Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup - Herlíkovice

Disciplína Slalom Codex 2050
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 11.02.2018 Technický delegát Petr Seidl
Vypočtená penalizace 44.41 Aplikovaná penalizace 49.41
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body SC
1. 80 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 43.77 42.21 1:25.98 49.41
2. 77 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 43.92 42.13 1:26.05 50.00
3. 81 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 43.41 43.30 1:26.71 55.52
4. 82 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 44.71 44.01 1:28.72 72.35
5. 4 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 44.91 44.48 1:29.39 77.97
6. 9 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 44.47 45.18 1:29.65 80.14
7. 3 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 45.18 45.02 1:30.20 84.75
8. 13 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 46.20 45.25 1:31.45 95.22
9. 2 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 45.72 46.02 1:31.74 97.64
10. 93 770778 RUML Matěj 2002 CZE P 46.67 45.13 1:31.80 98.15
11. 89 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 46.98 45.76 1:32.74 106.02
12. 12 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 47.00 45.92 1:32.92 107.53
13. 20 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 46.70 46.26 1:32.96 107.86
14. 108 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 47.20 46.10 1:33.30 110.71
15. 5 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 46.62 46.74 1:33.36 111.21
16. 14 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 46.98 46.98 1:33.96 116.23
17. 25 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 48.12 46.20 1:34.32 119.25
18. 7 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 47.46 47.18 1:34.64 121.93
19. 8 770859 HROUDA František 2004 CZE H 51.34 43.98 1:35.32 127.62
20. 22 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 48.45 47.28 1:35.73 131.06
21. 11 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 48.77 47.28 1:36.05 133.74
22. 100 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 49.07 47.56 1:36.63 138.59
23. 97 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 49.91 46.82 1:36.73 139.43
24. 29 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 48.93 48.10 1:37.03 141.94
25. 18 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 49.88 49.24 1:39.12 159.44
26. 47 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 50.61 49.61 1:40.22 168.66
27. 99 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A 52.55 48.92 1:41.47 179.12
28. 74 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 58.19 43.29 1:41.48 179.21
29. 103 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 52.41 49.47 1:41.88 182.56
30. 101 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 51.04 51.00 1:42.04 183.90
31. 31 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 50.92 51.22 1:42.14 184.73
32. 51 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 51.69 51.04 1:42.73 189.68
33. 33 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 51.36 51.84 1:43.20 193.61
34. 28 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 51.58 51.81 1:43.39 195.20
35. 45 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 54.06 53.12 1:47.18 226.94
36. 48 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 51.25 56.61 1:47.86 232.63
37. 43 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 54.53 54.67 1:49.20 243.86
38. 61 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 55.68 53.68 1:49.36 245.20
39. 44 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 54.86 55.43 1:50.29 252.98
40. 34 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 55.00 55.80 1:50.80 257.25
41. 46 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H 55.29 55.60 1:50.89 258.01
42. 64 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 56.04 55.25 1:51.29 261.36
43. 37 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 56.54 55.13 1:51.67 264.54
44. 50 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 56.49 57.92 1:54.41 287.48
45. 59 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L 58.90 58.56 1:57.46 313.02
46. 6 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 1:10.98 48.60 1:59.58 330.78
47. 23 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 48.72 1:34.66 2:23.38 530.08
Nedokočili 1. kolo    
  87 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S      
  36 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L      
  30 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L      
  88 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  35 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H      
  71 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  56 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L      
  62 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B      
  42 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L      
  91 310303 MAREK Jan 2003 CZE H      
  76 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  96 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H      
  72 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L      
  94 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  24 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H      
  65 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L      
  83 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  95 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L      
  15 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  92 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L      
  39 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H      
  32 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U      
  85 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L      
  21 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C      
  52 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L      
  75 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  57 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L      
  10 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
  86 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L      
  1 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C      
  27 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H      
  107 100006 NEŘOLD Šimon 2003 CZE A      
  38 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A      
  63 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H      
  104 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L      
  58 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H      
  26 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L      
  60 770549 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L      
  16 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A      
  41 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L      
  106 770868 SYROVÝ Jakub 2002 CZE L      
  17 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A      
  49 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L      
  53 772332 ŠIMŮNEK Viktor 2005 CZE A      
  79 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H      
  73 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S      
  19 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H      
  105 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H      
  84 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
  55 770550 WAGENKNECHT Jan 2005 CZE L      
  90 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  102 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H      
  40 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H      
  54 772336 JŮZA Jan 2005 CZE B      
  98 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  78 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz