Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O´STYLE CUP - Pfelders

Disciplína Obří slalom Codex 0868
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 10.12.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 17.12 Aplikovaná penalizace 20.12
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 10 690413 FANTINO Antonio 1991 ITA 56.17 59.57 1:55.74 20.12
2. 2 54438 PLOIER Andreas 1997 AUT 56.48 59.44 1:55.92 21.64
3. 7 6292410 HELL Damian 1997 ITA 57.82 58.45 1:56.27 24.61
4. 14 6292895 CANCLINI Fabiano 1998 ITA 57.37 59.03 1:56.40 25.71
5. 13 6290980 PASINI Giovanni 1994 ITA 56.49 59.92 1:56.41 25.79
6. 9 6190543 RASSAT Paco 1998 FRA 57.08 59.54 1:56.62 27.57
7. 24 6291536 PAINI Federico 1995 ITA 56.92 59.75 1:56.67 27.99
8. 3 54360 KIENREICH Julian 1996 AUT 57.09 59.65 1:56.74 28.59
9. 11 6292404 BLENGINI Alberto 1997 ITA 57.24 59.64 1:56.88 29.77
10. 22 6293115 DE ZAN Diego 1999 ITA 57.20 1:00.02 1:57.22 32.65
11. 21 6292784 MENCACCINI Lorenzo 1998 ITA 56.84 1:00.41 1:57.25 32.91
12. 26 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 57.08 1:00.19 1:57.27 33.07
13. 4 6292412 RICCUCCI Alessandro 1997 ITA 57.28 1:00.08 1:57.36 33.84
14. 20 6190562 SILVESTRE Baptiste 1998 FRA 57.68 59.81 1:57.49 34.94
15. 8 6292765 TARANZANO Luca 1998 ITA 57.51 1:00.01 1:57.52 35.19
16. 23 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 57.72 59.90 1:57.62 36.04
16. 18 502207 PLATTER Filip 1997 SWE 57.36 1:00.26 1:57.62 36.04
16. 15 54480 SCHUETTER Julian 1998 AUT 56.84 1:00.78 1:57.62 36.04
19. 1 6292099 PARISI Davide 1996 ITA 57.62 1:00.09 1:57.71 36.80
20. 44 6292803 GALDIOLO Francesco 1998 ITA 57.40 1:00.35 1:57.75 37.14
21. 32 6292837 VAN LOON Patrick 1998 ITA 58.16 59.64 1:57.80 37.56
22. 31 6292474 STEINMAIR Matthias 1997 ITA 57.68 1:00.21 1:57.89 38.32
22. 5 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 57.90 59.99 1:57.89 38.32
24. 17 6293294 GASPARINI Michele 1999 ITA 58.11 59.81 1:57.92 38.58
25. 27 6293177 FILIPPI Davide 1999 ITA 58.15 59.82 1:57.97 39.00
26. 6 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 57.00 1:01.04 1:58.04 39.59
27. 41 6190758 GAYDON CURTILLET Victor 1999 FRA 57.61 1:00.59 1:58.20 40.95
28. 39 6292953 NARDELLI Martin 1998 ITA 58.54 1:00.29 1:58.83 46.28
29. 28 6190872 BIANCHINI Augustin 2000 FRA 58.25 1:00.65 1:58.90 46.88
30. 33 430778 BEBENEK Szymon 1998 POL 58.67 1:00.53 1:59.20 49.42
31. 59 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 58.78 1:00.61 1:59.39 51.03
32. 38 170151 DYRBYE NAESTED Casper 1996 DEN 59.47 1:01.03 2:00.50 60.42
33. 71 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 58.85 1:01.94 2:00.79 62.88
34. 51 54117 HOERL Christopher 1989 MDA 59.50 1:01.69 2:01.19 66.27
35. 55 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 59.90 1:01.35 2:01.25 66.77
36. 60 270061 COMERFORD Cormac 1996 IRL 59.32 1:02.01 2:01.33 67.45
37. 45 6190878 LOPEZ Theo 2000 FRA 1:00.31 1:01.26 2:01.57 69.48
38. 63 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 1:00.79 1:02.41 2:03.20 83.29
39. 73 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:00.82 1:02.68 2:03.50 85.83
40. 66 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:01.00 1:03.50 2:04.50 94.29
41. 61 270047 MC MILLAN Patrick 1991 IRL 1:01.83 1:03.96 2:05.79 105.22
42. 74 460132 DANCIU Raul 2000 ROU 1:02.00 1:04.16 2:06.16 108.35
43. 82 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 1:02.33 1:04.28 2:06.61 112.16
44. 64 6300640 KAWATO Hiroki 1999 JPN 1:03.55 1:04.48 2:08.03 124.18
45. 80 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 1:02.77 1:06.54 2:09.31 135.02
46. 81 941001 MAEDER Carlos 1978 GHA 1:12.04 1:13.23 2:25.27 270.16
Nedokočili 1. kolo  
  70 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK    
  46 460060 BARBU Alexandru 1987 ROU    
  42 151203 BENC Patrik 1997 CZE L    
  72 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T    
  54 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H    
  34 6293400 DALMASSO Giacomo 2000 ITA    
  30 6190809 GUILLOT Clement 1999 FRA    
  79 700976 HROMEC Lukáš 2001 SVK    
  57 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL    
  53 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B    
  37 512311 PIAZZA Matteo 1998 SUI    
  19 6190557 PLAISANCE Matis 1998 FRA    
  47 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T    
  78 270080 REILLY Garreth 1999 IRL    
  65 6292826 SARTORI Andrea 1998 ITA    
  52 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z    
  16 54546 STOIBER Mario 1999 AUT    
  50 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B    
  68 6300641 TAKADA Seitaro 1999 JPN    
  25 6190790 TUAIRE Louis 1999 FRA    
  12 6292123 VAGHI Matteo 1996 ITA    
  62 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B    
  49 6293559 ZANOTTO Alessandro 2000 ITA    
Nedokočili 2. kolo  
  36 6190558 AMIEZ Steven 1998 FRA    
  76 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H    
  69 304753 KOJIMA Hotaka 1995 JPN    
  56 380393 KOMSIC Dario 2000 CRO    
  67 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T    
  29 6293200 NARDI Tommaso 1999 ITA    
  35 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L    
  77 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK    
  48 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U    
  43 304069 SUGAI Kan 1993 JPN    
Nestartovali v 1. kole  
  75 700978 BOTKA Filip 2001 SVK    
Nestartovali v 2. kole  
  58 512260 THUERIG Robin 1997 SUI    
  40 512259 WIGGENHAUSER Sandro 1997 SUI    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler