Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O´STYLE CUP - Pfelders

Disciplína Obří slalom Codex 0867
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 09.12.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 15.05 Aplikovaná penalizace 18.05
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 1 690413 FANTINO Antonio 1991 ITA 57.98 57.48 1:55.46 18.05
2. 4 6292123 VAGHI Matteo 1996 ITA 58.06 58.39 1:56.45 26.45
3. 9 54360 KIENREICH Julian 1996 AUT 58.46 58.14 1:56.60 27.73
4. 7 54438 PLOIER Andreas 1997 AUT 58.85 57.78 1:56.63 27.98
5. 2 6290980 PASINI Giovanni 1994 ITA 58.77 57.87 1:56.64 28.07
6. 16 54546 STOIBER Mario 1999 AUT 59.47 57.48 1:56.95 30.70
7. 27 6293177 FILIPPI Davide 1999 ITA 59.98 57.12 1:57.10 31.97
7. 5 6292404 BLENGINI Alberto 1997 ITA 58.94 58.16 1:57.10 31.97
9. 24 6291536 PAINI Federico 1995 ITA 59.51 57.68 1:57.19 32.73
10. 6 6190543 RASSAT Paco 1998 FRA 58.97 58.40 1:57.37 34.26
11. 10 6292412 RICCUCCI Alessandro 1997 ITA 59.71 57.68 1:57.39 34.43
12. 23 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:00.16 57.24 1:57.40 34.52
13. 21 6292784 MENCACCINI Lorenzo 1998 ITA 59.28 58.21 1:57.49 35.28
14. 51 6292803 GALDIOLO Francesco 1998 ITA 59.66 58.12 1:57.78 37.74
15. 43 6292953 NARDELLI Martin 1998 ITA 1:00.38 57.56 1:57.94 39.10
16. 3 6292895 CANCLINI Fabiano 1998 ITA 1:00.51 57.48 1:57.99 39.52
17. 22 6293115 DE ZAN Diego 1999 ITA 1:00.27 57.97 1:58.24 41.65
18. 19 6190557 PLAISANCE Matis 1998 FRA 59.39 58.97 1:58.36 42.66
19. 48 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:00.41 57.99 1:58.40 43.00
20. 17 6293294 GASPARINI Michele 1999 ITA 59.71 58.82 1:58.53 44.11
21. 57 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 1:00.76 58.08 1:58.84 46.74
22. 32 6292474 STEINMAIR Matthias 1997 ITA 1:00.83 58.65 1:59.48 52.17
23. 50 304069 SUGAI Kan 1993 JPN 1:00.85 59.10 1:59.95 56.16
24. 26 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 1:01.04 59.08 2:00.12 57.60
25. 39 6190558 AMIEZ Steven 1998 FRA 1:01.12 59.24 2:00.36 59.64
26. 25 6190790 TUAIRE Louis 1999 FRA 1:00.09 1:00.29 2:00.38 59.81
27. 35 430778 BEBENEK Szymon 1998 POL 1:01.23 59.54 2:00.77 63.12
28. 46 6190758 GAYDON CURTILLET Victor 1999 FRA 1:01.08 59.83 2:00.91 64.31
29. 49 6293285 STAFFLER Juri 1999 ITA 1:01.37 59.55 2:00.92 64.39
30. 31 6190809 GUILLOT Clement 1999 FRA 1:01.39 59.83 2:01.22 66.94
31. 52 6190878 LOPEZ Theo 2000 FRA 1:01.32 1:00.05 2:01.37 68.21
32. 41 512311 PIAZZA Matteo 1998 SUI 1:01.19 1:00.29 2:01.48 69.15
33. 34 6292844 AICHNER Franz 1998 ITA 1:01.60 1:01.27 2:02.87 80.94
34. 80 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:02.03 1:00.94 2:02.97 81.79
35. 91 6293909 BATTISTI Alberto 2001 ITA 1:01.98 1:01.11 2:03.09 82.81
36. 76 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:01.98 1:01.18 2:03.16 83.41
37. 72 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 1:02.16 1:01.13 2:03.29 84.51
38. 30 6293200 NARDI Tommaso 1999 ITA 1:02.97 1:00.54 2:03.51 86.38
39. 56 6293198 PERATHONER Pauli 1999 ITA 1:02.73 1:00.93 2:03.66 87.65
40. 79 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 1:01.57 1:02.13 2:03.70 87.99
41. 66 502401 PLATTER Jonas 2000 SWE 1:02.74 1:01.41 2:04.15 91.81
42. 92 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 1:06.44 1:04.74 2:11.18 151.48
43. 90 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 1:07.25 1:04.99 2:12.24 160.48
44. 93 700976 HROMEC Lukáš 2001 SVK 1:09.54 1:06.73 2:16.27 194.68
45. 88 270080 REILLY Garreth 1999 IRL 1:09.80 1:07.07 2:16.87 199.77
46. 89 941001 MAEDER Carlos 1978 GHA 1:19.76 1:15.92 2:35.68 359.43
Nedokočili 1. kolo  
  28 6190872 BIANCHINI Augustin 2000 FRA    
  81 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T    
  62 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H    
  83 460132 DANCIU Raul 2000 ROU    
  29 6293232 GATTO Francesco 1999 ITA    
  68 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T    
  85 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H    
  69 151284 KOULA Jan 2000 CZE H    
  13 6292099 PARISI Davide 1996 ITA    
  15 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z    
  18 502207 PLATTER Filip 1997 SWE    
  61 6293803 PLONER Manuel 2001 ITA    
  45 6292978 POLIG Fabian 1998 ITA    
  86 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK    
  59 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z    
  11 6292765 TARANZANO Luca 1998 ITA    
  67 512260 THUERIG Robin 1997 SUI    
  33 6292837 VAN LOON Patrick 1998 ITA    
Nedokočili 2. kolo  
  47 6293470 ALLEGRINI Riccardo 2000 ITA    
  53 460060 BARBU Alexandru 1987 ROU    
  82 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  84 700978 BOTKA Filip 2001 SVK    
  70 270061 COMERFORD Cormac 1996 IRL    
  36 6293400 DALMASSO Giacomo 2000 ITA    
  42 170151 DYRBYE NAESTED Casper 1996 DEN    
  14 6292410 HELL Damian 1997 ITA    
  58 54117 HOERL Christopher 1989 MDA    
  64 380393 KOMSIC Dario 2000 CRO    
  65 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL    
  8 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M    
  37 6293396 LUNGER Aron 2000 ITA    
  73 700938 MADRO Oskar 1998 SVK    
  71 270047 MC MILLAN Patrick 1991 IRL    
  60 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B    
  40 6292843 OBERHAUSER Martin 1998 ITA    
  38 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L    
  55 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U    
  54 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T    
  12 54480 SCHUETTER Julian 1998 AUT    
  20 6190562 SILVESTRE Baptiste 1998 FRA    
  63 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T    
  44 512259 WIGGENHAUSER Sandro 1997 SUI    
Nestartovali v 1. kole  
  74 6300640 KAWATO Hiroki 1999 JPN    
  78 304753 KOJIMA Hotaka 1995 JPN    
  87 151295 MALKUS David 2000 CZE A    
  77 6300641 TAKADA Seitaro 1999 JPN    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  75 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler