Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 7004
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 19.12.2017 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 13.28 Aplikovaná penalizace 18.28
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 63 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 42.72 41.88 1:24.60 19.09
2. 64 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 42.90 42.29 1:25.19 25.93
3. 56 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 43.04 42.44 1:25.48 29.29
4. 55 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 43.15 43.06 1:26.21 37.76
5. 72 886065 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A 43.41 42.91 1:26.32 39.03
6. 60 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 43.70 42.73 1:26.43 40.31
7. 67 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 43.97 42.89 1:26.86 45.29
12. 43 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 43.80 43.35 1:27.15 48.66
8. 66 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 44.54 43.34 1:27.88 57.12
17. 37 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 45.09 44.64 1:29.73 78.57
9. 57 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 45.21 44.66 1:29.87 80.19
10. 73 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 45.55 44.44 1:29.99 81.58
11. 77 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 45.40 44.64 1:30.04 82.16
12. 70 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 46.15 44.28 1:30.43 86.68
13. 58 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 45.95 44.80 1:30.75 90.39
14. 249 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 45.97 45.10 1:31.07 94.10
24. 53 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 46.23 45.08 1:31.31 96.88
26. 40 885645 PŘÍHODOVÁ Šarlota 2005 CZE A 46.25 45.56 1:31.81 102.68
15. 82 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 46.24 45.84 1:32.08 105.81
16. 62 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 47.28 45.25 1:32.53 111.03
29. 52 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 46.66 45.93 1:32.59 111.72
17. 86 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B 47.51 45.22 1:32.73 113.35
32. 250 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 47.06 46.10 1:33.16 118.33
18. 88 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B 47.56 45.97 1:33.53 122.62
19. 80 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 47.40 46.14 1:33.54 122.74
37. 26 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 47.13 46.81 1:33.94 127.37
20. 83 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 47.60 47.20 1:34.80 137.35
40. 25 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 47.13 47.67 1:34.80 137.35
21. 79 995943 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 48.01 47.11 1:35.12 141.06
45. 30 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z 47.58 47.80 1:35.38 144.07
22. 74 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 47.85 47.55 1:35.40 144.30
47. 38 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 47.81 47.67 1:35.48 145.23
23. 81 225313 HALAKUCOVÁ Anna 2003 CZE T 48.46 47.16 1:35.62 146.85
24. 75 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 48.42 47.22 1:35.64 147.08
51. 46 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 47.88 48.02 1:35.90 150.10
52. 27 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE J 48.26 47.72 1:35.98 151.03
56. 35 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 49.04 47.83 1:36.87 161.34
57. 51 885546 VÁVROVÁ Barbora 2005 CZE J 47.47 49.44 1:36.91 161.81
58. 36 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 48.72 48.24 1:36.96 162.39
59. 32 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 48.65 48.35 1:37.00 162.85
60. 47 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 48.33 48.79 1:37.12 164.24
25. 76 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 48.87 49.03 1:37.90 173.29
26. 87 885488 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 49.08 49.18 1:38.26 177.46
27. 85 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 49.19 49.38 1:38.57 181.05
66. 41 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 49.99 48.95 1:38.94 185.34
67. 48 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 49.61 49.42 1:39.03 186.39
70. 42 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 49.81 50.18 1:39.99 197.52
71. 45 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 49.68 50.55 1:40.23 200.30
28. 90 885597 KOMÁRKOVÁ Nina 2003 CZE B 50.58 50.72 1:41.30 212.70
74. 28 885697 EICHERTOVÁ Kristin 2005 CZE M 50.58 51.10 1:41.68 217.11
29. 78 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 50.71 50.98 1:41.69 217.22
76. 31 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 50.92 51.12 1:42.04 221.28
77. 24 885869 KUBEŠOVÁ Alexandra 2005 CZE T 50.79 51.59 1:42.38 225.22
30. 92 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B 52.36 50.69 1:43.05 232.99
79. 49 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A 52.67 51.47 1:44.14 245.63
31. 91 755103 HENDRYCHOVÁ Sylvie 2002 CZE C 53.47 51.15 1:44.62 251.19
32. 93 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 52.56 52.24 1:44.80 253.28
82. 39 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 52.71 53.26 1:45.97 266.85
33. 89 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 53.37 54.41 1:47.78 287.83
34. 84 885963 KOPECKÁ Simona 2003 CZE E 57.16 51.70 1:48.86 300.35
Nedokočily 1. kolo  
  44 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L    
  65 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A    
Nedokočily 2. kolo  
  69 285804 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z    
  23 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J    
  68 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B    
  71 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J    
  61 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M    
Nestartovaly v 2. kole  
  94 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler