Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Špindleruv Mlýn - Špindleruv Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 5826
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 18.01.2018 Technický delegát Šoltýs Michal
Vypočtená penalizace 81.90 Aplikovaná penalizace 83.90
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 29 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 1:20.84 - 1:20.84 83.90 100
2. 32 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 1:21.01 - 1:21.01 86.17 80
3. 21 555037 GASUNA Evelina 1997 LAT 1:21.30 - 1:21.30 90.05
4. 13 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:21.47 - 1:21.47 92.32 60
5. 4 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:21.64 - 1:21.64 94.59 50
6. 28 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:21.73 - 1:21.73 95.79 45
7. 25 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:21.92 - 1:21.92 98.33 40
8. 16 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE H 1:22.33 - 1:22.33 103.81 36
9. 12 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:22.66 - 1:22.66 108.21 32
10. 6 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 1:22.80 - 1:22.80 110.09 29
11. 24 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 1:22.91 - 1:22.91 111.55 26
12. 30 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 1:23.76 - 1:23.76 122.91 24
13. 8 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:23.93 - 1:23.93 125.18 22
14. 2 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:24.34 - 1:24.34 130.66 20
15. 18 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 1:25.69 - 1:25.69 148.69 18
16. 19 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:26.40 - 1:26.40 158.18 16
17. 17 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 1:28.16 - 1:28.16 181.69 15
18. 35 705479 ERTLOVÁ Monika 2001 SVK 1:29.04 - 1:29.04 193.45
19. 15 155563 KŘÍŽOVÁ Klára 1989 CZE Z 1:52.08 - 1:52.08 501.26 14
Nedokočily 1. kolo    
  23 555055 BURKOVSKA Betija 2001 LAT      
  31 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
  5 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T      
  33 155905 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE E      
  1 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
  3 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  7 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  9 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J      
  26 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK      
  11 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L      
  20 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  10 155699 PAULÁTHOVÁ Kateřina 1993 CZE T      
  27 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L      
  14 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M      
  22 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  34 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz