Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup - Špindlerův Mlýn Stoh

Disciplína Slalom Codex 7038
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 17.12.2017 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 16.14 Aplikovaná penalizace 21.14
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body SC
1. 257 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 36.79 37.91 1:14.70 21.14
2. 254 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 37.02 39.31 1:16.33 36.85
3. 202 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 36.38 40.06 1:16.44 37.91
4. 209 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 36.84 39.82 1:16.66 40.03
5. 258 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 37.67 39.15 1:16.82 41.57
6. 203 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 36.59 40.82 1:17.41 47.26
7. 268 886065 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A 38.45 39.96 1:18.41 56.90
8. 265 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 39.17 40.09 1:19.26 65.09
8. 227 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 39.79 39.47 1:19.26 65.09
10. 260 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 39.41 40.12 1:19.53 67.69
11. 256 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 38.98 41.03 1:20.01 72.32
12. 214 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P 39.21 41.83 1:21.04 82.25
13. 210 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 38.81 42.34 1:21.15 83.31
14. 237 885645 PŘÍHODOVÁ Šarlota 2005 CZE A 40.60 42.33 1:22.93 100.47
15. 266 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 40.53 42.52 1:23.05 101.62
16. 247 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 41.43 42.42 1:23.85 109.33
17. 205 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 40.03 43.90 1:23.93 110.10
18. 274 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 42.82 41.55 1:24.37 114.34
19. 208 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 40.25 44.68 1:24.93 119.74
20. 270 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 42.00 42.97 1:24.97 120.13
21. 220 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE E 41.74 43.41 1:25.15 121.86
22. 215 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L 41.45 44.09 1:25.54 125.62
23. 261 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 38.19 47.64 1:25.83 128.42
24. 269 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 42.69 44.37 1:27.06 140.27
25. 206 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 41.39 46.18 1:27.57 145.19
26. 241 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 42.98 45.20 1:28.18 151.07
27. 217 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 43.21 45.59 1:28.80 157.04
28. 234 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 43.20 45.66 1:28.86 157.62
29. 218 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 43.69 46.47 1:30.16 170.15
30. 240 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 43.57 46.73 1:30.30 171.50
31. 279 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 43.82 46.77 1:30.59 174.30
32. 272 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 43.84 46.88 1:30.72 175.55
33. 271 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 45.26 45.57 1:30.83 176.61
34. 224 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 43.66 47.46 1:31.12 179.41
35. 282 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 45.49 45.78 1:31.27 180.85
36. 262 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE A 40.17 51.72 1:31.89 186.83
37. 204 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 43.18 48.72 1:31.90 186.92
38. 281 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 44.35 47.56 1:31.91 187.02
39. 219 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H 44.60 47.35 1:31.95 187.41
40. 231 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 44.21 48.18 1:32.39 191.65
41. 212 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 43.02 49.60 1:32.62 193.86
42. 223 885950 KUMPRECHTOVÁ Kateřina 2004 CZE J 44.31 48.42 1:32.73 194.92
43. 283 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 45.23 47.72 1:32.95 197.04
44. 242 755305 MATOUŠOVÁ Štěpánka 2005 CZE C 45.51 47.65 1:33.16 199.07
45. 243 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE J 45.53 47.73 1:33.26 200.03
46. 216 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 43.57 49.87 1:33.44 201.77
47. 213 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 44.02 49.56 1:33.58 203.12
48. 278 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 45.70 48.73 1:34.43 211.31
49. 226 885146 JANDOVÁ Kateřina 2005 CZE P 45.60 49.51 1:35.11 217.86
50. 233 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 45.93 50.22 1:36.15 227.89
51. 245 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A 43.88 53.01 1:36.89 235.02
52. 246 885166 ŠTÍPKOVÁ Lucie 2005 CZE K 47.45 50.02 1:37.47 240.61
53. 230 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 46.09 53.17 1:39.26 257.86
54. 225 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S 46.34 54.34 1:40.68 271.55
55. 275 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 48.84 51.90 1:40.74 272.13
56. 235 885559 ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE H 49.23 51.65 1:40.88 273.48
57. 244 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S 49.46 1:00.26 1:49.72 358.68
58. 280 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:07.65 47.99 1:55.64 415.74
59. 239 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 47.24 1:11.35 1:58.59 444.18
Nedokočily 1. kolo    
  232 885229 GEISLEROVÁ Anna 2005 CZE H      
  236 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H      
  263 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H      
  267 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S      
  259 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L      
  211 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A      
  253 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A      
  251 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A      
  221 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A      
Nedokočily 2. kolo    
  238 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H      
  264 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H      
  276 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A      
  201 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A      
  252 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A      
Nestartovaly v 1. kole    
  273 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      
  249 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L      
  228 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L      
  284 885059 MACKOVÁ Natálie 2003 CZE H      
  222 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H      
  255 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L      
  207 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE L      
  248 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L      
  277 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H      
  229 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz