Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Velká Cena Dolní Moravy - Dolní Morava

Disciplína Slalom Codex 7029
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 17.12.2017 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 17.09 Aplikovaná penalizace 22.09
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 32 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 38.29 39.16 1:17.45 28.28
2. 34 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 37.95 40.47 1:18.42 37.37
3. 46 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 39.22 40.00 1:19.22 44.87
4. 41 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 39.04 40.31 1:19.35 46.09
5. 35 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 39.67 41.21 1:20.88 60.44
6. 45 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 39.94 41.31 1:21.25 63.91
7. 39 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 39.97 41.52 1:21.49 66.16
8. 44 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 40.94 41.96 1:22.90 79.38
9. 33 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 40.66 42.68 1:23.34 83.50
10. 36 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 41.08 42.27 1:23.35 83.60
11. 38 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 41.72 43.33 1:25.05 99.54
12. 55 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B 42.75 42.96 1:25.71 105.73
13. 48 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 42.33 45.12 1:27.45 122.04
14. 54 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B 43.38 44.23 1:27.61 123.54
15. 49 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 43.35 44.62 1:27.97 126.92
16. 42 885183 SVĚTLÍKOVÁ Lucie 2003 CZE Z 43.84 45.32 1:29.16 138.07
17. 47 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 44.31 45.39 1:29.70 143.14
18. 57 885597 KOMÁRKOVÁ Nina 2003 CZE B 44.88 47.14 1:32.02 164.89
19. 53 225313 HALAKUCOVÁ Anna 2003 CZE T 45.14 47.00 1:32.14 166.01
20. 59 885488 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 46.71 48.82 1:35.53 197.80
21. 52 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 47.58 49.29 1:36.87 210.36
22. 60 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 48.02 49.27 1:37.29 214.30
23. 50 755103 HENDRYCHOVÁ Sylvie 2002 CZE C 50.05 50.32 1:40.37 243.18
24. 56 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 46.50 58.36 1:44.86 285.28
25. 43 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 1:08.93 41.22 1:50.15 334.88
Nedokočily 2. kolo  
  37 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E    
  40 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B    
Nestartovaly v 1. kole  
  62 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  61 886045 FIKEJZOVÁ Veronika 2003 CZE C    
  58 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  51 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz