Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Říčkovský Super G - Říčky v Orlických horách

Disciplína Superobří slalom Codex 2031
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 04.01.2018 Technický delegát Jaroslav Křístek
Vypočtená penalizace 6.27 Aplikovaná penalizace 11.27
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 64 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 58.18 - 58.18 11.27
2. 65 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 1:00.01 - 1:00.01 45.24
3. 71 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 1:00.28 - 1:00.28 50.25
4. 7 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 1:00.51 - 1:00.51 54.52
5. 15 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 1:00.66 - 1:00.66 57.31
6. 59 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 1:00.71 - 1:00.71 58.23
7. 1 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 1:01.26 - 1:01.26 68.44
8. 68 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 1:01.97 - 1:01.97 81.62
9. 4 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 1:02.02 - 1:02.02 82.55
10. 70 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 1:02.10 - 1:02.10 84.04
11. 18 770859 HROUDA František 2004 CZE H 1:02.11 - 1:02.11 84.22
12. 72 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 1:02.42 - 1:02.42 89.98
13. 16 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 1:02.45 - 1:02.45 90.53
14. 8 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 1:02.50 - 1:02.50 91.46
15. 61 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 1:02.55 - 1:02.55 92.39
16. 63 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 1:02.72 - 1:02.72 95.55
17. 62 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 1:02.93 - 1:02.93 99.44
18. 73 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 1:03.00 - 1:03.00 100.74
19. 66 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 1:03.10 - 1:03.10 102.60
20. 75 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 1:03.11 - 1:03.11 102.79
21. 25 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 1:03.13 - 1:03.13 103.16
22. 219 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 1:03.36 - 1:03.36 107.43
23. 12 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 1:03.43 - 1:03.43 108.73
24. 57 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 1:03.63 - 1:03.63 112.44
25. 19 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 1:03.76 - 1:03.76 114.85
26. 67 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:03.77 - 1:03.77 115.04
27. 77 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:03.92 - 1:03.92 117.82
28. 76 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 1:04.17 - 1:04.17 122.46
29. 10 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 1:04.29 - 1:04.29 124.69
30. 3 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 1:04.43 - 1:04.43 127.29
31. 29 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 1:04.55 - 1:04.55 129.52
32. 2 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:04.66 - 1:04.66 131.56
33. 48 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 1:04.72 - 1:04.72 132.67
34. 14 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 1:04.96 - 1:04.96 137.13
35. 51 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 1:05.03 - 1:05.03 138.43
36. 5 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 1:05.18 - 1:05.18 141.21
37. 78 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 1:05.26 - 1:05.26 142.70
38. 32 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 1:05.29 - 1:05.29 143.25
39. 44 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 1:05.35 - 1:05.35 144.37
40. 17 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 1:05.37 - 1:05.37 144.74
41. 46 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 1:05.45 - 1:05.45 146.22
41. 38 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 1:05.45 - 1:05.45 146.22
43. 35 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 1:05.56 - 1:05.56 148.27
44. 55 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 1:05.76 - 1:05.76 151.98
44. 36 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 1:05.76 - 1:05.76 151.98
46. 60 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 1:05.77 - 1:05.77 152.16
47. 80 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 1:05.83 - 1:05.83 153.28
48. 82 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 1:05.86 - 1:05.86 153.83
49. 39 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 1:05.87 - 1:05.87 154.02
50. 45 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L 1:05.95 - 1:05.95 155.51
51. 83 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 1:06.08 - 1:06.08 157.92
52. 13 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 1:06.32 - 1:06.32 162.37
53. 52 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 1:06.69 - 1:06.69 169.24
54. 56 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 1:06.83 - 1:06.83 171.84
54. 9 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 1:06.83 - 1:06.83 171.84
56. 49 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 1:06.84 - 1:06.84 172.03
57. 22 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 1:07.03 - 1:07.03 175.55
58. 42 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 1:07.06 - 1:07.06 176.11
59. 30 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:07.11 - 1:07.11 177.04
60. 53 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 1:07.17 - 1:07.17 178.15
61. 37 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 1:07.29 - 1:07.29 180.38
62. 20 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 1:07.42 - 1:07.42 182.79
63. 26 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 1:07.43 - 1:07.43 182.98
64. 6 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 1:07.86 - 1:07.86 190.96
65. 41 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 1:07.93 - 1:07.93 192.26
66. 40 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 1:07.95 - 1:07.95 192.63
67. 27 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 1:08.03 - 1:08.03 194.12
68. 88 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 1:08.80 - 1:08.80 208.41
69. 11 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 1:08.93 - 1:08.93 210.82
70. 81 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:08.95 - 1:08.95 211.19
71. 47 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 1:08.99 - 1:08.99 211.94
72. 31 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 1:09.29 - 1:09.29 217.51
73. 21 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 1:09.30 - 1:09.30 217.69
74. 79 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 1:09.47 - 1:09.47 220.85
75. 34 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 1:09.61 - 1:09.61 223.45
76. 54 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 1:10.38 - 1:10.38 237.74
77. 23 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 1:10.52 - 1:10.52 240.34
78. 43 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 1:10.75 - 1:10.75 244.61
79. 33 770410 ZONYGA David 2005 CZE Z 1:11.49 - 1:11.49 258.34
80. 84 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 1:11.52 - 1:11.52 258.90
81. 28 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:12.55 - 1:12.55 278.02
82. 85 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A 1:12.91 - 1:12.91 284.70
83. 50 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 1:15.21 - 1:15.21 327.40
Nedokočili 1. kolo  
  74 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U    
  87 310303 MAREK Jan 2003 CZE H    
  24 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H    
  58 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  86 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  216 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler