Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup finále - Špindlerův Mlýn Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2056
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 01.04.2018 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 19.57 Aplikovaná penalizace 24.57
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body SC
1. 7 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 41.62 43.09 1:24.71 49.12
2. 1 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 42.15 43.83 1:25.98 64.18
3. 15 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 44.07 42.95 1:27.02 76.51
4. 4 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 42.77 45.02 1:27.79 85.64
5. 10 770859 HROUDA František 2004 CZE H 43.59 44.41 1:28.00 88.13
6. 6 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 42.61 47.72 1:30.33 115.76
7. 24 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 45.34 45.21 1:30.55 118.37
8. 12 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 43.54 47.22 1:30.76 120.86
9. 27 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 45.81 45.43 1:31.24 126.55
10. 18 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 44.52 46.73 1:31.25 126.67
11. 22 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 45.40 46.17 1:31.57 130.47
12. 26 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 45.93 46.08 1:32.01 135.69
13. 43 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 45.79 46.51 1:32.30 139.12
14. 21 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 45.63 47.46 1:33.09 148.49
15. 17 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 46.01 48.25 1:34.26 162.37
16. 23 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 46.09 48.31 1:34.40 164.03
17. 33 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 46.82 48.14 1:34.96 170.67
18. 37 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 48.37 48.65 1:37.02 195.10
19. 40 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 47.95 49.19 1:37.14 196.52
20. 30 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 47.50 50.51 1:38.01 206.84
21. 28 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 47.69 50.66 1:38.35 210.87
22. 53 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 49.31 50.26 1:39.57 225.34
23. 41 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 48.59 51.10 1:39.69 226.76
24. 48 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 49.23 50.63 1:39.86 228.78
25. 34 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 49.39 51.91 1:41.30 245.85
26. 46 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 49.97 53.74 1:43.71 274.43
27. 39 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 51.20 54.80 1:46.00 301.59
28. 45 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 51.85 54.57 1:46.42 306.57
29. 50 770161 RYŠAVÝ Josef 2005 CZE U 55.79 1:01.43 1:57.22 434.64
Nedokočili 1. kolo    
  13 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L      
  19 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T      
  14 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L      
  54 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L      
  3 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C      
  44 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  32 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H      
  25 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H      
  8 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  42 770715 VOKÁČ Šimon 2005 CZE P      
  16 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  38 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H      
  29 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  49 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E      
  9 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler