Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Velká Cena Dolní Moravy - Dolní Morava

Disciplína Slalom Codex 2028
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 16.12.2017 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 36.46 Aplikovaná penalizace 41.46
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 11 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 38.16 41.28 1:19.44 57.30
2. 10 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 38.90 41.45 1:20.35 65.73
3. 7 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 38.94 42.08 1:21.02 71.93
4. 13 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 40.10 45.27 1:25.37 112.23
5. 6 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 42.15 45.24 1:27.39 130.94
6. 14 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 43.28 44.93 1:28.21 138.53
7. 17 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 42.69 45.66 1:28.35 139.83
8. 15 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 43.17 47.82 1:30.99 164.29
9. 2 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 44.19 46.96 1:31.15 165.77
10. 21 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 43.86 47.49 1:31.35 167.62
11. 8 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 44.99 47.76 1:32.75 180.59
12. 37 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 44.89 48.50 1:33.39 186.52
13. 4 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 46.16 47.33 1:33.49 187.44
14. 16 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 45.82 47.93 1:33.75 189.85
15. 5 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 44.49 49.46 1:33.95 191.70
16. 1 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 45.09 49.11 1:34.20 194.02
17. 12 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 46.16 48.69 1:34.85 200.04
18. 3 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 45.18 49.75 1:34.93 200.78
19. 18 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 45.72 50.14 1:35.86 209.40
20. 19 770252 SKUPIEŃ Dariusz 2005 CZE T 46.33 49.58 1:35.91 209.86
21. 24 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 46.97 51.14 1:38.11 230.24
22. 33 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 48.07 50.64 1:38.71 235.79
23. 20 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B 48.12 51.05 1:39.17 240.06
24. 27 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 48.55 51.72 1:40.27 250.24
25. 34 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 55.43 44.92 1:40.35 250.99
26. 38 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 48.79 52.44 1:41.23 259.14
27. 31 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C 48.08 53.68 1:41.76 264.05
28. 40 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z 50.59 52.70 1:43.29 278.22
29. 35 770381 LOOS Jan 2005 CZE C 50.89 54.01 1:44.90 293.13
30. 22 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 51.12 53.96 1:45.08 294.80
31. 30 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 1:00.27 46.85 1:47.12 313.69
32. 25 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 52.97 54.62 1:47.59 318.05
33. 29 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 52.36 55.31 1:47.67 318.79
Nedokočili 1. kolo  
  41 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B    
  28 770664 JOZL David 2005 CZE J    
  39 770686 VÁVRA Matěj 2005 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  9 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B    
  36 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  26 772336 JŮZA Jan 2005 CZE B    
  23 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    
  32 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler