Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Říčkovský Super G - Říčky v Orlických horách

Disciplína Superobří slalom Codex 7031
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 04.01.2018 Technický delegát Jaroslav Křístek
Vypočtená penalizace 22.24 Aplikovaná penalizace 27.24
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 94 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 1:01.70 - 1:01.70 27.24
2. 182 886065 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A 1:01.84 - 1:01.84 29.69
3. 145 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 1:02.17 - 1:02.17 35.47
4. 181 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 1:02.28 - 1:02.28 37.39
5. 151 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 1:02.47 - 1:02.47 40.72
6. 146 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 1:02.48 - 1:02.48 40.89
7. 154 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 1:02.62 - 1:02.62 43.34
8. 99 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 1:02.65 - 1:02.65 43.87
9. 161 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 1:02.81 - 1:02.81 46.67
10. 149 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 1:03.21 - 1:03.21 53.67
11. 153 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 1:03.24 - 1:03.24 54.20
11. 91 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 1:03.24 - 1:03.24 54.20
13. 144 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 1:03.43 - 1:03.43 57.52
14. 136 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 1:03.50 - 1:03.50 58.75
15. 160 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 1:03.51 - 1:03.51 58.92
16. 163 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 1:03.77 - 1:03.77 63.47
17. 98 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 1:03.78 - 1:03.78 63.65
18. 147 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 1:03.81 - 1:03.81 64.17
19. 158 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 1:03.89 - 1:03.89 65.57
20. 89 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 1:03.96 - 1:03.96 66.80
21. 103 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 1:03.97 - 1:03.97 66.97
22. 150 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 1:04.04 - 1:04.04 68.20
23. 96 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 1:04.28 - 1:04.28 72.40
24. 125 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 1:04.40 - 1:04.40 74.50
25. 166 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 1:04.47 - 1:04.47 75.73
26. 219 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 1:04.51 - 1:04.51 76.43
26. 142 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 1:04.51 - 1:04.51 76.43
28. 167 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:04.60 - 1:04.60 78.00
28. 95 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L 1:04.60 - 1:04.60 78.00
30. 155 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 1:04.68 - 1:04.68 79.40
31. 124 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E 1:04.82 - 1:04.82 81.85
32. 102 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 1:04.88 - 1:04.88 82.90
33. 162 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 1:04.93 - 1:04.93 83.78
34. 100 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 1:05.00 - 1:05.00 85.00
35. 143 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 1:05.08 - 1:05.08 86.40
36. 97 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P 1:05.09 - 1:05.09 86.58
37. 164 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 1:05.15 - 1:05.15 87.63
38. 152 285804 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z 1:05.19 - 1:05.19 88.33
39. 215 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 1:05.25 - 1:05.25 89.38
40. 101 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 1:05.29 - 1:05.29 90.08
41. 172 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 1:05.32 - 1:05.32 90.60
42. 137 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 1:05.63 - 1:05.63 96.03
43. 170 995943 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 1:05.71 - 1:05.71 97.43
44. 175 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 1:05.80 - 1:05.80 99.01
45. 110 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 1:05.82 - 1:05.82 99.36
46. 156 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 1:05.84 - 1:05.84 99.71
47. 159 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 1:06.01 - 1:06.01 102.68
48. 104 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 1:06.11 - 1:06.11 104.43
49. 138 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 1:06.16 - 1:06.16 105.31
49. 130 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 1:06.16 - 1:06.16 105.31
49. 93 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 1:06.16 - 1:06.16 105.31
52. 141 885627 BREZANSKÁ Kristina 2004 CZE T 1:06.18 - 1:06.18 105.66
53. 157 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 1:06.28 - 1:06.28 107.41
54. 168 885144 SITAROVÁ Klára 2002 CZE B 1:06.38 - 1:06.38 109.16
55. 131 885146 JANDOVÁ Kateřina 2005 CZE P 1:06.45 - 1:06.45 110.38
56. 165 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 1:06.50 - 1:06.50 111.26
57. 133 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 1:06.63 - 1:06.63 113.53
58. 92 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE L 1:06.75 - 1:06.75 115.64
59. 218 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B 1:06.76 - 1:06.76 115.81
60. 118 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 1:06.86 - 1:06.86 117.56
61. 111 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 1:06.91 - 1:06.91 118.44
62. 135 885229 GEISLEROVÁ Anna 2005 CZE H 1:07.04 - 1:07.04 120.71
63. 171 885047 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE U 1:07.16 - 1:07.16 122.81
64. 120 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 1:07.25 - 1:07.25 124.39
65. 107 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 1:07.33 - 1:07.33 125.79
66. 178 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 1:07.43 - 1:07.43 127.54
67. 114 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 1:07.46 - 1:07.46 128.06
68. 113 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 1:07.60 - 1:07.60 130.51
69. 115 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z 1:07.74 - 1:07.74 132.96
70. 174 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:07.87 - 1:07.87 135.24
71. 123 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 1:08.05 - 1:08.05 138.39
72. 169 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 1:08.30 - 1:08.30 142.77
72. 129 885981 STLOUKALOVÁ Sára 2005 CZE B 1:08.30 - 1:08.30 142.77
74. 179 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 1:08.46 - 1:08.46 145.57
75. 119 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 1:08.47 - 1:08.47 145.74
75. 116 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 1:08.47 - 1:08.47 145.74
77. 183 885488 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 1:08.54 - 1:08.54 146.97
78. 139 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 1:08.83 - 1:08.83 152.04
79. 140 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 1:08.86 - 1:08.86 152.57
80. 128 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 1:09.20 - 1:09.20 158.52
81. 121 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 1:09.23 - 1:09.23 159.05
82. 127 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE J 1:09.33 - 1:09.33 160.80
83. 177 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:09.59 - 1:09.59 165.35
84. 108 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 1:09.73 - 1:09.73 167.80
85. 132 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 1:09.88 - 1:09.88 170.42
86. 105 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 1:09.92 - 1:09.92 171.12
87. 176 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 1:10.00 - 1:10.00 172.52
88. 180 885597 KOMÁRKOVÁ Nina 2003 CZE B 1:10.07 - 1:10.07 173.75
89. 126 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 1:10.34 - 1:10.34 178.48
90. 106 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 1:10.38 - 1:10.38 179.18
91. 134 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 1:10.51 - 1:10.51 181.45
92. 109 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 1:11.80 - 1:11.80 204.03
93. 112 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 1:11.85 - 1:11.85 204.91
94. 117 885393 HLÍZOVÁ Eliška 2005 CZE H 1:13.87 - 1:13.87 240.26
95. 122 885683 SCHMIDTOVÁ Leontýna 2005 CZE A 1:15.76 - 1:15.76 273.35
Nedokočily 1. kolo  
  148 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler