Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP - FIS Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 0886
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 21.01.2018 Technický delegát 780 - Soltys Michal (SVK)
Vypočtená penalizace 24.22 Aplikovaná penalizace 27.22
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:01.34 1:03.10 2:04.44 27.22 100
2. 9 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 1:02.24 1:03.35 2:05.59 36.28
3. 13 150834 ZIKA Adam 1989 CZE L 1:02.82 1:04.16 2:06.98 47.22 80
4. 6 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:02.61 1:04.47 2:07.08 48.01 60
5. 4 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 1:03.30 1:04.21 2:07.51 51.40 50
6. 3 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 1:03.48 1:04.51 2:07.99 55.18
7. 14 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 1:04.03 1:04.68 2:08.71 60.85 45
8. 5 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:03.60 1:05.20 2:08.80 61.56 40
9. 15 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:04.36 1:04.91 2:09.27 65.26 36
10. 21 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 1:04.03 1:05.30 2:09.33 65.73
11. 8 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 1:03.78 1:05.56 2:09.34 65.81 32
12. 22 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 1:04.65 1:05.24 2:09.89 70.14 29
13. 12 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:04.29 1:05.80 2:10.09 71.72 26
14. 25 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M 1:04.34 1:05.80 2:10.14 72.11 24
15. 18 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 1:05.03 1:05.34 2:10.37 73.92 22
16. 7 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 1:03.72 1:06.67 2:10.39 74.08 20
17. 19 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:05.69 1:04.97 2:10.66 76.20 18
17. 1 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:04.43 1:06.23 2:10.66 76.20 18
19. 37 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 1:05.79 1:05.21 2:11.00 78.88
20. 23 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 1:05.84 1:05.64 2:11.48 82.66
21. 24 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:06.25 1:05.34 2:11.59 83.53 15
22. 32 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT 1:05.80 1:05.81 2:11.61 83.69
23. 35 54328 MEISSL Matthias 1989 AUT 1:05.96 1:05.81 2:11.77 84.95
24. 16 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 1:05.44 1:06.39 2:11.83 85.42 14
25. 26 550078 OPMANIS Elvis 1997 LAT 1:05.56 1:06.31 2:11.87 85.73
26. 31 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 1:05.68 1:06.39 2:12.07 87.31 13
27. 56 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 1:06.81 1:06.49 2:13.30 96.99 12
28. 33 780013 ZAVECKAS Rokas 1996 LTU 1:07.19 1:07.03 2:14.22 104.24
29. 52 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:07.13 1:07.26 2:14.39 105.58
30. 48 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 1:07.43 1:07.36 2:14.79 108.73 11
31. 40 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:07.18 1:07.68 2:14.86 109.28 10
32. 28 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 1:07.04 1:07.86 2:14.90 109.60 9
33. 49 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 1:07.28 1:07.64 2:14.92 109.75 8
34. 30 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:07.37 1:07.68 2:15.05 110.78 7
35. 47 430837 BLANC Leon 2001 POL 1:07.54 1:07.97 2:15.51 114.40
36. 39 550087 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT 1:07.54 1:08.78 2:16.32 120.78
37. 42 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:07.63 1:09.02 2:16.65 123.38 6
38. 44 550099 LOSS Daniels 2000 LAT 1:07.89 1:09.28 2:17.17 127.47
39. 62 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 1:08.32 1:08.94 2:17.26 128.18 5
40. 41 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 1:08.31 1:09.58 2:17.89 133.14
41. 65 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:09.78 1:08.79 2:18.57 138.50 4
42. 43 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 1:09.18 1:09.46 2:18.64 139.05 3
43. 63 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E 1:08.83 1:10.51 2:19.34 144.56 2
44. 53 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 1:09.15 1:10.53 2:19.68 147.24 1
45. 77 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:09.58 1:10.44 2:20.02 149.92
46. 66 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 1:09.33 1:10.70 2:20.03 150.00
47. 85 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 1:09.98 1:10.80 2:20.78 155.90
48. 60 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S 1:09.96 1:11.08 2:21.04 157.95
49. 64 151302 KEZNIKL Dominik 2000 CZE B 1:10.61 1:10.95 2:21.56 162.04
50. 54 780020 ALEKSANDRAVICIUS Vilius 1995 LTU 1:10.86 1:11.72 2:22.58 170.08
51. 79 151294 MATAS Tomáš 2000 CZE H 1:10.96 1:12.53 2:23.49 177.24
52. 71 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 1:11.62 1:13.02 2:24.64 186.30
53. 87 151266 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 1:11.00 1:13.74 2:24.74 187.09
54. 68 430813 GORSKI Filip 2000 POL 1:10.56 1:14.44 2:25.00 189.14
55. 73 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 1:11.90 1:13.25 2:25.15 190.32
56. 86 151335 KUNERT Michal 2001 CZE M 1:13.82 1:12.47 2:26.29 199.29
57. 89 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:12.80 1:13.60 2:26.40 200.16
58. 67 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:13.15 1:13.78 2:26.93 204.34
59. 72 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 1:13.09 1:14.24 2:27.33 207.49
60. 74 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 1:13.87 1:15.58 2:29.45 224.18
61. 78 151279 BEDŘICH Petr 2000 CZE B 1:15.94 1:16.61 2:32.55 248.59
62. 82 151345 RENČ Daniel 2001 CZE U 1:15.84 1:17.24 2:33.08 252.77
Nedokočili 1. kolo    
  46 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  75 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  51 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  57 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  76 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK      
  55 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T      
  90 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  45 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A      
  81 151329 TOMÁŠ David 2001 CZE H      
  70 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  83 151328 ZÍTKA Petr 2001 CZE J      
Nedokočili 2. kolo    
  88 151320 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A      
  17 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  10 430808 GRODECKI Jan 2000 POL      
  38 430795 CHYC Alex 1999 POL      
  61 550101 LAZDANS Kristaps 2000 LAT      
  50 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  29 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      
  69 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A      
  58 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
Nestartovali v 2. kole    
  36 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL      
  11 240142 SZOLLOS Benjamin 1996 ISR      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  59 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler