Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 2054
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 25.02.2018 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace 37.87 Aplikovaná penalizace 42.87
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 56 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 41.68 39.88 1:21.56 42.87
2. 67 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 42.45 41.16 1:23.61 60.97
3. 66 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 42.25 41.41 1:23.66 61.41
4. 58 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 43.33 43.06 1:26.39 85.51
5. 63 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 44.26 42.97 1:27.23 92.92
6. 2 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 44.23 44.27 1:28.50 104.14
7. 12 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 43.29 45.25 1:28.54 104.49
8. 59 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 44.54 44.45 1:28.99 108.46
9. 7 770859 HROUDA František 2004 CZE H 44.22 45.28 1:29.50 112.96
10. 52 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 46.35 43.97 1:30.32 120.20
11. 13 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 45.90 44.77 1:30.67 123.29
12. 6 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 46.81 44.71 1:31.52 130.80
13. 8 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 45.77 46.19 1:31.96 134.68
14. 23 770664 JOZL David 2005 CZE J 45.91 46.08 1:31.99 134.94
15. 1 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 45.68 46.93 1:32.61 140.42
16. 15 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 47.97 44.66 1:32.63 140.59
17. 109 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 46.99 45.83 1:32.82 142.27
18. 76 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 47.29 47.93 1:35.22 163.46
19. 22 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 49.06 47.08 1:36.14 171.58
20. 70 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 47.59 48.70 1:36.29 172.90
20. 26 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 48.10 48.19 1:36.29 172.90
22. 11 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 49.04 47.50 1:36.54 175.11
23. 78 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 49.86 49.10 1:38.96 196.47
24. 24 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 50.61 48.80 1:39.41 200.45
25. 39 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 50.26 49.32 1:39.58 201.95
26. 18 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 49.59 50.87 1:40.46 209.72
27. 41 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 50.52 51.65 1:42.17 224.81
28. 10 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 51.10 51.39 1:42.49 227.64
29. 75 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 49.47 53.14 1:42.61 228.70
30. 20 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 51.95 50.67 1:42.62 228.78
31. 14 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 51.24 51.62 1:42.86 230.90
32. 125 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 51.33 52.16 1:43.49 236.46
33. 31 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 51.61 52.02 1:43.63 237.70
34. 36 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 51.43 52.99 1:44.42 244.67
35. 129 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 53.40 52.00 1:45.40 253.33
36. 17 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 53.47 52.62 1:46.09 259.42
37. 42 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 54.26 55.74 1:50.00 293.93
38. 38 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 55.46 56.97 1:52.43 315.39
39. 32 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 51.02 1:06.59 1:57.61 361.11
40. 54 772107 BESEDA Ondřej 2005 CZE A 1:00.11 59.02 1:59.13 374.53
Nedokočili 1. kolo  
  21 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H    
  30 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H    
  57 770800 JANEK Adam 2003 CZE A    
  60 310303 MAREK Jan 2003 CZE H    
  40 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H    
  51 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A    
  77 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H    
  74 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
  64 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  72 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H    
  35 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H    
  4 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L    
Nestartovali v 2. kole  
  33 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  27 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz