Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Velká Cena Dolní Moravy - Dolní Morava

Disciplína Slalom Codex 7028
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 16.12.2017 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 12.33 Aplikovaná penalizace 17.33
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE L 39.58 39.88 1:19.46 17.33
2. 5 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 40.55 42.33 1:22.88 48.32
3. 13 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 42.14 41.58 1:23.72 55.93
4. 10 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B 41.49 43.48 1:24.97 67.26
5. 8 885199 JOANNIDU Niki 2004 CZE T 42.56 43.48 1:26.04 76.95
6. 7 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 43.49 42.73 1:26.22 78.58
7. 28 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 44.02 43.97 1:27.99 94.62
8. 1 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 43.76 45.90 1:29.66 109.75
9. 29 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 44.29 45.67 1:29.96 112.47
10. 20 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 44.62 45.87 1:30.49 117.27
11. 11 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 45.17 45.75 1:30.92 121.17
12. 2 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 44.79 46.34 1:31.13 123.07
13. 17 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 47.15 47.26 1:34.41 152.79
14. 12 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 46.82 48.35 1:35.17 159.68
15. 27 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 47.68 48.45 1:36.13 168.38
16. 26 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 48.38 48.72 1:37.10 177.17
17. 23 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 49.60 49.59 1:39.19 196.11
18. 30 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 50.69 49.47 1:40.16 204.90
19. 16 885546 VÁVROVÁ Barbora 2005 CZE J 50.41 50.07 1:40.48 207.80
20. 25 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 51.21 49.87 1:41.08 213.23
21. 19 885869 KUBEŠOVÁ Alexandra 2005 CZE T 50.48 51.59 1:42.07 222.20
22. 18 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 1:18.90 49.37 2:08.27 459.61
23. 21 885627 BREZANSKÁ Kristina 2004 CZE T 2:03.25 47.50 2:50.75 844.52
Nedokočily 1. kolo  
  6 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  22 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  24 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T    
  9 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B    
  4 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E    
  15 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  14 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler