Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head cup 2018 - Medvědín - ŠM

Disciplína Obří slalom Codex 2070
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 11.03.2018 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HC
1. 80 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 52.38 - 52.38 50
2. 73 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 52.64 - 52.64 45
3. 84 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 52.87 - 52.87 40
4. 82 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 52.99 - 52.99 36
5. 122 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T 53.73 - 53.73 33
6. 77 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 53.75 - 53.75 30
7. 71 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 54.31 - 54.31 28
8. 87 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 54.65 - 54.65 26
9. 78 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 54.95 - 54.95 24
10. 88 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H 55.31 - 55.31 22
11. 72 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 55.58 - 55.58 20
12. 85 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 55.63 - 55.63 19
13. 134 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 55.83 - 55.83 18
14. 76 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H 56.42 - 56.42 17
15. 108 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 56.80 - 56.80 16
16. 91 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 56.85 - 56.85 15
17. 105 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 56.94 - 56.94 14
18. 104 770907 SCHÄFER Josef 2010 CZE L 57.00 - 57.00 13
19. 83 772271 CIMMER František 2009 CZE B 57.03 - 57.03 12
20. 79 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 57.25 - 57.25 11
21. 152 772382 ABRAHAM Tomáš 2010 CZE H 57.37 - 57.37 10
22. 147 772111 VÁCLAVÍK Jakub 2008 CZE L 57.82 - 57.82 9
23. 97 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE H 58.13 - 58.13 8
24. 117 772388 TUČEK Jan 2009 CZE H 58.61 - 58.61 7
25. 141 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L 59.33 - 59.33 6
26. 149 772404 HŮRKA Martin 2009 CZE S 59.43 - 59.43 5
27. 110 772153 ŽÁK Kvido 2009 CZE A 59.45 - 59.45 4
28. 114 772384 HLINĚNÝ Matěj 2010 CZE A 59.77 - 59.77 3
29. 99 772373 PRŮŠA Marek 2009 CZE H 59.98 - 59.98 2
30. 146 772110 ŠRYTR Jan 2010 CZE L 1:00.63 - 1:00.63 1
31. 119 772416 ZOUHAR Oliver 2010 CZE H 1:00.66 - 1:00.66
32. 138 772419 HŘEBÍČEK Bruno 2010 CZE H 1:01.36 - 1:01.36
33. 137 772385 HORÁK Prokop 2008 CZE H 1:01.68 - 1:01.68
34. 118 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 1:02.02 - 1:02.02
35. 95 772493 BERAN Jaroslav 2009 CZE H 1:02.74 - 1:02.74
36. 113 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A 1:03.20 - 1:03.20
37. 103 770857 PETŘÍK Marek 2008 CZE H 1:03.35 - 1:03.35
38. 94 772262 ŽEMLIČKA Filip 2010 CZE H 1:04.08 - 1:04.08
39. 139 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 1:04.90 - 1:04.90
40. 107 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H 1:05.28 - 1:05.28
41. 143 772313 KOBÍK Kryštof 2009 CZE H 1:05.33 - 1:05.33
42. 133 772620 DOČKAL Radek 2008 CZE H 1:05.37 - 1:05.37
43. 148 772149 KVÍČALA Petr 2009 CZE A 1:05.47 - 1:05.47
44. 130 772410 ŠTĚPÁNEK Adam 2008 CZE H 1:05.90 - 1:05.90
45. 75 772314 KOTOUČEK Ladislav 2010 CZE H 1:06.54 - 1:06.54
46. 144 772307 PECHÁČ Šimon 2011 CZE A 1:06.55 - 1:06.55
47. 127 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A 1:07.38 - 1:07.38
48. 116 772582 DOSTALÍK Dan 2011 CZE B 1:07.96 - 1:07.96
49. 125 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:08.00 - 1:08.00
50. 109 772318 VACEK Otto 2010 CZE H 1:08.40 - 1:08.40
51. 135 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A 1:10.47 - 1:10.47
52. 124 - KRONĎÁK Ralf 2011 CZE 1:10.76 - 1:10.76
53. 145 772583 HUBÁČEK Jaroslav 2008 CZE B 1:10.91 - 1:10.91
54. 112 772401 MAŘAS Jakub 2009 CZE H 1:12.44 - 1:12.44
55. 154 772589 PROCHÁZKA Matyáš 2010 CZE H 1:14.32 - 1:14.32
56. 111 772441 KOUTNÝ Patrik 2011 CZE A 1:25.61 - 1:25.61
57. 142 772603 NAJMAN Mikuláš 2011 CZE H 1:26.14 - 1:26.14
58. 151 772622 MAREK Matěj 2010 CZE B 1:37.54 - 1:37.54
Nedokočili 1. kolo  
  106 772581 DOSTALÍK Matěj 2010 CZE B    
  74 772267 FRIML Jan 2009 CZE B    
  93 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A    
  129 772306 HULA Ondřej 2010 CZE T    
  81 770574 KOLB Jan 2008 CZE H    
  86 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H    
  96 772186 POSLUŠNÝ Ondřej 2009 CZE E    
  89 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L    
  128 770810 RAJNOCH Marek 2010 CZE L    
  101 772362 SEDLÁČEK Matěj 2010 CZE H    
  98 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A    
  136 772420 ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  140 772605 BAREŠ Hugo 2008 CZE A    
  150 772558 HONCŮ František 2012 CZE A    
  153 772439 ŠTEFKA Patrik 2012 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler