Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ STOH - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 7041
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 06.01.2018 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 5.08 Aplikovaná penalizace 10.08
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 113 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 35.77 36.07 1:11.84 10.08
2. 115 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 36.40 37.34 1:13.74 36.00
3. 8 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 35.50 38.35 1:13.85 37.50
4. 109 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 37.07 37.48 1:14.55 47.05
5. 111 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 37.39 37.19 1:14.58 47.46
6. 7 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 36.13 38.70 1:14.83 50.87
7. 110 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 37.75 37.19 1:14.94 52.37
8. 12 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 36.03 39.00 1:15.03 53.60
9. 15 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 36.53 38.58 1:15.11 54.69
10. 104 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 37.33 38.23 1:15.56 60.83
11. 14 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 36.76 38.81 1:15.57 60.96
12. 1 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 35.91 40.25 1:16.16 69.01
13. 84 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 37.41 38.79 1:16.20 69.56
14. 117 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 37.92 38.41 1:16.33 71.33
15. 107 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 38.57 37.94 1:16.51 73.79
16. 3 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 37.07 39.46 1:16.53 74.06
17. 9 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 36.73 40.21 1:16.94 79.65
18. 119 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 38.39 38.68 1:17.07 81.42
19. 121 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 38.99 38.44 1:17.43 86.34
20. 123 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 38.73 38.87 1:17.60 88.65
21. 45 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 38.95 38.70 1:17.65 89.34
22. 103 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 38.94 38.72 1:17.66 89.47
23. 54 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 38.81 38.88 1:17.69 89.88
24. 6 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 37.83 39.93 1:17.76 90.84
25. 2 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 37.20 40.61 1:17.81 91.52
26. 133 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 39.25 39.15 1:18.40 99.57
27. 116 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 39.55 38.93 1:18.48 100.66
28. 5 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 37.60 41.01 1:18.61 102.43
29. 4 770859 HROUDA František 2004 CZE H 38.21 40.58 1:18.79 104.89
30. 150 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 39.40 39.43 1:18.83 105.43
31. 11 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 38.28 41.08 1:19.36 112.66
32. 289 - LEVIN Evgenin 2002 RUS 39.90 39.84 1:19.74 117.85
33. 141 772341 JELÍNEK Jáchym 2003 CZE L 39.89 39.89 1:19.78 118.39
34. 106 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 39.96 40.07 1:20.03 121.80
35. 114 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 39.84 40.42 1:20.26 124.94
36. 120 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 39.98 40.52 1:20.50 128.21
37. 53 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 40.14 40.74 1:20.88 133.40
38. 125 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 40.38 40.67 1:21.05 135.72
39. 129 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 40.18 40.91 1:21.09 136.26
40. 63 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 40.34 40.94 1:21.28 138.86
41. 126 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 40.94 40.64 1:21.58 142.95
42. 17 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 39.58 42.58 1:22.16 150.86
43. 64 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 39.92 42.51 1:22.43 154.54
44. 58 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 40.00 42.64 1:22.64 157.41
45. 136 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 40.95 41.83 1:22.78 159.32
46. 73 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M 40.39 42.55 1:22.94 161.50
47. 135 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L 41.30 41.76 1:23.06 163.14
47. 134 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 40.85 42.21 1:23.06 163.14
49. 37 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 40.15 43.09 1:23.24 165.59
50. 18 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 40.64 43.64 1:24.28 179.78
51. 25 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 40.38 43.91 1:24.29 179.92
52. 44 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 41.04 43.35 1:24.39 181.28
53. 43 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 41.29 43.11 1:24.40 181.42
54. 28 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 39.77 44.68 1:24.45 182.10
55. 127 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 42.12 42.52 1:24.64 184.69
56. 144 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 41.86 42.79 1:24.65 184.83
57. 23 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 40.71 44.46 1:25.17 191.92
58. 146 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 42.60 43.27 1:25.87 201.47
59. 131 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 42.42 43.52 1:25.94 202.42
60. 24 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 41.60 44.46 1:26.06 204.06
61. 47 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 42.30 43.96 1:26.26 206.79
62. 71 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 42.41 43.88 1:26.29 207.20
63. 32 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 42.17 44.19 1:26.36 208.15
64. 31 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 41.84 44.55 1:26.39 208.56
65. 132 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 43.45 42.96 1:26.41 208.84
66. 137 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 41.83 44.68 1:26.51 210.20
67. 20 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 41.65 44.98 1:26.63 211.84
68. 21 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 41.86 44.90 1:26.76 213.61
69. 29 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 41.91 44.99 1:26.90 215.52
70. 81 770558 PAPULA Jan 2005 CZE M 42.90 44.43 1:27.33 221.39
71. 62 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 42.67 44.72 1:27.39 222.20
72. 36 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 43.75 43.68 1:27.43 222.75
73. 30 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 41.55 45.96 1:27.51 223.84
74. 33 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 42.19 45.42 1:27.61 225.21
75. 22 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 41.92 46.78 1:28.70 240.07
76. 51 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 43.02 45.74 1:28.76 240.89
77. 39 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 42.47 47.97 1:30.44 263.81
78. 82 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 44.31 46.64 1:30.95 270.77
79. 35 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 45.15 45.95 1:31.10 272.81
80. 34 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 43.75 47.47 1:31.22 274.45
81. 52 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 44.03 47.26 1:31.29 275.41
82. 68 770715 VOKÁČ Šimon 2005 CZE P 44.59 46.73 1:31.32 275.81
83. 130 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 45.51 45.92 1:31.43 277.32
84. 61 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A 44.53 47.48 1:32.01 285.23
85. 91 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 45.21 47.31 1:32.52 292.18
86. 139 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 45.69 47.11 1:32.80 296.00
87. 46 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 44.26 48.86 1:33.12 300.37
88. 50 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 45.69 48.01 1:33.70 308.28
89. 42 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L 45.28 48.46 1:33.74 308.83
90. 26 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K 44.01 50.15 1:34.16 314.56
91. 38 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 43.75 51.90 1:35.65 334.88
92. 72 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 45.19 50.78 1:35.97 339.25
93. 69 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 46.10 50.60 1:36.70 349.21
94. 55 770949 TASCHNER Jakub 2005 CZE L 45.69 51.63 1:37.32 357.66
95. 66 770431 ŠTĚŘÍK Jan 2005 CZE K 46.21 52.40 1:38.61 375.26
96. 80 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 47.13 51.67 1:38.80 377.85
97. 40 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 47.12 52.01 1:39.13 382.35
98. 48 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B 46.27 53.56 1:39.83 391.90
99. 148 772503 FLÍDR Matyáš 2003 CZE K 47.46 53.25 1:40.71 403.91
100. 56 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 52.04 54.48 1:46.52 483.16
Nedokočili 1. kolo  
  124 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S    
  49 772340 FALTUS Ondřej 2004 CZE L    
  112 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L    
  75 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H    
  70 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A    
  138 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
  13 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M    
  128 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K    
  142 772343 RAŠKA Matěj 2003 CZE L    
  90 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A    
  79 770325 VOVES Jan 2005 CZE P    
  16 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  122 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U    
  151 772342 LOMSKÝ Jakub 2003 CZE L    
  10 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C    
  67 772344 RAŠKA Tadeáš 2004 CZE L    
  60 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L    
  118 770385 SEIFERT William 2003 CZE A    
  102 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B    
  86 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H    
  143 772346 ZACHOVAL Richard 2003 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  101 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  89 772345 BARTOŠ Richard 2005 CZE L    
  145 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L    
  57 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B    
  19 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C    
  105 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M    
  85 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L    
  76 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    
  140 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L    
  65 770161 RYŠAVÝ Josef 2005 CZE U    
  108 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S    
  77 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H    
  41 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  88 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S    
  59 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H    
  74 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L    
  147 770819 SCHMIDT Oliver 2003 CZE A    
  87 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z    
  149 770868 SYROVÝ Jakub 2002 CZE L    
  27 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A    
  78 772332 ŠIMŮNEK Viktor 2005 CZE A    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  83 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler