Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Stoeckli cup finále - Špindlerův Mlýn Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 7056
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 01.04.2018 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace -9.36 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body SC
1. 65 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 38.76 39.56 1:18.32 10.00
2. 64 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 39.90 40.18 1:20.08 32.02
3. 74 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 40.45 40.01 1:20.46 36.78
4. 69 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 40.72 40.10 1:20.82 41.28
5. 13 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 41.51 41.29 1:22.80 66.06
6. 4 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 41.73 42.03 1:23.76 78.07
7. 75 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 42.32 41.89 1:24.21 83.70
8. 71 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 41.74 42.56 1:24.30 84.83
9. 9 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 42.26 42.44 1:24.70 89.83
10. 66 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 42.11 42.88 1:24.99 93.46
11. 11 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 43.15 41.89 1:25.04 94.09
12. 76 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 43.51 42.32 1:25.83 103.97
12. 67 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 42.70 43.13 1:25.83 103.97
14. 68 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 42.76 43.23 1:25.99 105.97
15. 17 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 43.66 42.41 1:26.07 106.97
16. 10 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 43.02 43.06 1:26.08 107.10
17. 21 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 43.63 43.17 1:26.80 116.11
18. 24 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 43.46 43.57 1:27.03 118.99
19. 12 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 43.44 43.61 1:27.05 119.24
20. 81 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 43.63 43.51 1:27.14 120.36
21. 79 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 44.19 43.23 1:27.42 123.87
22. 7 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 43.38 44.38 1:27.76 128.12
23. 73 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 44.31 43.48 1:27.79 128.50
24. 63 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 41.80 46.46 1:28.26 134.38
25. 18 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE E 44.34 44.33 1:28.67 139.51
26. 29 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 44.62 44.17 1:28.79 141.01
27. 20 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 44.28 44.84 1:29.12 145.14
28. 83 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 45.21 44.20 1:29.41 148.77
29. 85 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 45.76 44.08 1:29.84 154.15
30. 8 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 45.02 45.02 1:30.04 156.65
31. 2 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 44.85 45.23 1:30.08 157.15
32. 88 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 45.14 45.28 1:30.42 161.40
33. 78 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 45.80 45.31 1:31.11 170.04
34. 27 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 46.25 45.29 1:31.54 175.42
35. 26 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 45.61 46.59 1:32.20 183.68
36. 30 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A 45.57 46.66 1:32.23 184.05
37. 38 885420 BROŽOVÁ Veronika 2005 CZE H 45.63 46.64 1:32.27 184.55
38. 31 886013 JAVŮRKOVÁ Anna 2005 CZE A 45.12 47.59 1:32.71 190.06
39. 22 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 46.17 46.85 1:33.02 193.94
40. 77 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 45.81 47.35 1:33.16 195.69
41. 28 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 46.45 47.10 1:33.55 200.57
42. 3 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 46.92 46.95 1:33.87 204.57
43. 86 225313 HALAKUCOVÁ Anna 2003 CZE T 46.78 47.52 1:34.30 209.95
44. 36 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 46.95 47.59 1:34.54 212.96
45. 42 885289 HRBÁČKOVÁ Tereza 2005 CZE B 46.57 48.97 1:35.54 225.47
46. 35 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 46.89 49.16 1:36.05 231.85
47. 91 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 46.93 49.43 1:36.36 235.73
48. 43 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 47.48 49.03 1:36.51 237.61
49. 37 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 47.28 49.84 1:37.12 245.24
50. 70 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 49.10 48.24 1:37.34 247.99
51. 32 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 47.62 49.93 1:37.55 250.62
52. 93 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 48.44 49.41 1:37.85 254.37
53. 39 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 48.11 50.83 1:38.94 268.01
54. 40 885559 ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE H 48.71 50.66 1:39.37 273.39
55. 44 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 48.60 50.92 1:39.52 275.27
56. 47 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 48.82 51.27 1:40.09 282.40
57. 41 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 49.59 50.74 1:40.33 285.41
58. 96 886083 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 47.91 52.78 1:40.69 289.91
59. 46 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 49.82 51.61 1:41.43 299.17
60. 48 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H 49.76 52.15 1:41.91 305.18
61. 45 885393 HLÍZOVÁ Eliška 2005 CZE H 49.33 52.76 1:42.09 307.43
62. 92 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 58.86 54.85 1:53.71 452.83
Nedokočily 1. kolo    
  50 886367 GALBAVÁ Sára 2004 CZE A      
  80 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H      
  84 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE A      
  6 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T      
  90 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H      
  33 885480 NOVÁČKOVÁ Michaela 2004 CZE U      
  62 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H      
  16 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  1 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H      
  23 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B      
  87 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A      
Nestartovaly v 1. kole    
  14 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE L      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  15 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz