Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head cup 2018 finále - STOH -Špindl

Disciplína Obří slalom Codex 7073
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 17.03.2018 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HC
1. 147 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 30.74 - 30.74 50
2. 150 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 31.42 - 31.42 45
3. 151 885583 DUPALOVÁ Klára 2007 CZE L 31.62 - 31.62 40
4. 154 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A 31.76 - 31.76 36
5. 144 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 32.20 - 32.20 33
6. 142 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 32.21 - 32.21 30
7. 155 885398 MARKOVIČOVÁ Mia 2006 CZE H 32.37 - 32.37 28
8. 146 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 32.56 - 32.56 26
9. 149 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 33.10 - 33.10 24
10. 191 855634 ŠPATKOVÁ Veronika 2007 CZE S 33.23 - 33.23 22
11. 183 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S 33.49 - 33.49 20
12. 145 885783 KOČÍ Laura 2006 CZE H 33.95 - 33.95 19
13. 148 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 34.47 - 34.47 18
14. 156 885731 DLOUHÁ Viktorie 2007 CZE H 34.57 - 34.57 17
15. 161 885555 HLINĚNÁ Mahu 2007 CZE H 34.59 - 34.59 16
16. 177 886232 KREJČÍ Beáta 2007 CZE H 34.65 - 34.65 15
17. 160 885937 HOLICKÁ Elena 2007 CZE H 34.66 - 34.66 14
18. 166 885464 MIŠKOVSKÁ Kateřina 2007 CZE L 34.76 - 34.76 13
19. 158 885505 NĚMEČKOVÁ Ema 2006 CZE H 34.79 - 34.79 12
20. 141 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 34.96 - 34.96 11
21. 170 885822 HAZDROVÁ Michaela 2007 CZE S 35.03 - 35.03 10
22. 168 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S 35.36 - 35.36 9
23. 197 886284 GALANDROVÁ Tereza 2007 CZE L 35.60 - 35.60 8
24. 163 885551 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 CZE H 35.73 - 35.73 7
25. 190 885752 ŠVEJDOVÁ Tereza 2006 CZE H 35.89 - 35.89 6
26. 159 885673 KRATOCHVÍLOVÁ Štěpánka 2006 CZE A 36.13 - 36.13 5
27. 172 885549 BROWN Nikki Jennifer 2006 CZE H 36.35 - 36.35 4
28. 153 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 36.43 - 36.43 3
29. 165 885703 ŠIMKOVÁ Nikola 2006 CZE H 36.75 - 36.75 2
30. 194 886131 ŠULCOVÁ Bára 2007 CZE A 38.65 - 38.65 1
31. 178 886280 ČECHOVÁ Martina 2007 CZE H 39.12 - 39.12
32. 176 885903 JEBAVÁ Ella 2007 CZE H 39.64 - 39.64
33. 179 886343 ARONOVÁ Nela 2006 CZE H 39.65 - 39.65
34. 186 885674 KRATOCHVÍLOVÁ Ida 2007 CZE A 40.24 - 40.24
35. 188 886041 KRUDENCOVÁ Leontýna 2006 CZE H 43.84 - 43.84
36. 46 - KRONĎÁKOVÁ Matilda 2007 CZE 45.05 - 45.05
37. 173 885518 CHALUPOVÁ Anna 2007 CZE H 46.71 - 46.71
38. 167 886142 KOTRČOVÁ Adéla 2006 CZE H 1:03.74 - 1:03.74
39. 164 886217 VODRÁŽKOVÁ Ester 2007 CZE A 1:07.51 - 1:07.51
40. 162 885679 KŘIVANOVÁ Kateřina 2007 CZE A 1:21.23 - 1:21.23
Nedokočily 1. kolo  
  143 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H    
  169 886153 KUNCOVÁ Alena 2006 CZE J    
Nestartovaly v 1. kole  
  181 885848 BAROZZI Bianka 2007 CZE A    
  180 885849 KODĚROVÁ Barbora 2006 CZE A    
  196 886130 SIKYTOVÁ Lilly 2007 CZE H    
  187 885654 ZELENKOVÁ Sára 2006 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler