Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head cup 2018 - Medvědín - ŠM

Disciplína Obří slalom Codex 7069
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 10.03.2018 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HC
1. 173 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 48.03 - 48.03 50
2. 164 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 48.49 - 48.49 45
3. 162 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 48.67 - 48.67 40
4. 175 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M 49.14 - 49.14 36
5. 165 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A 49.48 - 49.48 33
6. 174 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 49.58 - 49.58 30
6. 167 885583 DUPALOVÁ Klára 2007 CZE L 49.58 - 49.58 30
8. 176 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 50.00 - 50.00 26
9. 168 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 50.40 - 50.40 24
10. 169 885618 SEMERÁKOVÁ Marie 2007 CZE H 50.61 - 50.61 22
11. 188 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 50.69 - 50.69 20
12. 172 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 51.11 - 51.11 19
13. 177 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 51.22 - 51.22 18
14. 171 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 51.49 - 51.49 17
15. 163 885398 MARKOVIČOVÁ Mia 2006 CZE H 51.51 - 51.51 16
16. 161 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B 51.68 - 51.68 15
17. 170 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 52.11 - 52.11 14
18. 204 885800 MOULEOVA Kristýna 2006 CZE U 52.82 - 52.82 13
19. 178 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 52.99 - 52.99 12
20. 180 885731 DLOUHÁ Viktorie 2007 CZE H 53.13 - 53.13 11
21. 191 885721 KOPECKÁ Ester 2007 CZE B 53.34 - 53.34 10
22. 213 885392 RAJNOCHOVÁ Barbora 2007 CZE L 54.21 - 54.21 9
23. 183 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A 54.80 - 54.80 8
24. 187 885679 KŘIVANOVÁ Kateřina 2007 CZE A 55.43 - 55.43 7
25. 193 885957 KOPECKÁ Lucie 2006 CZE E 55.93 - 55.93 6
26. 186 885555 HLINĚNÁ Mahu 2007 CZE H 56.74 - 56.74 5
27. 200 885549 BROWN Nikki Jennifer 2006 CZE H 57.21 - 57.21 4
28. 189 885703 ŠIMKOVÁ Nikola 2006 CZE H 58.19 - 58.19 3
29. 198 886142 KOTRČOVÁ Adéla 2006 CZE H 58.47 - 58.47 2
30. 195 885865 KOŠŤÁLOVÁ Ella 2007 CZE H 59.08 - 59.08 1
31. 196 885518 CHALUPOVÁ Anna 2007 CZE H 59.45 - 59.45
32. 203 886131 ŠULCOVÁ Bára 2007 CZE A 1:00.66 - 1:00.66
33. 206 885903 JEBAVÁ Ella 2007 CZE H 1:00.72 - 1:00.72
34. 208 886343 ARONOVÁ Nela 2006 CZE H 1:01.76 - 1:01.76
35. 197 885430 GEFFERTOVÁ Agáta 2007 CZE A 1:02.33 - 1:02.33
36. 207 886079 DUDKOVÁ Johana 2007 CZE H 1:02.54 - 1:02.54
37. 194 886298 KALENDOVÁ Teodora 2006 CZE H 1:02.58 - 1:02.58
38. 212 886280 ČECHOVÁ Martina 2007 CZE H 1:02.81 - 1:02.81
39. 199 886041 KRUDENCOVÁ Leontýna 2006 CZE H 1:06.13 - 1:06.13
40. 202 886143 KRÁTKÁ Tereza 2006 CZE H 1:07.62 - 1:07.62
Nedokočily 1. kolo  
  181 885937 HOLICKÁ Elena 2007 CZE H    
  166 885783 KOČÍ Laura 2006 CZE H    
  182 885505 NĚMEČKOVÁ Ema 2006 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  210 885866 KUČEROVÁ Veronika 2007 CZE H    
  184 885551 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 CZE H    
  209 886130 SIKYTOVÁ Lilly 2007 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  192 886064 BAŠTOVÁ Bára 2007 CZE A    
  211 886342 KNEBLOVÁ Eliška 2007 CZE H    
  185 886217 VODRÁŽKOVÁ Ester 2007 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler