Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup finále - Špindlerův Mlýn Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2056
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 01.04.2018 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 19.57 Aplikovaná penalizace 24.57
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body SC
1. 64 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 41.54 41.10 1:22.64 24.57
2. 69 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 42.36 41.80 1:24.16 42.60
3. 7 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 41.62 43.09 1:24.71 49.12
4. 62 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 43.40 42.35 1:25.75 61.45
5. 61 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 42.43 43.41 1:25.84 62.52
6. 70 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 43.10 42.82 1:25.92 63.47
7. 1 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 42.15 43.83 1:25.98 64.18
8. 66 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 43.98 42.18 1:26.16 66.31
9. 68 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 43.90 42.62 1:26.52 70.58
10. 15 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 44.07 42.95 1:27.02 76.51
11. 4 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 42.77 45.02 1:27.79 85.64
12. 10 770859 HROUDA František 2004 CZE H 43.59 44.41 1:28.00 88.13
13. 78 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 45.54 44.01 1:29.55 106.51
14. 6 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 42.61 47.72 1:30.33 115.76
15. 24 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 45.34 45.21 1:30.55 118.37
16. 12 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 43.54 47.22 1:30.76 120.86
17. 27 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 45.81 45.43 1:31.24 126.55
18. 18 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 44.52 46.73 1:31.25 126.67
19. 22 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 45.40 46.17 1:31.57 130.47
20. 83 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 46.35 45.36 1:31.71 132.13
21. 26 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 45.93 46.08 1:32.01 135.69
22. 43 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 45.79 46.51 1:32.30 139.12
23. 85 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 47.57 45.42 1:32.99 147.31
24. 21 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 45.63 47.46 1:33.09 148.49
25. 92 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 47.14 47.11 1:34.25 162.25
26. 17 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 46.01 48.25 1:34.26 162.37
27. 23 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 46.09 48.31 1:34.40 164.03
28. 91 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 47.68 46.79 1:34.47 164.86
29. 33 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 46.82 48.14 1:34.96 170.67
30. 88 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 49.25 47.22 1:36.47 188.58
31. 37 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 48.37 48.65 1:37.02 195.10
32. 40 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 47.95 49.19 1:37.14 196.52
33. 30 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 47.50 50.51 1:38.01 206.84
34. 28 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 47.69 50.66 1:38.35 210.87
35. 95 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A 48.31 51.12 1:39.43 223.68
36. 53 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 49.31 50.26 1:39.57 225.34
37. 41 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 48.59 51.10 1:39.69 226.76
38. 48 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 49.23 50.63 1:39.86 228.78
39. 94 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 50.13 50.44 1:40.57 237.20
40. 97 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B 50.58 50.09 1:40.67 238.38
41. 34 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 49.39 51.91 1:41.30 245.85
42. 81 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 49.94 51.82 1:41.76 251.31
43. 93 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 50.63 51.54 1:42.17 256.17
44. 46 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 49.97 53.74 1:43.71 274.43
45. 39 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 51.20 54.80 1:46.00 301.59
46. 45 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 51.85 54.57 1:46.42 306.57
47. 50 770161 RYŠAVÝ Josef 2005 CZE U 55.79 1:01.43 1:57.22 434.64
Nedokočili 1. kolo    
  74 260008 BANK Matěj 2003 CZE M      
  84 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C      
  96 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  13 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L      
  19 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T      
  14 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L      
  90 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L      
  71 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  54 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L      
  3 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C      
  44 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L      
  100 770814 ŠAFRÁNEK Kryštof 2003 CZE A      
  75 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B      
  80 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  67 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  77 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H      
  32 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H      
  25 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H      
  82 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H      
  8 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  98 772009 VÁŇA Zdeňěk 2003 CZE Z      
  42 770715 VOKÁČ Šimon 2005 CZE P      
  16 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L      
Nestartovali v 2. kole    
  87 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  38 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H      
  29 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  49 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E      
  73 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  65 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  9 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz