Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - UNI, MČRJ - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 0889
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 17.02.2018 Technický delegát
Vypočtená penalizace 29.06 Aplikovaná penalizace 32.06
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 14 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 49.17 46.79 1:35.96 32.06
2. 15 150834 ZIKA Adam 1989 CZE L 49.78 47.44 1:37.22 44.93
3. 3 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 49.62 47.77 1:37.39 46.66
4. 9 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 50.78 47.70 1:38.48 57.80
5. 23 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 49.97 48.57 1:38.54 58.41
5. 4 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 49.88 48.66 1:38.54 58.41
7. 30 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 51.00 47.62 1:38.62 59.23
8. 11 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 50.30 48.44 1:38.74 60.45
9. 5 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 50.96 47.95 1:38.91 62.19
10. 6 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 50.58 48.46 1:39.04 63.51
11. 20 430810 MICHALIK Michal 2000 POL 50.76 48.29 1:39.05 63.62
12. 8 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 50.91 48.23 1:39.14 64.54
13. 27 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M 51.06 48.25 1:39.31 66.27
14. 42 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 51.11 48.22 1:39.33 66.48
15. 21 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 51.03 48.33 1:39.36 66.78
16. 17 6190098 ZINNATO Lucas 1995 FRA 50.83 48.60 1:39.43 67.50
17. 2 60248 LAMON Leo 1996 BEL 50.64 48.85 1:39.49 68.11
18. 10 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 50.74 48.81 1:39.55 68.72
19. 16 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 51.08 48.56 1:39.64 69.64
20. 12 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 50.89 48.81 1:39.70 70.26
21. 22 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 51.18 48.53 1:39.71 70.36
22. 18 430808 GRODECKI Jan 2000 POL 51.38 48.35 1:39.73 70.56
23. 28 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 50.94 49.05 1:39.99 73.22
24. 36 6190569 MIQUEL Theo 1998 FRA 51.31 48.73 1:40.04 73.73
24. 7 6190236 MIDAVAINE LAROUQUIE Quentin 1996 FRA 51.15 48.89 1:40.04 73.73
26. 41 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 51.72 48.39 1:40.11 74.44
27. 39 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 51.17 48.95 1:40.12 74.54
28. 24 700953 MAŽGÚT Denis 1999 SVK 51.49 48.98 1:40.47 78.12
29. 29 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 51.63 48.87 1:40.50 78.43
30. 97 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 51.83 49.40 1:41.23 85.88
31. 1 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 51.79 49.95 1:41.74 91.09
32. 45 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 52.47 49.44 1:41.91 92.82
33. 43 430795 CHYC Alex 1999 POL 52.22 49.81 1:42.03 94.05
34. 26 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 52.43 49.67 1:42.10 94.77
35. 40 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 52.26 49.94 1:42.20 95.79
36. 37 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 52.29 50.10 1:42.39 97.73
37. 34 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 52.29 50.42 1:42.71 100.99
38. 49 430837 BLANC Leon 2001 POL 53.04 49.97 1:43.01 104.06
39. 44 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 52.74 50.30 1:43.04 104.37
40. 38 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 53.39 49.78 1:43.17 105.69
41. 46 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 52.97 50.26 1:43.23 106.31
42. 58 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 52.66 50.74 1:43.40 108.04
43. 62 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 52.92 50.58 1:43.50 109.06
44. 33 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 52.72 50.87 1:43.59 109.98
45. 52 700983 LASOK Adam 2001 SVK 52.60 51.22 1:43.82 112.33
46. 50 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 53.29 50.58 1:43.87 112.84
47. 53 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 53.36 51.06 1:44.42 118.46
48. 35 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 54.07 50.55 1:44.62 120.50
49. 54 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 53.63 51.00 1:44.63 120.60
50. 61 151295 MALKUS David 2000 CZE A 54.04 51.43 1:45.47 129.18
51. 57 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 54.13 51.36 1:45.49 129.39
52. 55 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 54.50 52.17 1:46.67 141.44
53. 66 700979 KARKOŠIAK Filip 2001 SVK 54.26 52.47 1:46.73 142.05
54. 64 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 55.09 51.83 1:46.92 143.99
55. 47 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 54.08 52.98 1:47.06 145.42
56. 94 430840 WAWAK Bartlomiej 2001 POL 54.59 52.62 1:47.21 146.95
57. 67 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 54.86 52.59 1:47.45 149.40
58. 88 700974 LIPTÁK Šimon 2001 SVK 54.37 53.09 1:47.46 149.50
59. 72 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK 54.38 53.13 1:47.51 150.02
60. 63 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 54.58 53.31 1:47.89 153.90
61. 65 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 55.44 52.69 1:48.13 156.35
62. 76 400334 EVERS Ezra 2001 NED 55.86 53.05 1:48.91 164.31
63. 91 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 55.35 53.80 1:49.15 166.76
64. 81 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 56.53 53.03 1:49.56 170.95
65. 82 400304 VERVOORT Max 1996 NED 56.04 53.91 1:49.95 174.93
66. 69 151266 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 55.72 54.55 1:50.27 178.20
67. 80 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 56.83 53.99 1:50.82 183.82
67. 74 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 56.43 54.39 1:50.82 183.82
69. 78 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 56.52 54.91 1:51.43 190.05
70. 75 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 57.46 54.03 1:51.49 190.66
71. 83 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B 57.58 54.96 1:52.54 201.38
72. 93 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 57.44 55.15 1:52.59 201.90
73. 90 151071 PANSKÝ Jan 1994 CZE M 58.24 55.19 1:53.43 210.47
74. 84 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 59.96 57.05 1:57.01 247.03
75. 86 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 1:00.89 57.62 1:58.51 262.35
76. 95 151322 BAJER Jan 2001 CZE L 1:00.21 58.43 1:58.64 263.68
77. 79 151330 PYTLÍK Martin 2001 CZE P 59.38 1:00.46 1:59.84 275.94
Nedokočili 1. kolo  
  87 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B    
  68 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E    
  13 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B    
  25 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL    
  56 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL    
  85 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B    
  51 54506 STAUDINGER Julian 1996 AUT    
  59 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B    
  73 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C    
  70 430825 ZYTO Michal 2001 POL    
Nedokočili 2. kolo  
  77 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M    
  96 151302 KEZNIKL Dominik 2000 CZE B    
  60 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T    
  19 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T    
  71 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E    
Nestartovali v 1. kole  
  31 6190429 FUMERY Mathieu 1997 FRA    
  89 700977 HRAŠKA Gregor 2000 SVK    
Nestartovali v 2. kole  
  32 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  48 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C    
  92 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler