Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

IV. RKZ - Český pohár - Head cup - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2017
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 05.02.2011 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 9.70 Aplikovaná penalizace 9.70
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 72 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 CZE U 33.93 33.76 1:07.69 9.70 100
2. 65 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 CZE H 35.03 34.78 1:09.81 28.49 80
3. 63 300773 JEŽEK Jan 98 CZE H 35.73 35.58 1:11.31 41.79 60
4. 71 710108 MÜLLER Marek 98 CZE P 35.77 35.97 1:11.74 45.60 50
4. 64 400411 OUVÍN Jan 99 CZE L 36.01 35.73 1:11.74 45.60 50
6. 75 290106 ŠEVELA Petr 98 CZE Z 36.27 36.10 1:12.37 51.18 40
7. 82 230706 DIAKOV Jakub 98 CZE B 36.87 35.84 1:12.71 54.20 36
8. 68 220347 POLÁČEK Albert 98 CZE T 38.18 37.13 1:15.31 77.24 32
9. 69 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 98 CZE E 37.91 37.81 1:15.72 80.88 29
10. 66 710210 VARGA Vítězslav 98 CZE P 38.38 37.55 1:15.93 82.74 26
11. 105 750559 HRABÁK Martin 99 CZE C 39.17 36.83 1:16.00 83.36 24
12. 67 200704 DORŇÁK Štěpán 99 CZE T 38.27 38.36 1:16.63 88.94 22
13. 78 210003 MINOL Robin 98 CZE T 38.34 38.32 1:16.66 89.21 20
14. 61 120600 MARTÍNEK David 98 CZE A 38.53 38.30 1:16.83 90.72 18
15. 102 200702 ŤAVODA Martin 99 CZE T 38.84 38.19 1:17.03 92.49 16
16. 74 200607 KOZÁČEK Lukáš 98 CZE T 38.57 38.59 1:17.16 93.64 15
17. 77 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 39.08 38.18 1:17.26 94.53 14
18. 86 200706 JOANIDIS Michalis 98 CZE T 39.94 38.64 1:18.58 106.23 13
19. 83 500600 BARTL Adam 98 CZE U 39.02 39.71 1:18.73 107.56 12
20. 88 200720 BOKŮVKA Jan 99 CZE T 40.10 39.05 1:19.15 111.28 11
21. 99 280800 ANDĚL Jan 99 CZE Z 40.50 39.50 1:20.00 118.82 10
22. 90 260007 URBAN Martin 98 CZE M 39.63 40.66 1:20.29 121.39 9
23. 81 110709 FIALA Jan 98 CZE A 40.26 40.16 1:20.42 122.54 8
24. 106 280803 PATALA Ondřej 99 CZE Z 40.38 40.63 1:21.01 127.77 7
25. 108 290103 VLČEK Lukáš 99 CZE Z 40.71 40.63 1:21.34 130.69 6
26. 85 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 CZE H 42.52 40.95 1:23.47 149.57 5
27. 103 250702 NEŠPOR Marek 99 CZE M 41.95 41.78 1:23.73 151.88 4
28. 94 237710 JANÍK Petr 99 CZE B 42.43 41.64 1:24.07 154.89 3
29. 80 290101 PELIKÁN Tomáš 98 CZE Z 44.99 40.33 1:25.32 165.97 2
30. 95 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 42.02 43.31 1:25.33 166.06 1
31. 89 280801 ZONYGA Jan 99 CZE Z 42.89 43.10 1:25.99 171.91
32. 92 550504 CHVOSTEK Tomáš 99 CZE K 44.00 42.37 1:26.37 175.28
33. 101 280502 KEJHAR Jan 99 CZE Z 47.34 41.90 1:29.24 200.72
34. 91 550505 GEBHART Jan 99 CZE K 46.91 43.00 1:29.91 206.66
35. 109 290500 KŘUPALA Milan 99 CZE Z 45.52 45.41 1:30.93 215.70
36. 93 110718 FIALA Eduard 99 CZE A 52.80 38.85 1:31.65 222.08
37. 107 320719 MAČÁT Matyáš 99 CZE E 41.55 54.00 1:35.55 256.65
38. 100 230709 KACHLÍK Jáchym 99 CZE B 56.45 39.60 1:36.05 261.08
39. 96 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 99 CZE E 45.64 50.48 1:36.12 261.70
40. 104 220349 REC Jan 99 CZE T 46.52 53.46 1:39.98 295.92
41. 98 260006 URBAN Jan 98 CZE M 59.53 45.87 1:45.40 343.96
Nedokočili 1. kolo    
  76 600702 DOUBEK Adam 98 CZE S      
  79 200608 HAMPL Tomáš 98 CZE T      
  70 900108 HLAVÁČEK Jan 98 CZE E      
  97 220360 HRADIL David 98 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  110 550205 JURICA Tomáš 98 CZE K      
  73 420020 ŘÍPA Jan 98 CZE L      
  84 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  62 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H      
  87 550508 KÖHLER Dominik 98 CZE K      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz