Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 4 - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 2013
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 18.02.2018 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 7.72 Aplikovaná penalizace 7.72
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP RKZD
1. 60 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 47.22 52.92 1:40.14 7.72 100
2. 57 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 47.43 54.76 1:42.19 22.46 80
3. 4 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 49.30 56.46 1:45.76 48.13 100
4. 68 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 50.27 56.10 1:46.37 52.51 60
5. 52 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 49.30 57.15 1:46.45 53.09 50
6. 51 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 49.40 57.11 1:46.51 53.52 45
7. 61 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 49.32 57.42 1:46.74 55.17 40
8. 7 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 49.36 57.60 1:46.96 56.76 80
9. 6 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 49.34 57.67 1:47.01 57.11 60
10. 67 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 50.40 56.64 1:47.04 57.33 36
11. 78 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 50.57 57.36 1:47.93 63.73 32
12. 72 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 51.27 58.27 1:49.54 75.31 29
13. 75 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 51.45 58.41 1:49.86 77.61 26
14. 77 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 52.82 58.75 1:51.57 89.90 24
15. 13 770859 HROUDA František 2004 CZE H 52.49 59.25 1:51.74 91.12 50
16. 76 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 52.71 59.47 1:52.18 94.29 22
17. 30 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 53.02 59.34 1:52.36 95.58 45
18. 35 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 53.03 1:00.92 1:53.95 107.01 40
19. 1 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 53.61 1:00.45 1:54.06 107.80 36
20. 82 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 53.89 1:00.62 1:54.51 111.04 20
21. 31 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 53.66 1:01.35 1:55.01 114.63 32
22. 10 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 54.09 1:01.69 1:55.78 120.17 29
23. 37 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 54.93 1:01.46 1:56.39 124.56 26
24. 23 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 54.05 1:02.58 1:56.63 126.28 24
25. 18 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 53.02 1:03.68 1:56.70 126.79 22
26. 87 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 56.16 1:01.21 1:57.37 131.60 18
27. 34 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 54.56 1:03.34 1:57.90 135.41 20
28. 86 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 55.97 1:02.55 1:58.52 139.87 16
29. 91 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 54.14 1:05.10 1:59.24 145.05 15
30. 89 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 56.07 1:03.75 1:59.82 149.22 14
31. 33 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 56.22 1:04.40 2:00.62 154.97 18
32. 43 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 57.44 1:04.91 2:02.35 167.41 16
33. 16 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 56.46 1:08.22 2:04.68 184.16 15
34. 95 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 58.87 1:07.05 2:05.92 193.08 13
35. 41 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 59.11 1:07.69 2:06.80 199.40 14
36. 42 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 59.08 1:08.50 2:07.58 205.01 13
37. 26 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 55.06 1:14.55 2:09.61 219.61 12
38. 71 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 52.03 1:17.67 2:09.70 220.25 12
39. 44 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:01.83 1:10.87 2:12.70 241.82 11
40. 28 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 56.62 1:16.61 2:13.23 245.63 10
41. 48 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 1:03.16 1:11.99 2:15.15 259.44 9
42. 22 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 1:05.42 1:10.45 2:15.87 264.62 8
43. 38 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 1:12.66 1:10.41 2:23.07 316.38 7
Nedokočili 1. kolo      
  73 260008 BANK Matěj 2003 CZE M        
  62 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H        
  12 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L        
  3 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B        
  70 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A        
  85 770800 JANEK Adam 2003 CZE A        
  63 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E        
  9 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H        
  32 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H        
  55 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H        
  29 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B        
  11 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H        
  27 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C        
  69 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H        
  24 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B        
  83 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B        
  15 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A        
  8 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A        
  54 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L        
  88 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T        
  39 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B        
  5 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L        
  17 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L        
  53 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S        
  74 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B        
  50 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L        
Nedokočili 2. kolo      
  49 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L        
  80 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S        
  40 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A        
  92 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C        
  84 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A        
  81 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H        
  94 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L        
  25 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T        
  59 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L        
  79 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T        
  36 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C        
  64 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L        
  21 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H        
  56 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C        
  65 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P        
  66 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P        
  90 310303 MAREK Jan 2003 CZE H        
  14 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U        
  19 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A        
Nestartovali v 1. kole      
  46 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L        
  47 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L        
  93 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A        
  45 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M        
Nestartovali v 2. kole      
  58 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z        
Diskvalifikováni v 1. kole      
  2 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H        
Diskvalifikováni v 2. kole      
  20 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T        

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler