2004 CZE J 51.10 49.62 1:40.72 153.55
55. 28 885697 EICHERTOVÁ Kristin 2005 CZE M 51.83 49.39 1:41.22 159.10
56. 86 885488 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 53.16 48.34 1:41.50 162.21
57. 15 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 52.31 49.46 1:41.77 165.21
58. 21 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 53.41 48.84 1:42.25 170.54
59. 43 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 52.97 49.48 1:42.45 172.76
60. 18 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 52.35 50.40 1:42.75 176.09
61. 22 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 53.28 49.52 1:42.80 176.65
62. 47 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 53.42 49.89 1:43.31 182.31
63. 25 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 52.80 50.87 1:43.67 186.31
64. 36 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 54.77 50.95 1:45.72 209.07
65. 20 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 54.17 51.91 1:46.08 213.07
66. 26 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 54.23 51.91 1:46.14 213.74
67. 49 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A 54.47 52.17 1:46.64 219.29
68. 91 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B 55.31 51.86 1:47.17 225.17
69. 51 885869 KUBEŠOVÁ Alexandra 2005 CZE T 54.62 53.40 1:48.02 234.61
70. 46 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 54.72 53.31 1:48.03 234.72
71. 90 755103 HENDRYCHOVÁ Sylvie 2002 CZE C 55.76 53.03 1:48.79 243.16
72. 92 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 57.29 52.42 1:49.71 253.38
73. 78 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 57.46 52.99 1:50.45 261.60
74. 88 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 57.44 53.17 1:50.61 263.37
Nedokočily 1. kolo  
  6 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z    
  31 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J    
  63 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B    
  71 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J    
  84 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A    
  14 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L    
  61 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A    
  85 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B    
  45 885705 PRACHAŘOVÁ Klára 2004 CZE M    
  44 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z    
  29 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B    
  58 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L    
  40 885546 VÁVROVÁ Barbora 2005 CZE J    
Nedokočily 2. kolo  
  34 885627 BREZANSKÁ Kristina 2004 CZE T    
  207 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A    
  89 885597 KOMÁRKOVÁ Nina 2003 CZE B    
  17 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E    
Nestartovaly v 1. kole  
  73 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H    
  52 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  48 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler