Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Velká Cena Dolní Moravy - Dolní Morava

Disciplína Slalom Codex 7028
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 16.12.2017 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 12.33 Aplikovaná penalizace 17.33
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 42 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 41.10 40.84 1:21.94 39.80
2. 32 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 41.66 41.53 1:23.19 51.13
3. 36 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 41.91 41.37 1:23.28 51.94
4. 34 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 42.17 41.14 1:23.31 52.22
5. 33 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 41.39 41.98 1:23.37 52.76
6. 44 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 41.45 42.24 1:23.69 55.66
7. 35 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 42.40 41.97 1:24.37 61.82
8. 39 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 42.66 41.99 1:24.65 64.36
9. 40 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 42.60 42.30 1:24.90 66.62
10. 37 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 42.56 42.72 1:25.28 70.07
11. 31 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 42.26 43.25 1:25.51 72.15
12. 43 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 44.46 43.06 1:27.52 90.36
19. 28 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 44.02 43.97 1:27.99 94.62
13. 41 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 44.24 44.16 1:28.40 98.34
14. 50 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 44.60 44.34 1:28.94 103.23
23. 29 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 44.29 45.67 1:29.96 112.47
15. 47 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 45.25 44.78 1:30.03 113.11
25. 20 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 44.62 45.87 1:30.49 117.27
16. 53 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B 44.75 45.80 1:30.55 117.82
17. 46 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 45.61 45.44 1:31.05 122.35
18. 48 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 45.32 45.75 1:31.07 122.53
19. 45 885183 SVĚTLÍKOVÁ Lucie 2003 CZE Z 45.96 45.46 1:31.42 125.70
20. 57 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B 46.49 47.42 1:33.91 148.26
33. 17 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 47.15 47.26 1:34.41 152.79
35. 27 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 47.68 48.45 1:36.13 168.38
21. 52 225313 HALAKUCOVÁ Anna 2003 CZE T 48.45 48.63 1:37.08 176.99
37. 26 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 48.38 48.72 1:37.10 177.17
22. 61 886045 FIKEJZOVÁ Veronika 2003 CZE C 49.29 48.76 1:38.05 185.78
39. 23 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 49.60 49.59 1:39.19 196.11
23. 55 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 49.67 49.99 1:39.66 200.37
41. 30 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 50.69 49.47 1:40.16 204.90
42. 16 885546 VÁVROVÁ Barbora 2005 CZE J 50.41 50.07 1:40.48 207.80
24. 51 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 50.58 50.41 1:40.99 212.42
45. 19 885869 KUBEŠOVÁ Alexandra 2005 CZE T 50.48 51.59 1:42.07 222.20
25. 49 755103 HENDRYCHOVÁ Sylvie 2002 CZE C 52.34 51.99 1:44.33 242.68
26. 62 885963 KOPECKÁ Simona 2003 CZE E 54.77 54.47 1:49.24 287.17
27. 58 885488 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 1:16.46 50.36 2:06.82 446.47
49. 18 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 1:18.90 49.37 2:08.27 459.61
Nedokočily 2. kolo  
  56 885597 KOMÁRKOVÁ Nina 2003 CZE B    
  22 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T    
  54 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B    
Nestartovaly v 1. kole  
  60 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  59 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B    
  24 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T    
  38 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z    
  15 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler