Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 7052
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 24.02.2018 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace -3.22 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 58 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 49.80 52.62 1:42.42 10.00
2. 64 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 53.44 51.75 1:45.19 36.50
3. 55 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 52.00 55.06 1:47.06 54.40
4. 51 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 52.81 55.16 1:47.97 63.10
5. 9 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE L 52.67 55.34 1:48.01 63.49
6. 57 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 52.59 55.46 1:48.05 63.87
7. 1 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 53.26 55.60 1:48.86 71.62
8. 7 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 52.92 56.30 1:49.22 75.07
9. 110 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 54.02 55.67 1:49.69 79.56
10. 65 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 53.69 56.01 1:49.70 79.66
11. 62 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 53.51 56.63 1:50.14 83.87
12. 56 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 54.24 56.38 1:50.62 88.46
13. 3 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 53.79 57.10 1:50.89 91.04
14. 53 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 54.01 57.31 1:51.32 95.16
15. 61 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 54.52 56.97 1:51.49 96.79
16. 74 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 54.60 57.93 1:52.53 106.74
17. 12 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 55.04 57.52 1:52.56 107.02
18. 78 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 55.50 57.50 1:53.00 111.23
19. 14 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 55.49 57.60 1:53.09 112.10
20. 4 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 55.46 57.65 1:53.11 112.29
21. 69 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 56.50 56.70 1:53.20 113.15
22. 20 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 55.25 58.54 1:53.79 118.79
23. 102 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 56.06 58.31 1:54.37 124.34
24. 15 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 56.27 58.25 1:54.52 125.78
25. 5 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 56.52 58.25 1:54.77 128.17
26. 16 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 56.31 58.50 1:54.81 128.55
27. 17 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 54.99 59.85 1:54.84 128.84
28. 6 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 55.79 59.24 1:55.03 130.66
29. 72 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 55.23 1:00.22 1:55.45 134.68
30. 50 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 56.79 59.03 1:55.82 138.22
31. 25 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 56.57 59.46 1:56.03 140.23
32. 77 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H 57.38 58.98 1:56.36 143.38
33. 71 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 56.91 59.58 1:56.49 144.63
34. 70 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 56.87 59.81 1:56.68 146.45
35. 68 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 58.01 58.88 1:56.89 148.46
36. 33 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 57.37 59.84 1:57.21 151.52
37. 19 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 57.10 1:00.26 1:57.36 152.95
38. 21 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 57.56 59.95 1:57.51 154.39
39. 31 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 57.42 1:00.38 1:57.80 157.16
40. 23 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 57.12 1:00.69 1:57.81 157.26
41. 11 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 57.24 1:00.74 1:57.98 158.88
42. 42 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H 57.12 1:01.00 1:58.12 160.22
43. 79 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 58.51 1:00.30 1:58.81 166.83
44. 49 885981 STLOUKALOVÁ Sára 2005 CZE B 57.42 1:02.90 2:00.32 181.28
45. 36 885559 ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE H 59.06 1:01.41 2:00.47 182.71
46. 41 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 59.47 1:01.63 2:01.10 188.74
47. 37 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 59.19 1:02.32 2:01.51 192.66
48. 39 885420 BROŽOVÁ Veronika 2005 CZE H 59.76 1:02.44 2:02.20 199.26
49. 80 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 1:00.50 1:02.07 2:02.57 202.80
50. 27 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 59.45 1:03.92 2:03.37 210.46
51. 29 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 1:00.26 1:03.63 2:03.89 215.43
52. 44 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 58.50 1:05.65 2:04.15 217.92
53. 28 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S 1:01.26 1:03.38 2:04.64 222.61
54. 81 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 1:00.41 1:04.58 2:04.99 225.96
55. 38 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S 1:01.60 1:05.79 2:07.39 248.92
56. 45 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 1:01.38 1:06.24 2:07.62 251.12
57. 76 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 1:01.90 1:05.85 2:07.75 252.37
58. 43 885393 HLÍZOVÁ Eliška 2005 CZE H 1:02.34 1:06.31 2:08.65 260.98
59. 32 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 1:03.60 1:06.86 2:10.46 278.30
60. 40 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 1:04.35 1:07.71 2:12.06 293.61
61. 47 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H 1:06.23 1:08.74 2:14.97 321.45
62. 46 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S 1:04.13 1:10.98 2:15.11 322.79
Nedokočily 1. kolo  
  35 885189 FEJFAROVÁ Milena 2004 CZE S    
Nedokočily 2. kolo  
  66 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A    
  75 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A    
  30 886184 NĚMCOVÁ Nela 2004 CZE L    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz