Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 7048
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 10.02.2018 Technický delegát Petr Seidl
Vypočtená penalizace 6.12 Aplikovaná penalizace 11.12
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body SC
1. 18 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 42.62 41.10 1:23.72 11.12
2. 65 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 42.45 41.54 1:23.99 14.28
3. 62 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 43.45 41.15 1:24.60 21.42
4. 67 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 43.22 41.85 1:25.07 26.92
5. 7 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 43.27 41.82 1:25.09 27.16
6. 2 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 43.68 41.61 1:25.29 29.50
7. 9 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P 43.27 42.07 1:25.34 30.08
8. 71 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 43.96 42.45 1:26.41 42.61
9. 11 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 44.01 42.79 1:26.80 47.17
10. 69 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 44.33 42.61 1:26.94 48.81
11. 66 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 44.68 42.66 1:27.34 53.49
12. 77 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 45.29 42.09 1:27.38 53.96
13. 1 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 44.39 43.18 1:27.57 56.19
14. 73 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 44.96 42.67 1:27.63 56.89
15. 74 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 44.67 43.06 1:27.73 58.06
16. 6 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 44.22 43.61 1:27.83 59.23
17. 86 885047 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE U 44.88 43.08 1:27.96 60.75
18. 15 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L 45.44 42.60 1:28.04 61.69
19. 79 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 45.29 43.19 1:28.48 66.84
20. 82 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 45.89 42.60 1:28.49 66.96
21. 28 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 45.02 43.68 1:28.70 69.41
22. 10 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 44.97 43.79 1:28.76 70.12
23. 4 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 44.89 44.11 1:29.00 72.93
24. 84 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 45.78 43.50 1:29.28 76.20
25. 76 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 45.86 44.03 1:29.89 83.34
26. 83 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 46.63 43.34 1:29.97 84.28
27. 68 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 45.70 44.31 1:30.01 84.75
28. 25 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 46.41 43.79 1:30.20 86.97
29. 29 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 45.36 44.89 1:30.25 87.56
30. 23 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 46.27 44.75 1:31.02 96.57
31. 21 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 46.21 44.95 1:31.16 98.21
32. 3 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 46.19 45.09 1:31.28 99.61
33. 89 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 46.54 44.95 1:31.49 102.07
34. 72 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 46.36 45.24 1:31.60 103.36
35. 22 705533 ALTMANNOVÁ Kateřina 2004 CZE P 46.46 45.23 1:31.69 104.41
36. 30 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 46.22 45.64 1:31.86 106.40
37. 104 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A 47.09 44.95 1:32.04 108.51
38. 27 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE E 47.32 45.08 1:32.40 112.73
39. 63 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 47.81 45.69 1:33.50 125.60
40. 5 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 47.45 46.13 1:33.58 126.54
41. 97 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 48.05 45.70 1:33.75 128.53
42. 90 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 46.68 47.11 1:33.79 129.00
43. 14 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 48.04 45.80 1:33.84 129.58
44. 16 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 48.30 45.80 1:34.10 132.63
45. 92 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 48.00 46.70 1:34.70 139.65
46. 95 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H 48.22 46.57 1:34.79 140.70
47. 24 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 48.13 46.77 1:34.90 141.99
48. 54 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S 48.82 46.66 1:35.48 148.78
49. 35 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 48.20 47.53 1:35.73 151.71
50. 42 885480 NOVÁČKOVÁ Michaela 2004 CZE U 49.72 46.76 1:36.48 160.48
51. 94 885597 KOMÁRKOVÁ Nina 2003 CZE B 48.51 48.14 1:36.65 162.47
52. 85 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 49.83 47.08 1:36.91 165.52
53. 99 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 49.31 47.76 1:37.07 167.39
54. 26 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 49.60 47.65 1:37.25 169.50
55. 47 885399 MICHALIČKOVÁ Natálie 2005 CZE L 48.78 49.38 1:38.16 180.15
56. 37 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 48.09 50.64 1:38.73 186.82
57. 96 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 50.41 48.66 1:39.07 190.80
58. 88 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 50.51 48.59 1:39.10 191.15
59. 46 885559 ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE H 51.08 48.61 1:39.69 198.06
60. 98 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 51.44 49.07 1:40.51 207.66
61. 31 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 50.86 49.76 1:40.62 208.95
62. 34 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 51.49 49.73 1:41.22 215.97
63. 45 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 51.99 51.95 1:43.94 247.81
64. 100 115607 MAKOVCOVÁ Veronika 2003 CZE A 53.12 50.91 1:44.03 248.86
65. 49 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 53.53 53.41 1:46.94 282.93
66. 52 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 55.08 51.98 1:47.06 284.33
67. 55 885730 POKOROVÁ Veronika 2005 CZE A 55.32 53.94 1:49.26 310.08
68. 51 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S 56.44 54.78 1:51.22 333.03
69. 50 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H 1:00.43 55.13 1:55.56 383.83
Nedokočily 1. kolo    
  17 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H      
  87 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H      
  36 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H      
  48 886184 NĚMCOVÁ Nela 2004 CZE L      
  58 885981 STLOUKALOVÁ Sára 2005 CZE B      
  12 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A      
  33 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L      
  19 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  44 885189 FEJFAROVÁ Milena 2004 CZE S      
  53 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E      
  43 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H      
  13 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B      
  78 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L      
  81 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A      
Nestartovaly v 1. kole    
  38 885420 BROŽOVÁ Veronika 2005 CZE H      
  91 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      
  101 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H      
  32 885229 GEISLEROVÁ Anna 2005 CZE H      
  39 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H      
  80 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H      
  20 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H      
  103 885059 MACKOVÁ Natálie 2003 CZE H      
  61 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE A      
  64 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B      
  75 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L      
  102 886327 POSPÍŠILOVÁ Barbora 2003 CZE A      
  57 886105 STRAKOVÁ Michaela 2004 CZE A      
  40 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S      
  41 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H      
  93 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H      
  70 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L      
  56 885396 ZÁPOTOČNÁ Eliška 2005 CZE H      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  8 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz