Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 2109
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 11.02.2018 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 45.56 Aplikovaná penalizace 50.56
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 87 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 31.17 30.86 1:02.03 50.56
2. 90 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 30.96 31.29 1:02.25 53.11
3. 88 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 31.32 31.55 1:02.87 60.31
4. 45 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 31.63 32.87 1:04.50 79.23
5. 84 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 33.35 33.18 1:06.53 102.79
6. 95 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 34.51 32.21 1:06.72 105.00
7. 97 230729 VOKŘÁL Jan 2002 CZE B 34.18 33.77 1:07.95 119.28
8. 56 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 34.81 34.36 1:09.17 133.44
9. 51 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 35.28 35.48 1:10.76 151.89
10. 54 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 35.72 35.77 1:11.49 160.36
11. 53 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 36.18 35.32 1:11.50 160.48
12. 81 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 37.75 35.18 1:12.93 177.08
13. 61 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 38.02 35.86 1:13.88 188.11
14. 57 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 37.10 37.74 1:14.84 199.25
15. 98 772369 VOŘÍŠEK Lukáš 2003 CZE B 38.65 37.40 1:16.05 213.29
16. 50 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 39.27 37.68 1:16.95 223.74
17. 59 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 39.13 37.88 1:17.01 224.44
17. 42 770252 SKUPIEŃ Dariusz 2005 CZE T 38.91 38.10 1:17.01 224.44
19. 69 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 39.16 37.97 1:17.13 225.83
20. 66 770175 NOVOTNÝ Eduard 2004 CZE B 41.35 36.82 1:18.17 237.90
21. 60 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 39.93 38.54 1:18.47 241.38
22. 46 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 39.04 39.97 1:19.01 247.65
23. 96 770210 MUZIKÁŘ David 2003 CZE B 39.47 39.96 1:19.43 252.53
24. 92 770002 FISCHER Ondřej 2002 CZE J 40.95 40.14 1:21.09 271.79
25. 48 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 41.46 39.64 1:21.10 271.91
26. 63 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 42.67 40.92 1:23.59 300.81
27. 65 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 44.74 40.71 1:25.45 322.40
Nedokočili 1. kolo  
  41 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  55 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z    
  93 770848 FIALA Jan 2003 CZE T    
  64 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T    
  83 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B    
  52 770664 JOZL David 2005 CZE J    
  82 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M    
  72 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M    
  43 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    
  70 770690 NOVÁK Matyáš 2005 CZE M    
  86 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B    
  94 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
  68 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE J    
  44 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  85 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T    
  89 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  47 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J    
  91 260300 KUČA Martin 2002 CZE M    
  49 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  62 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T    
  71 770558 PAPULA Jan 2005 CZE M    
  67 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B    
  58 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler